LTRK vadība dodas uz EUROCHAMBRES 60 gadu svinībām


Aigars Rostovskis, LTRK prezidents foto;skaties.lv
Ceturtdien, 26.maijā, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis un valdes loceklis Andris Vanags dosies uz Beļģijas galvaspilsētu Briseli, lai godinātu EUROCHAMBERS jeb organizāciju, kas apvieno Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameras 60. gadadienā.

Apaļajai jubilejai par godu izveidota īpaša programma, kuras ietvaros tiks pulcēti uzņēmēji un asociāciju pārstāvji no dažādām valstīm. Tās ietvaros būs ne tikai organizācijas sumināšanas ceremonijas, bet arī dažādi noderīgi semināri un diskusijas. Būtiskākās tēmas, kas tiks akcentētas ir par vienoto tirgu un starptautisko tirdzniecību, izglītību un migrāciju, jaunuzņēmumiem jeb start-up, kā arī par sievietēm uzņēmējdarbībā.

EUROCHAMBERS bija pirmā uzņēmējdarbības organizācija, kas Eiropas līmenī izveidota pēc Romas Līguma parakstīšanas. Asociācija tika dibināta 1958. gadā ar mērķi veicināt tirdzniecības un rūpniecības kameru viedokļa paušanu Eiropas līmenī, vienojoties par iespēju rosināt grozījumus komerctiesību aktiem. Tā ir vienīgā Eiropas biznesa organizācija, kuras biedri kopīgiem spēkiem darbojas pie tā, lai attīstītu uzņēmējdarbību plašā mērogā.

Tīkls gadu gaitā ir pakāpeniski paplašinājies līdz 44 nacionālajām asociācijām un divām paplašināto Eiropas palātu starptautiskajām organizācijām. Pašreiz EUROCHAMBER apvienotas aptuveni 1700 reģionālās tirdzniecības un rūpniecības kameras, ko galvenokārt veido mazie un vidējie uzņēmumi (MVU). Šobrīd palātu biedru uzņēmumi nodarbina vairāk nekā 120 miljonus cilvēku visā Eiropā.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2300 individuāli biedri un vairāk kā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2016.gadā pārsniedza 13,6 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau vairāk nekā 80.gadu!

 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli