Diasporas vēstnieks Atis Sjanīts tiksies ar tautiešiem ASV


foto;Ārlietu ministrija
No 5. līdz 7. maijam speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Atis Sjanīts piedalīsies Amerikas Latviešu apvienības 66. kongresā Čikāgā, ASV, lai tiktos ar latviešu kopienu un diskutētu par diasporai aktuālajiem jautājumiem. Vēstnieks uzrunās pasākuma dalībniekus paneļdiskusijā "Diasporas loma Latvijas valsts nacionālās attīstības ietvarā".

Kongresa laikā ieplānotas diskusijas par diasporas iesaisti Latvijas ekonomiskās izaugsmes un drošības veicināšanā un latviešu uzņēmēju pieredzes apmaiņu, Latvijas simtgadi, diasporas organizāciju sadarbību un nākotni, kā arī diasporas kultūras un izglītības jautājumiem.

Amerikas Latviešu apvienības kongress pulcēs latviešu sabiedrības aktīvākos pārstāvjus, kā arī pārstāvjus no diasporas organizācijām un Latvijas institūcijām. Kongresa aicināto viesu vidū būs arī Latvijas vēstnieks ASV Andris Teikmanis.

Informācijai

ASV ir viena no lielākajām latviešu kopienām pasaulē. Ārlietu ministrija pastāvīgi sadarbojas ar Amerikas Latviešu apvienību, kā arī sniedz atbalstu diasporas projektiem ASV.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi