LTV1 raidījums "Labrīt, Latvija!" aicina: kļūsti mūsu reportieris

Lai Latvijas Televīzijas skatītājiem agros darbdienu rītus darītu vēl interesantākus, dinamiskākus un sniegtu arvien plašāku skatu uz notikumiem mūsu valstī, LTV1 raidījums "Labrīt, Latvija!" aicina ikvienu skatītāju piedalīties raidījuma tapšanā, kļūstot par tā reportieri!

Par raidījuma "Labrīt, Latvija!" reportieri var kļūt ikviens Latvijas iedzīvotājs, sūtot savas ierosmes raidījuma sižetu tapšanai. "Kas mūs satrauc, iepriecina vai skumdina visvairāk? Kas īpašs šodien atgadījies kādā no Latvijas pilsētām? Kāds labs darbs padarīts? Varbūt kāds pelnījis taisnīgu kritiku vai – tieši otrādi – uzmundrinošu uzslavu? Tēmas un idejas var būt visdažādākās, un pie atraktīvāko un aizraujošāko ideju autoriem ieradīsies LTV filmēšanas grupa, lai izveidotu videostāstu, ko raidījuma ietvaros parādīt visai Latvijai," stāsta raidījuma veidotāji.

Tāpat skatītāji tiek aicināti iesūtīt savus foto un videomateriālus, pievienojot tiem klāt trāpīgu komentāru vai stāstu.

Ieteikumus un reportāžas var sūtīt vai nu elektroniski uz e-pastu ritareportieris@ltv.lv, vai arī pa pastu: adrese - Zaķusalas krastmala 3, Rīga, LV-1509 ar norādi ""Labrīt, Latvija!" reportieris".

Veidosim LTV rīta raidījumu visi kopā, lai katra diena sākas daudzsološi!

Latvijas reitingi.
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums