Ventspilnieki dodas pieredzes apmaiņā uz Eiropu

Ventspilī projektēšanas stadijā šobrīd ir divi nozīmīgi sporta un aktīvās atpūtas objekti – jauns peldbaseins un rodeļu trase. Lai varētu pieņemt pamatotu un uz personīgās pieredzes balstītu lēmumu par jaunbūvējamiem Ventspils sporta infrastruktūras objektiem, to apjomiem, tehnoloģijām un funkcijām, Ventspils pašvaldības pārstāvji kopā ar nozares speciālistiem ir devušies pieredzes apmaiņā uz ārvalstīm, kur gūs pieredzi jaunākajos un labākajos šāda tipa aktīvās atpūtas un sporta objektos.

Ventspils pilsētas domes Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas vadītājs Māris Bože, Olimpiskā centra “Ventspils” valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis, Arhitektu biroja “Nams” arhitekts Māris Malahovskis un Latvijas Peldēšanas federācijas prezidents Aivars Platonovs no 16. līdz 18.janvārim atrodas komandējumā Šveicē, Usteres pilsētā, kur pieredzes gūšanas nolūkos apmeklē jauno Usteres pilsētas peldbaseinu. Ustere atrodas netālu no Cīrihes un tajā dzīvo 30 000 iedzīvotāju. Šajā Šveices pilsētā tikko ir pabeigta jauna un mūsdienīga peldbaseina būvniecība, kura konceptuālais risinājums ir līdzīgs Ventspils jaunā peldbaseina iecerei.  Pieredzes apmaiņas brauciena ietvaros plānots apmeklēt arī peldbaseinu ražotni “Mytrha Pools”, kas 4 stundu braucienā no Usteres pilsētas. “Mytrha Pools”, izmantojot īpašas tehnoloģijas, būvē un uzstāda peldbaseinus Eiropas un pasaules nozīmīgākajām sacensībām.

 

Savukārt no 27. līdz 30.janvārim Ventspils pilsētas domes deputāts Aigo Gūtmanis, Ventspils pilsētas domes izpilddirektora 1.vietniece - kapitāla pārvaldības nodaļas vadītāja Rita Ozoliņa, Olimpiskā centra „Ventspils”” izpilddirektors Jurģis Liepājnieks un SIA "JVA SPORTS" pārstāvis Jānis Vanags kā konsultants dosies pieredzes apmaiņas braucienā uz Poliju un Čehiju, kur apmeklēs kopumā piecas vissezonas rodeļu trases, no tām 3 Polijā (Karpacz 2001.g. trase ar 800 m nobraucienu, Karpacz 2016.g. trase ar 530 m nobraucienu, Szklarska Poreba 2010.g.trase ar 550 m nobraucienu) un 2 trases Čehijā (Mlade Buky, 2011.g., 985 m nobrauciens un Pec pod Snezkou, 2007.g., 660 m nobrauciens).

 

Rolands Gorškovs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi