Turpinās konkurss par priekšlikumiem Siguldas stacijas ēkas

Oktobra sākumā izsludināts metu konkurss "Siguldas stacijas ēkas, laukuma un piegulošās teritorijas rekonstrukcijas attīstības priekšlikumu izstrāde" (identifikācijas Nr. SND 2010/01/MK).

Konkursa mērķis ir iegūt iespējamās arhitektūras un plānojuma ideju skices un priekšlikumus Siguldas stacijas ēkas un laukuma rekonstrukcijai, kā arī piegulošās teritorijas funkcionālajam zonējumam, kas vislabāk atspoguļo Siguldas novada domes ieceri akcentēt Stacijas laukumu kā būtisku pilsētas centra daļu un attīstīt tam piegulošo teritoriju par pievilcīgu publisko telpu un sabiedriskā transporta mezglu.

Konkurss par arhitektūras un plānojuma ideju skiču priekšlikumu izstrādi nodrošina iespēju uzsākt Siguldas stacijas ēkas un Stacijas laukuma rekonstrukcijas projektēšanu, kā arī detālā plānojuma izstrādi, lai nodrošinātu iespēju attīstīt piegulošās teritorijas (detālplānojuma robežās) atbilstoši jaunajiem Stacijas ēkas funkcionālajiem uzdevumiem, paredzot atdalīt komerciālām funkcijām izmantojamos zemes gabalus iespējamajai investoru piesaistei.

Informācija par metu konkursu pieejama Siguldas novada pašvaldības interneta mājas lapā http://www.sigulda.lv sadaļā "Pašvaldība" - "Iepirkumi" - "Metu konkursi" un Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā http://www.iub.gov.lv.

Siguldas novada dome.
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums