Ziņas | Pasaule | Latvija pasaulē


Ārlietu ministrs aicina turpināt sadarbību ar Šveici starptautiskajās organizācijās

14. augustā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar jauno Šveices ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Konstantīnu Oboļenski (Konstantin Obolensky) viņa akreditācijas vizītes laikā.

Atvadu vizītē pie valsts sekretāra Andreja Pildegoviča ierodas Tadžikistānas vēstnieks

8. augustā valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs tikās ar Tadžikistānas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Kozidavlatu Koimdodovu (Козидавлат Коимдодов), kurš bija ieradies atvadu vizītē.

No idejas līdz projektam: Latvija sniedz atbalstu Moldovas reģionu līdzsvarotai un integrētai attīstībai

2017. gada 7. – 12.augustā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar Latvijas plānošanas reģioniem un pašvaldībām organizē vasaras skolu-nometni Moldovas kolēģiem.

ASV kongresmeņi apstiprina stingru atbalstu Latvijas drošībai

1. augustā Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs tikās ar Amerikas Savienoto Valstu kongresmeņa Džo Vilsona (Joe Wilson) vadīto delegāciju, lai pārrunātu Latvijas un ASV stratēģisko partnerību drošības un aizsardzības jomā, transatlantiskās attiecības, kā arī reģionālās drošības jautājumus.

Valsts prezidents pasniedz akreditācijas vēstules Latvijas vēstniekam Uzbekistānā Mihailam Popkovam

28. jūlijā Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstules nākamajam Latvijas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Uzbekistānas Republikā Mihailam Popkovam.

Akreditācijas vēstules saņem Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa

28. jūlijā Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstules nākamajai Latvijas ārkārtējai un pilnvarotajai vēstniecei Vācijas Federatīvajā Republikā Ingai Skujiņai.

Latvijas vēstnieks Pēteris Kārlis Elferts akreditēts Irākā

20. jūlijā vēstnieks Pēteris Kārlis Elferts iesniedza akreditācijas vēstuli Irākas prezidentam Dr. Fuadam Masumam (Fuad Masum), kļūstot par Latvijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Irākas Republikā.

Ārlietu ministrs aicina Minsku uz ciešāku informācijas apmaiņu par gaidāmajām mācībām "Zapad 2017"

18. un 19. jūlijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs darba vizītē uzturējās Minskā, kuras laikā tikās ar Baltkrievijas premjerministru Andreju Kobjakovu, ārlietu ministru Vladimiru Makeju, ekonomikas ministru Vladimiru Zinovski, Baltkrievijas trīs lielāko opozīcijas partiju vadītājiem un iekšpolitikas ekspertiem.

Ārlietu ministrs atzinīgi novērtē Latvijas un Ungārijas intensīvo un daudzveidīgo sadarbību

20. jūlijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Ungārijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijā Dr. Adrienu Milleri (Dr. Adrien Müller), kura ieradās pie ministra atvadu vizītē.

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: Latvijas galvenā prioritāte sarunās par KLP nākotni ir tiešo maksājumu izlīdzināšana

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs 17.un 18. jūlijā Briselē piedalījās ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sanāksmē, kur Igaunijas prezidentūras vadībā tiek apspriesti Eiropas Komisijas (EK) visaptverošās sabiedriskās aptaujas par ES Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) modernizēšanu rezultāti. Diskusijas laikā ministri pauda dalībvalstu sākotnējo pozīciju jautājumā par KLP nākotni pēc 2020. gada.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  tenti