Rīgā tiekas ASV un Baltijas valstu kritiskās infrastruktūras aizsardzības un kiberdrošības eksperti


foto;azertag.az
2018. gada 11. un 12. jūnijā Ārlietu ministrija rīko Baltijas valstu un ASV augsta līmeņa ekspertu semināru par kiberdrošību un kritiskās infrastruktūras un pakalpojumu aizsardzību. Sadarbība kiberdrošībā un kritiskās infrastruktūras aizsardzībā šādā formā tika aizsākta Baltijas valstu un ASV prezidentu samitā 2013. gadā.

Seminārā piedalās Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un ASV valsts pārvaldes iestāžu un uzņēmējdarbības pārstāvji. Turpinot līdzšinējo sadarbību, semināra dalībnieki diskutē par nacionāli īstenotajiem pasākumiem un starptautiskajiem kiberdrošības procesiem, kā arī aktuālajiem kiberdrošības aspektiem enerģētikas infrastruktūras aizsardzībā. Pirmo reizi semināra tematiskais loks ir paplašināts, tajā iekļaujot arī finanšu un banku pakalpojumu jomās.

Dalībniekus uzņems arī AS “Citadele banka” sadarbībā ar Latvijas Komercbanku asociāciju.

Pasākumā piedalās vairāk nekā 40 institūciju un privātā sektora ekspertu no Baltijas valstīm un ASV. Seminārs ik gadu tiek organizēts kādā no Baltijas valstīm, un iepriekšējo reizi Rīgā tas notika 2015. gada maijā.

Ar Latvijas Komercbanku asociācijas un Latvijas enerģētikas uzņēmumu un banku atbalstu semināru organizē Ārlietu ministrija.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli