Ziņas | Pasaule | Latvija pasaulē


Ministru prezidents uzsver nepieciešamību pāvestam Franciskam apmeklēt Latviju

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 24. martā, Romā piedalījās audiencē pie pāvesta Franciska.

VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts atklās konferenci par Norvēģijas finanšu instrumenta ieguldījumu Latvijas re

Piektdien, 2017. gada 24. martā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts atklās konferenci par reģionālās politikas aktivitāšu īstenošanu Latvijā un Norvēģijas finanšu instrumenta (NFI) ieguldījumu Latvijas reģionu attīstības veicināšanā.

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Latvijas uzņēmēji dosies vizītē uz Uzbekistānu

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un nozares uzņēmēji no 27. līdz 30. martam dosies darba vizītē uz Uzbekistānu. Vizītes laikā zemkopības ministram plānotas tikšanās ar Uzbekistānas premjerministra vietnieku – zemkopības un ūdens resursu ministru, ārējo ekonomisko attiecību, investīciju un tirdzniecības ministru, kā arī ar Tirdzniecības un rūpniecības kameras priekšsēdētāju.

Jānis Reirs: Vienlīdzīgas iespējas darba tirgū sievietēm Latvijā ir sasniedzams mērķis

Labklājības ministrs Jānis Reirs ceturtdien, 16. martā, Ņujorkā ANO Sieviešu statusa komisijas 61. sesijas ietvaros uzstājās ar ziņojumu par situāciju Latvijā par sieviešu iespējām darba tirgū. Ziņojumā vēstīts arī par plānotajiem pasākumiem un aktivitātēm, ko Latvija plāno veikt vienlīdzīgu iespēju nodrošināšanas pilnveidē.

Tieto Latvia izstrādā pirmo digitālās bankas maksājumu risinājumu Kenijā un palīdz nodrošināt bankas kartes...

. Tieto Latvia izstrādā pirmo digitālās bankas maksājumu risinājumu Kenijā un palīdz nodrošināt bankas kartes miljonam Kenijas iedzīvotāju.

Commercial Bank of Africa (CBA) sadarbībā ar Tieto Latvia ievieš jaunu digitālās bankas risinājumu, kas paredzēts pilnvērtīgu bankas pakalpojumu pieejamībai no mobilās aplikācijas Loop. Digitālā bankas aplikācija ir pirmais šāda veida risinājums Kenijā un tuvākajā reģionā. Tieto Latvia izstrādāja un piegādāja digitālo un mobilo maksājumu risinājumu ērtai MasterCard un reģionālās karšu shēmas Verve karšu izdošanai. Ar šo iniciatīvu CBA plāno piesaistīt vienu miljonu Kenijas iedzīvotāju, kas vēl neizmanto bankas pakalpojumus.

Ārlietu ministrijas valsts sekretārs piedalīsies Baltijas valstu un Ziemeļvalstu valsts sekretāru sanāksmē Oslo

15. un 16. martā Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs piedalīsies ikgadējā Baltijas valstu un Ziemeļvalstu (Nordic-Baltic Eight, NB8) valsts sekretāru sanāksmē Oslo. Tikšanās laikā paredzēts pārrunāt jautājumus par reģionālo drošību, transatlantiskajām attiecībām, tostarp enerģētikas drošību, ANO un ES dienaskārtības jautājumus, kā arī gaidāmās Igaunijas prezidentūras ES Padomē plānus.

Ar Latvijas atbalstu D. Tusku atkārtoti ievēl Eiropadomes priekšsēdētāja amatā

Par Eiropadomes, kuras darbā šodien Briselē piedalās arī Ministru prezidents Māris Kučinskis, priekšsēdētāju no 2017.gada 1.jūnija līdz 2019.gada 30.novembrim atkārtoti ievēlēts līdzšinējais Eiropadomes vadītājs Donalds Tusks.

E. Rinkēvičs: ES ir jāattīsta reālas aizsardzības spējas, nedublējot NATO

6. martā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē Briselē.

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē ar augsta ranga ES amatpersonām pārrunās Latvijai aktuālos jautājumus

Otrdien, 7. martā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē tiksies ar četrām augstām ES amatpersonām, lai pārrunātu vairākus aktuālus jautājumus, kuros Latvijas lauksaimniekiem, pārtikas ražotājiem un zivsaimniekiem nepieciešama labvēlīgu risinājumu panākšana ES.

ĀM parlamentārā sekretāre: ES daudzgadu budžetu nepieciešams saglabāt esošajā apjomā

1. martā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica Briselē tikās ar Eiropas Parlamenta (EP) komiteju un politisko grupu pārstāvjiem, lai runātu par ES daudzgadu budžetu, Audiovizuālo mediju pakalpojumu direktīvas pārskatu un Eiropas nākotni.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja