Visi pirmklasnieki Latvijā saņems nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi

Turpinot un paplašinot pirms diviem gadiem aizsākto iniciatīvu, SEB dzīvības apdrošināšana, lielākā uzkrājošās dzīvības apdrošināšanas akciju sabiedrība Latvijā, šogad, savā 70 gadu jubilejā, dāvina visiem Latvijas pirmklasniekiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu uz vienu gadu ar riska segumu 1000 latu apmērā.

"Apdrošināšana ir tālredzīgs solis, kas ļauj sagatavoties dažādām dzīves situācijām. Nelaimes gadījumu apdrošināšana uz vienu gadu ir mūsu atbalsts tām Latvijas ģimenēm, kuru bērni šogad pirmo reizi dosies uz skolu, atklājot jaunu, lielu un pārsteigumiem pilnu pasauli", norāda Ints Krasts, SEB dzīvības apdrošināšanas valdes priekšsēdētājs.

2009. gadā iniciatīva tika realizēta sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām, dāvinot nelaimes gadījumu apdrošināšanas polises 4373 pirmklasniekiem. Šogad uz skolu pirmo reizi ies un SEB dzīvības apdrošināšanas polisi pret nelaimes gadījumiem saņems vairāk kā 21 tūkstotis bērnu: Rīgā – 6852 bērni, Rīgas rajonā – 3697, Kurzeme – 2932, Zemgalē – 2832, Latgalē – 2744 un Vidzemē – 2075.

Pirmklasnieku vecākiem nav jāveic īpaša pieteikšanās, jo polises tiek sagatavotas visiem bērniem, kas šogad uzsāks skolas gaitas. Savas apdrošināšanas kartiņas pirmklasnieki saņems 1. septembrī savā skolā. Tās katram skolēnam izdalīs viņa skolotājs. Papildu apdrošināšanas kartiņai pirmklasnieks saņems arī vēstuli vecākiem ar informāciju, kas ar šo kartiņu jādara, kā arī nelielu pārsteigumu no SEB dzīvības apdrošināšanas, kas jaunajam cilvēkam noderēs viņa skolas gaitās.
Lai saņemtu apdrošināšanas noteikumus, vecāki ir aicināti doties uz tuvāko SEB bankas filiāli, kur SEB dzīvības apdrošināšanas pārstāvis izsniegs un izskaidros apdrošināšanas noteikumus. Tāpat vecāki var reģistrēties SEB bankas mājas lapā http://www.seb.lv sadaļā "Pirmklasnieka apdrošināšana" (sadaļa SEB bankas mājas lapā būs pieejama, sākot ar 1. septembri), kur pēc reģistrācijas būs iespējams iepazīties ar SEB Pirmklasnieka apdrošināšanas noteikumiem, saglabāt vai izdrukāt tos.

Agnese Strazda
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums