Piektdien būs slēgta PMLP Dobeles nodaļa

Sakarā ar pārcelšanos uz jaunām telpām Viestura ielā 1 piektdien, 8.oktobrī, daļēji būs slēgta Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Dobeles nodaļa.

Šajā dienā nodaļas apmeklētājiem nebūs iespējams iesniegt jaunus pieteikumus pases noformēšanai, pieprasīt izziņas no Iedzīvotāju reģistra vai izmantot citus PMLP pakalpojumus, taču nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināta iespēja saņemt iepriekš pieteiktās pases.
Savukārt jau no pirmdienas, 11.oktobra, PMLP Dobeles nodaļa apmeklētājus pieņems jaunās telpās Viestura ielā 1. Tās būs aptuveni tikpat plašas kā iepriekš nomātās, taču to plānojums ir ērtāks un apmeklētājiem daudz pieejamāks, jo visus pakalpojumus varēs saņemt komfortablā klientu zālē, nevis šauros kabinetos, kā līdz šim. PMLP pakāpeniski visās teritoriālajās nodaļās cenšas atteikties no tā saucamās kabinetu sistēmas un ieviest klientu zāles, kas ļauj pakalpojuma sniegšanas procedūru padarīt ātrāku, efektīvāku un klientam caurskatāmāku.
Svarīgi, ka jaunās telpas atradīsies apmeklētājiem ērti pieejamā vietā Dobeles centrā, netālu no sabiedriskā transporta pieturvietām un stāvlaukuma automašīnām. Tāpat ir padomāts, lai turpmāk nodaļā viegli varētu iekļūt arī veci cilvēki, vecāki ar bērnu ratiņiem, kā arī cilvēki ar kustību ierobežojumiem.
PMLP teritoriālās nodaļas sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar pasu izsniegšanu, ārzemnieku ielūgumu un izsaukumu apstiprināšanu, ziņu iekļaušanu un sniegšanu no Iedzīvotāju reģistra, kā arī nepilsoņu vai ārzemnieku uzņemšanu Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā. Iedzīvotāji šos pakalpojumus var saņemt jebkurā Pārvaldes nodaļā neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas. PMLP nodaļas atrodas visās lielākajās pilsētās un rajonu centros.

PMLP
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums