Ziņas | Pasaule | Latvija pasaulē


Z. Kalniņa-Lukaševica uzsver nepieciešamību nodrošināt cilvēktiesību ievērošanu visā Eiropas Padomes dalībvalstu...

Z. Kalniņa-Lukaševica uzsver nepieciešamību nodrošināt cilvēktiesību ievērošanu visā Eiropas Padomes dalībvalstu teritorijā


2018. gada 17. un 18. maijā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalījās Eiropas Padomes (EP) Ministru komitejas 128. sesijā, kas norisinājās EP prezidējošajā valstī Dānijā, Elsinorā. Ministru komitejas uzmanības centrā bija izaicinājumi Eiropas Padomes darbam un pamatprincipiem.

Zanda Kalniņa-Lukaševica pārstāvēs Latviju Eiropas Padomes Ministru komitejas sesijā

2018. gada 17. un 18. maijā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalīsies Eiropas Padomes (EP) Ministru komitejas 128. sesijā, kas norisināsies Elsinorā, Dānijā, – EP prezidējošā valstī.

Sākums Aktualitātes Pēteris Kārlis Elferts iesniedz akreditācijas vēstuli Irānas Islāma Republikas prezidentam

2018. gada 15. maijā Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Pēteris Kārlis Elferts iesniedza akreditācijas vēstuli Irānas Islāma Republikas prezidentam Hasanam Ruhani (Hassan Rouhani).

M. Kučinskis: tirgu mainošas inovācijas nereti rodas tieši mazos uzņēmumos

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 16. maijā, Sofijā piedalījās neformālajā Eiropadomes sanāksmē, kur kopā ar pārējiem Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītājiem diskutēja par ES nozīmīgiem jautājumiem – inovāciju jautājumu, ASV tirdzniecības ierobežošanas pasākumiem, kā arī ASV paziņojumu par izstāšanos no Kopīgā visaptverošā rīcības plāna (JCPOA) un gatavību strādāt ar ES partneriem pie jaunas vienošanās, kura atrisinātu ASV uzsvērtos jautājumus JCPOA ietvaros.

Ministru prezidents piedalīsies ES – Rietumbalkānu samitā

Ministru prezidents Māris Kučinskis no 16. līdz 17. maijam uzturēsies Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā, kur piedalīsies Eiropas Savienības (ES) – Rietumbalkānu samitā, kā arī neformālajā Eiropadomes sanāksmē.

Z. Kalniņa-Lukaševica ar britu amatpersonām apspriež pilsoņu tiesību un uzņēmēju interešu nodrošināšanu Brexit procesā

2018. gada 10. maijā, uzturoties darba vizītē Apvienotajā Karalistē (AK), parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tikās ar AK amatpersonām, uzsverot nepieciešamību nodrošināt pilsoņiem un uzņēmējiem skaidrību pēc AK izstāšanās no Eiropas Savienības (ES). Vizītes laikā parlamentārā sekretāre tikās ar AK Izstāšanās no ES ministrijas valsts ministru lordu Martinu Kalananu (Lord Martin Calanan), Starptautiskās tirdzniecības ministrijas valsts ministru Gregu Hendsu (Greg Hands) un Ārlietu ministrijas Eiropas un Ameriku valsts ministru seru Alanu Dankanu (Sir Alan Duncan).

LTRK vadība dodas uz EUROCHAMBRES 60 gadu svinībām

Ceturtdien, 26.maijā, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis un valdes loceklis Andris Vanags dosies uz Beļģijas galvaspilsētu Briseli, lai godinātu EUROCHAMBERS jeb organizāciju, kas apvieno Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameras 60. gadadienā.

Latvijas pieredze noderīga Kiprā

Šī gada 25.-26. aprīlī Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) pārstāvji piedalās pieredzes apmaiņas vizītē Kiprā, kurā stāsta par savu pieredzi ESF projekta "PROTI un DARI!"1 īstenošanā.

Akreditācijas vēstules saņem Latvijas vēstniece Gruzijā Ingrīda Levrence

2018. gada 19. aprīlī Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgajā ceremonijā pasniedza akreditācijas vēstules jaunajai Latvijas ārkārtējai un pilnvarotajai vēstniecei Gruzijā Ingrīdai Levrencei.

Valsts sekretārs: Latviju un Ķīnas pilsētu Ninbo vieno labas ekonomiskās sadarbības perspektīvas

2018. gada 18. aprīlī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs Rīgā atklāja Latvijas un Ķīnas pilsētas Ninbo ekonomiskās un tirdzniecības sadarbības simpoziju (Latvia-Ningbo Economic & Trade Cooperation Symposium). Simpozijs norisinājās Ninbo pašvaldības ģenerālsekretāra Ļangcai Džanga (Zhang Liangcai) un pavadošās uzņēmēju delegācijas vizītes laikā Latvijā un tika rīkots, lai iepazīstinātu uzņēmējus ar Latvijas un Ķīnas ekonomiskās sadarbības aktualitātēm, kā arī sekmētu jaunu biznesa kontaktu veidošanos.

Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi