Ziņas | Pasaule | Latvija pasaulē


Ekonomikas ministrs A.Ašeradens darba vizītē apmeklēs Lietuvu

Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministra Arvils Ašeradens šonedēļ, 20. – 21.aprīlī darba vizītē apmeklēs Lietuvu, lai pārrunātu enerģētikas un ekonomiskās sadarbības jautājumus, kā arī atklātu Latvijas dienas Lietuvā "Atrask Latviją".

LPS Valde dodas pieredzes apmaiņas vizītē uz Bergenu

No 2. līdz 5. aprīlim LPS Valdes locekļi devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Bergenu (Norvēģijā).

Ministru prezidents tiekas ar latviešu diasporas pārstāvjiem un uzņēmējiem Ukrainā

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 5. aprīlī, uzturēdamies Kijevā, tikās ar Ukrainā dzīvojošās latviešu diasporas pārstāvjiem, kā arī uzņēmējiem.

Baltijas valstu vides ministri pārrunās nozares aktualitātes

2017. gada 5. un 6. aprīlī Tallinā notiks Baltijas valstu vides ministru tikšanās. No Latvijas tajā piedalīsies vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Igauniju pārstāvēs vides ministrs Marko Pomerants, savukārt Lietuvu – vides ministrs Kestutis Navickas.

Rietumu Banka trešo reizi piedalās konferencē Black Sea Grain-2017

5.–6. aprīlī Rietumu Banka Kijevā piedalīsies XIV starptautiskajā konferencē Black Sea Grain (Melnās jūras reģiona labība), tā ir viens no pasaules lielākajiem labības tirdzniecībai veltītajiem forumiem. Rietumu Bankas pārstāvji forumā piedalās jau trešo gadu.

Dubaijā atzinīgi novērtē Latvijas e-pārvaldes sasniegumus

Novērtējot Latvijas e-pārvaldes un pašvaldību veikumu e-pakalpojumu un viedo pilsētu attīstības jomā, pēc Dubaijas pārstāvju uzaicinājuma, 2017. gada 3.aprīlī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jomā Edmunds Beļskis un Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra vadītājs Gints Reinsons uzstājas Dubaijā notiekošajā Valsts pārvaldes sasniegumu konferencē, kā arī Nākotnes Pilsētas izstādē (Future Cities Exhibition 2017).

Valsts prezidents pauž atbalstu Gruzijas teritoriālajai vienotībai

"Latvija vienmēr ir atbalstījusi Gruzijas suverenitāti un teritoriālo vienotību tās starptautiski atzīto robežu ietvaros," trešdien uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, apmeklējot Gruzijas un Dienvidosetijas administratīvo robežlīniju Hurvaleti ciema teritorijā.

Darbu uzsāk pirmais Latvijas vēstnieks Alžīrijā Imants Lieģis

26. martā vēstnieks Imants Lieģis iesniedza akreditācijas vēstuļu kopijas Alžīrijas ārlietu un starptautiskās sadarbības ministram Ramtanam Lamamram (Ramtane Lamamra), kļūstot par pirmo Latvijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Alžīrijas Tautas Demokrātiskajā Republikā ar rezidenci Parīzē, Francijā. Līdz ar akreditācijas vēstuļu kopiju iesniegšanu ārlietu ministram vēstnieks var uzsākt pildīt vēstnieka funkcijas Alžīrijā.

Sākums Aktualitātes Ārlietu ministrija un diasporas organizācijas Eiropā pārrunā aktualitātes

25. martā Briselē notika Eiropas Latviešu apvienības (ELA) ikgadējā biedru kopsapulce, kurā tās dalībnieki pārrunāja aktuālos dienaskārtības jautājumus, tostarp apvienības biedru pilsoniskās un ekonomiskās aktivitātes, idejas un dalību kultūras un izglītības projektos, gatavošanos Latvijas simtgadei, kā arī komunikācijas nozīmi un mediju lomu dažādu pasākumu atspoguļošanā.

Ministru prezidents uzsver nepieciešamību pāvestam Franciskam apmeklēt Latviju

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 24. martā, Romā piedalījās audiencē pie pāvesta Franciska.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti