Ministru prezidenta Valda Dombrovska apsveikums

Godātie skolotāji, skolēni, bērnu vecāki un vecvecāki!

1.septembris ir svētki ikvienam neatkarīgi no tā, kādā statusā un kādā sociālajā lomā mēs paši konkrētajā dzīves posmā esam. Vai tie ir skolas gadi, vai pirmais vai divpadsmitais 1.septembris, vai tā ir skolēnu vecāka vai vecvecāka loma, vai tā ir profesija skolotājs – pirmā mācību gada diena ir īpaša diena.

1.septembris ir arī jauna darba gada sākums visai skolēnu, studentu, pedagogu un mācībspēku saimei, kas saistās ar jaunu apņemšanos, tālejošiem plāniem un mērķiem. Līdzīgi kā ikviena jauna kalendārā gada sākumā arī 1.septembrī mūsu domās ir gan prieks, gan satraukums, gan cerības, ka šis gads būs labāks par aizvadīto. Un ja mēs paši to stingri vēlēsimies, tad rezultāts noteikti būs. Vienmēr atcerieties, ka skolā gūtās zināšanas un pieredze ir pamats visai turpmākajai dzīvei. Skolas laiks ir kā starta pozīcija pirms garas distances, kura nozīme cilvēka intelektuālajā un profesionālajā izaugsmē nereti ir izšķiroša.


Jaunajā mācību gadā novēlu visiem sekmes, neatlaidību un stingru apņemšanos sasniegt mērķus, cieņu un savstarpēju sapratni vienam pret otru, bet pats galvenais – spēju pašiem rast prieku par to neaizmirstamo laiku, ko pavadāt skolā!

Veiksmīgu Jums jauno mācību gadu!

Valsts kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums