Ministru prezidents tiekas ar latviešu diasporas pārstāvjiem un uzņēmējiem Ukrainā

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 5. aprīlī, uzturēdamies Kijevā, tikās ar Ukrainā dzīvojošās latviešu diasporas pārstāvjiem, kā arī uzņēmējiem.

Tikšanās laikā, kas norisinājās Latvijas vēstniecībā Ukrainā, Ministru prezidents informēja diasporas un biznesa pārstāvjus par Latvijā uzsāktajām reformām izglītības sistēmā, veselības aprūpē un nodokļu politikā.

Iedzīvotāji, kuri bija ieradušies, interesējās par Latvijā notiekošajiem procesiem, kā arī Latvijas un Ukrainas ekonomisko sadarbību un tās iespējām nākotnē.

M. Kučinskis, atbildot uz jautājumiem par valdības īstenoto politiku, apliecināja, ka pērn apstiprinātais Valdības rīcības plāns tiks īstenots, neraugoties uz gaidāmajām vēlēšanām. Viņš uzsvēra reformu nepieciešamību, turklāt neatliekot tās uz vēlāku laiku, lai Latvijas tautsaimniecība varētu attīstīties.

Trešdien, 5.aprīlī, un ceturtdien, 6.aprīlī, Ministru prezidents uzturas vizītē Kijevā, kur tiekas ar Ukrainas premjerministru V. Groismanu, kā arī piedalās Baltijas valstu premjeru un Ukrainas valdības vadītāja tikšanās reizē.

Andrejs Vaivars
Ministru prezidenta preses sekretārs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana