Jauns portāls 10minutes.eu – seko izvēlētajiem pasaules interneta resursiem angļu valodā

Interneta projekta 10minutes.lv veidotāji paplašinājuši savu darbību, lai Latvijā radītu un popularitāti guvušu ideju attīstītu arī starptautiskajā tirgū.

Izveidots jauns portāls http://www.10minutes.eu, kas ļauj visātrāk uzzināt par svarīgākajiem ārvalstu jaunumiem. Jaunajā portālā lasītāji var ātri un ērti pārlūkot jaunākās ziņas no vairāk kā 100 definētajiem ārzemju ziņu avotiem angļu valodā. Turklāt, reģistrējoties http://www.10minutes.eu, ikvienam lietotājam ir iespēja portālam pievienot praktiski jebkuru sevi interesējošu RSS plūsmas avotu.

Portāla 10minutes.eu mērķauditorija ir cilvēki, kuriem nepieciešams nemitīgi sekot jaunākajām ziņām, bet tām iespējams veltīt laika sprīdi, kas nav garāks par kafijas pauzi. http://www.10minutes.eu pamatā ir "vidžeti" jeb viedlogi, kuru saturs veidojams atbilstoši katra lietotāja individuālajām interesēm un vajadzībām. Katram lietotājam ir iespēja apkopot tieši tos ziņu portālus un blogus, kurus nepieciešams pārlūkot ikdienā, tādējādi nemitīgi iegūstot aktuālāko informāciju. Tā pat lietotājs var noteikt arī ziņu apjomu un skaitu.

10min.lv
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums