Finanšu ministre piedalīsies Platformas sadarbībai nodokļu jomā globālajā konferencē


foto;arhivach.org
Trešdien, 14. februārī, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola piedalīsies globālā nodokļu jomas konferencē "Nodokļi un ilgtspējīgas attīstības mērķi", kas norisināsies Ņujorkā, Apvienoto nāciju Organizācijas (ANO) galvenajā mītnē. Tā būs pirmā Platformas sadarbībai nodokļu jomā (Platform for Collaboration on Tax) globālā konference. Konferences vadmotīvs ir nodokļu sistēmas sniegtās iespējas un izaicinājumi, un tās loma ilgtspējīgu attīstības mērķu atbalstam.

Konferences ietvaros finanšu ministre uzstāsies paneļdiskusijā “Iekšzemes resursu mobilizēšana, fiskālā ilgtspēja un izaugsme”. Sesijā ir paredzēts pārrunāt nodokļu sistēmas lomu makroekonomiskās stabilitātes un izaugsmes nodrošināšanā, kā arī salīdzināt nodokļu pasākumu pienesumu dažādās valstīs.

Konferencē notiks arī vairākas diskusijas par nodokļu politikas praktiskajiem aspektiem. Tāpat ir paredzēta pieredzes un viedokļu apmaiņa par to, kā izmantot nodokļu sistēmu, lai uzlabotu ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu.

Platforma sadarbībai nodokļu jomā ir Starptautiskā Valūtas fonda, OECD, ANO un Pasaules Bankas Grupas iniciatīva. Tās mērķis ir stiprināt sadarbību nodokļu jautājumos, kā arī sniegt atbalstu kapacitātes stiprināšanai attīstības valstīs.

FINANŠU MINISTRIJA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija