Ziņas | Pasaule | Latvija pasaulē


Svinīgi atklāj Latvijas goda konsulātu Flandrijā

17. maijā Antverpenē, Beļģijā, Latvijas vēstniece Nīderlandē, Luksemburgā un Beļģijā Ilze Rūse un goda konsuls Kristofs Van Mehelens (Christophe Van Mechelen) svinīgi atklāja Latvijas goda konsulātu Flandrijā. Pirms goda konsulāta atklāšanas norisinājās Latvijas un Flandrijas uzņēmēju sadarbības seminārs.

Raimonds Tomsons atzīts par Eiropas labāko vīnzini.

Šī gada 12. maijā Vīnē norisinājās konkurss Sommelier EM 2017, kurā Prike Latvija Vīnu Zīmolu vēstnesis Raimonds Tomsons tika atzīts par labāko somaljē 2017 Eiropas un Āfrikas reģionā.

RTU studentu komanda «BEST-Riga» uzvar starptautiskajās pneimobiļu sacensībās Ungārijā

2017. gada 9. maijā – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu komanda «BEST-Riga» ar pašu projektēto pneimobili 50 komandu konkurencē izcīnīja uzvaru desmitajās starptautiskajās pneimobiļu sacensībās, kas šogad no 4. līdz 6. maijam norisinājās Ungārijas pilsētā Egerā. Uzvarot sacensībās, komandas konstruētais auto ieguva 2017. gada pneimobiļa titulu.

Diasporas vēstnieks Atis Sjanīts tiksies ar tautiešiem ASV

No 5. līdz 7. maijam speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Atis Sjanīts piedalīsies Amerikas Latviešu apvienības 66. kongresā Čikāgā, ASV, lai tiktos ar latviešu kopienu un diskutētu par diasporai aktuālajiem jautājumiem. Vēstnieks uzrunās pasākuma dalībniekus paneļdiskusijā "Diasporas loma Latvijas valsts nacionālās attīstības ietvarā".

Ekonomikas ministrs A.Ašeradens darba vizītē apmeklēs Lietuvu

Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministra Arvils Ašeradens šonedēļ, 20. – 21.aprīlī darba vizītē apmeklēs Lietuvu, lai pārrunātu enerģētikas un ekonomiskās sadarbības jautājumus, kā arī atklātu Latvijas dienas Lietuvā "Atrask Latviją".

LPS Valde dodas pieredzes apmaiņas vizītē uz Bergenu

No 2. līdz 5. aprīlim LPS Valdes locekļi devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Bergenu (Norvēģijā).

Ministru prezidents tiekas ar latviešu diasporas pārstāvjiem un uzņēmējiem Ukrainā

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 5. aprīlī, uzturēdamies Kijevā, tikās ar Ukrainā dzīvojošās latviešu diasporas pārstāvjiem, kā arī uzņēmējiem.

Baltijas valstu vides ministri pārrunās nozares aktualitātes

2017. gada 5. un 6. aprīlī Tallinā notiks Baltijas valstu vides ministru tikšanās. No Latvijas tajā piedalīsies vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Igauniju pārstāvēs vides ministrs Marko Pomerants, savukārt Lietuvu – vides ministrs Kestutis Navickas.

Rietumu Banka trešo reizi piedalās konferencē Black Sea Grain-2017

5.–6. aprīlī Rietumu Banka Kijevā piedalīsies XIV starptautiskajā konferencē Black Sea Grain (Melnās jūras reģiona labība), tā ir viens no pasaules lielākajiem labības tirdzniecībai veltītajiem forumiem. Rietumu Bankas pārstāvji forumā piedalās jau trešo gadu.

Dubaijā atzinīgi novērtē Latvijas e-pārvaldes sasniegumus

Novērtējot Latvijas e-pārvaldes un pašvaldību veikumu e-pakalpojumu un viedo pilsētu attīstības jomā, pēc Dubaijas pārstāvju uzaicinājuma, 2017. gada 3.aprīlī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jomā Edmunds Beļskis un Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra vadītājs Gints Reinsons uzstājas Dubaijā notiekošajā Valsts pārvaldes sasniegumu konferencē, kā arī Nākotnes Pilsētas izstādē (Future Cities Exhibition 2017).

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  jämför snabblån  lētas aviobiļetes  parkets  lietus ūdens noteksistēma