Latvija dalās veiksmīgajā ES fondu perioda slēgšanas pieredzē ar Turcijas delegāciju

Pirmdien, 13. novembrī, Turcijas delegācija tikās ar Latvijas Finanšu ministrijas (FM) pārstāvjiem, lai pārrunātu Latvijas pieredzi 2007. – 2013. gada Eiropas Savienības (ES) fondu plānošanas perioda slēgšanā. Latvija ir iepriekšēja plānošanas perioda slēgšanas pozitīvais piemērs, gatavošanos perioda veiksmīgai pabeigšanai uzsākot jau 2,4 gadus pirms perioda termiņa. Latvija ES fondu 2007. – 2013. gada plānošanas periodā pieejamo finansējumu ir izmantojusi pilnā apjomā.

Ir liels prieks un gandarījums, ka Latvijā ir veiksmīgi investēts viss valstij ES fondu 2007. – 2013. gada plānošanas periodā pieejamais finansējums. Šis bija pirmais pilnais fondu periods, kuru Latvija ir piedzīvojusi, un esam veiksmīgi tikuši galā ar šo izaicinājumu. Šajā laikā esam guvuši plašu pieredzi un, protams, no pieredzētajām kļūdām mācāmies, līdz ar to nākotnē varam ES fondu jomā sagaidīt vēl labākus rezultātus. Tāpat prieks, ka mūsu pieredze var kalpot citām valstīm par piemēru, kā ar ES atbalstu attīstīt savu valsti,” atzīst FM Publiskās infrastruktūras uzraudzības nodaļas vadītāja Agnese Zariņa.

Pilnu ziņu skatīt ES fondu mājaslapā: http://www.esfondi.lv/jaunumi/latvija-dalas-veiksmigaja-es-fondu-perioda-slegsanas-pieredze-ar-turcijas-delegaciju

Latvijas Republikas Finanšu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija