Z. Kalniņa-Lukaševica apmeklēs ārpolitikas un drošības politikas forumus Berlīnē

No 29. novembra līdz 1. decembrim Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica Berlīnē piedalīsies ārpolitikai un drošības politikai veltītajās konferencēs, kā arī tiksies ar Vācijas Bundestāga deputātiem.

29. novembrī Berlīnes Ārpolitikas forumā, kuru atklās Vācijas ārlietu ministrs Franks Valters Šteinmeiers (Frank-Walter Steinmeier), tiks diskutēts par jautājumiem, kas šobrīd aktuāli Vācijas un Eiropas ārpolitikā – Eiropas un Krievijas attiecībām, konfliktu risināšanu Tuvajos Austrumos, ES lomu Āzijā, kā arī ASV jaunās administrācijas ārpolitikas prioritātēm. Forums norisinās jau sesto gadu un pulcēs ap 200 augsta ranga politiķus, valdību pārstāvjus, ekspertus un žurnālistus no Eiropas, Tuvajiem Austrumiem, Āzijas un ASV.

Savukārt 30. novembrī Z. Kalniņa-Lukaševica piedalīsies Vācijas Ārlietu un drošības lietu institūta (Deutsches Institut für Internationale Politik und Sicherheit) organizētajā Kopējās ārpolitikas un drošības politikas apskata konferencē “United We Stand? EU Foreign Policy in an Age of Crisis”, kur viņai paredzēta uzstāšanās paneļdiskusijā par Eiropas Savienības un ASV attiecībām pēc ASV prezidenta vēlēšanām.

Lai apspriestu Latvijas un Vācijas divpusējo attiecību dinamiku, Eiropas Savienībā īstenojamos projektus, kā arī Eiropas drošības politikas jautājumus, 1. decembrī parlamentārā sekretāre tiksies ar vairākiem Vācijas Bundestāga deputātiem.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi