Renault Rīgas Tehniskajai universitātei dāvinās automašīnu

Lai pilnveidotu studentu prakses iespējas un studiju materiāli tehnisko bāzi, otrdien, 12. janvārī, Renault dāvās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Autotransporta institūtam jaunu automašīnu Renault Laguna II kopā ar mūsdienīgiem materiāltehniskiem uzskates un mācību līdzekļiem – datorizētu automašīnas ierīču diagnostikas iekārtu, vairākus atsevišķus Renault automašīnu mezglus – dzinēju, ātrumkārbu, stūres sistēmu, turbīnas, katalizatorus u.c.

Rīgas Tehniskās universitātes mācībspēki un studenti ir priecīgi par šādu dāvinājumu. «Jo īpaši šodienas ekonomiskajos apstākļos, kad augstākajai izglītībai krasi samazināts finansējums, gan studenti, gan mācībspēki atzinīgi novērtē Renault ieguldījumu Latvijas inženieru izglītības pilnveidošanā. Prieks, ka Latvijas uzņēmēji izrāda iniciatīvu un piedāvā atbalstīt Autotransporta institūtu. Uzskatu, ka tas vērtējams ļoti pozitīvi – uzņēmēji saprot, ka līdzās valsts dotācijai universitātei konkurētspējīgas izglītības nodrošināšanai nepieciešams arī komersantu atbalsts. Jo kvalitatīvākus inženierus mēs sagatavosim, jo lielāku pienesumu tie nākotnē sniegs tautsaimniecībai un palielinās pašu uzņēmumu peļņas iespējas,» atzīst RTU Transporta un mašīnzinību fakultātes Autotransporta institūta vadītājs Gundars Liberts.

Mūsdienu auto industrija ir uzskatāma par vienu no tehnoloģiskā progresa flagmaņiem visā pasaulē. Jau krietnu laiku vienkāršos mehāniskos risinājumus automašīnās ir nomainījuši moderni procesori, kas vada, reģistrē un kontrolē automašīnas darbību. Lai tos apkalpotu, ir vajadzīgi attiecīgu izglītību guvuši autotransporta speciālisti, kas apmācīti, izmantojot mūsdienīgu mācību materiāltehnisko bāzi.

RTU un Renault aicina interesentus piedalīties Renault dāvinājumam veltītajā pasākumā 2010. gada 12. janvārī RTU Transporta un mašīnzinību fakultātē, Ezermalas ielā 6 plkst. 12. Pasākuma ietvaros notiks preses konference un svinīga auto nodošana universitātei.

Viesu ērtībām Renault dīleri Latvijā nodrošinās transportu nokļūšanai pasākuma norises vietā. Transporta atiešanas laiks un vieta – plkst.11.15 no RTU centrālās ēkas Kaļķu ielā 1.

Latvijas reitingi
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums