Jaunā FIABCI Baltic prezidente Jeļena Rudzīte aicina izzināt jaunāko pieredzi 68. FIABCI Pasaules kongresā Andorā


Jelena Rudzite
Ar 2017.gada 1.janvāri par FIABCI Baltijas nodaļas prezidenti tika ievēlēta un turpmāk Baltijas valstu īpašumu attīstītāju sadarbību starptautiskā līmenī pārstāvēs Jeļena Rudzīte, Ordo Group vadošā partnere un Ordo Capital valdes locekle. Jeļena Rudzītei ir liela pieredze investīciju vadības un konsultatīvajā jomā, stratēģiskās attīstības jautājumos, aktīvu restrukturizācijā, kā arī ekspertīze alternatīvu segmentu investīciju attīstībā. Savu pieredzi uzkrājusi daudzu gadu garumā vadošos amatos īstenojot projektus Latvijā, Krievijā, Luksemburgā un Šveicē.

Starptautiskā nekustamo īpašumu federācija FIABCI (International Real Estate Federation) ir globāla organizācija, kas dibināta 1948. gadā Parīzē un apvieno nekustamo īpašumu nozares profesionāļus no visas pasaules. FIABCI pārstāvniecības darbojas vairāk nekā 65 valstīs un apvieno 120 nacionālās profesionālās asociācijas un vairāk kā 1,5 miljonus nekustamo īpašumu tirgus speciālistu. 2011.gadā asociācijas, kas darbojās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nekustamo īpašumu tirgos, apvienojās ar mērķi izveidot vienotu Starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas Baltijas pārstāvniecību – FIABCI Baltic.

FIABCI šodien – tā ir lieliska platforma ne tikai izglītības iegūšanai, kvalifikācijas celšanai un pieredzes apmaiņai, bet arī kontaktu dibināšanai. Svarīgākais šīs organizācijas ikgadējais pasākums – Pasaules kongress, kurš katru gadu notiek vienā no FIABCI dalībvalstīm. Par FIABCI 2017.gada Pasaules kongresa norises vietu tika izvēlēta Andora, kas no 23. līdz 28. maijam, vienkopus pulcinās nekustamā īpašuma jomas speciālistus no visas pasaules. Kongress ļauj dalībniekiem iepazīties ar novitātēm investīciju, projektu attīstīšanas, mārketinga, u.c. jomās, dalīties pieredzē, kā arī dibināt jaunus kontaktus (vairāk par kongresu: http://www.fiabciandorra.com).

Kā atzīmē Jeļena Rudzīte: “Andora, kā kongresa norises vieta nav izvēlēta netīši. Andoras IKP ir  €42 807, kas ir 3,3 reizes lielāks kā vidējais rādītājs pasaulē, un 80% no IKP veido tūrisms. Andora ir lielisks piemērs daudznacionālai valstij , andorieši savā valstī ir minoritāte - spāņi, portugāļi, francūži, briti un itāļi kopā veido 67% no visiem tās iedzīvotājiem. Uzturēšanās atļauju tur var iegūt katrs, investējot vismaz €400,000, piemēram, iegādājoties nekustamo īpašumu. Andora ir ceturtajā vietā pasaulē pēc veselības aprūpes sistēmas un saskaņā ar ANO datiem, tur ir viens no ilgākajiem mūža rādītājiem. Andora ir atzīta par visdrošāko valsti pasaulē. Es domāju, ka Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nekustamo īpašumu tirgus dalībniekiem noteikti vajadzētu apmeklēt šo kongresu, lai iepazītos ar veiksmīgo attīstības pieredzi.”

Kā vēl viens nozīmīgs 2017.gada septembra notikums, šoreiz gan Baltijas mērogā, ir ieplānots trešais Baltijas valstu nekustamo īpašumu projektu attīstītāju forums, ko organizē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA sadarbībā ar Starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas FIABCI Baltijas nodaļu. Šajā forumā, līdztekus Baltijas valstu nekustamo īpašumu jomas speciālistiem piedalīsies arī uzaicinātie eksperti no Starptautiskās federācijas FIABCI. Jaunā FIABCI Baltic prezidente plāno apmeklēt dažādus starptautiskus FIABCI pasākumus ar mērķi uzaicināt uz Rīgu interesantus spīkerus un ieinteresētus investorus.

 

Irina Sjarki,
LANĪDA izpilddirektore
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi