Latvijas–Baltkrievijas konsultācijās Minskā pārrunā drošības politikas jautājumus


foto;Ārlietu ministrija
14. decembrī Minskā notika otrās Latvijas–Baltkrievijas Ārlietu ministriju konsultācijas par aktuāliem drošības politikas jautājumiem, kuras no Latvijas puses vadīja vēstniece–Drošības politikas un starptautisko organizāciju direkcijas vadītāja Ingrīda Levrence, no Baltkrievijas puses – Ārlietu ministrijas Starptautiskās drošības un bruņojuma kontroles departamenta direktors Aleksandrs Česnovskis (Aliaksandr Chasnouski).

Konsultāciju laikā puses pārrunāja pašreizējo reģionālās drošības situāciju, savstarpējās uzticības veicinošu pasākumu un caurskatāmības īstenošanas iespējas, NATO–Baltkrievijas un ES–Baltkrievijas sadarbību, kā arī sadarbību ANO un EDSO ietvaros. I. Levrence uzsvēra, ka ir svarīgi turpināt aizsākto dialogu drošības politikas jautājumos.

Pirmās Latvijas un Baltkrievijas konsultācijas par aktuāliem drošības politikas jautājumiem notika 2015. gada decembrī Rīgā.

No 2015. gada 1. janvāra līdz 2016. gada 31. decembrim Latvijas vēstniecība Baltkrievijā pilda NATO kontaktpunkta vēstniecības funkcijas.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana