Parādīta pēdējā labdarības pasākuma "Notici brīnumam!" izrāde

Ziemassvētku laikā Latvijas bērnu namos "Ziemeļi", "Ilga", "Vita", rehabilitācijas centrā "Mēs esam līdzās", Bērnu klīniskajās universitātes slimnīcās Gaiļezerā un Torņakalnā, kā arī "Rīgas Piena kombinātā" tika rādīta pēc Valda Pavlovska Ziemassvētku pasakas "Leijerkastnieks" motīviem iestudēta izrāde "Muzikants". Labdarības pasākuma "Notici brīnumam!" idejas autors un izrādes režisors Gatis Dzērve ir gandarīts par paveikto un vēlas arī turpmāk sagādāt bērniem prieku, tāpēc rodas idejas par jaunu izrāžu tapšanu, ar kurām atkal ciemoties bērnu namos, rehabilitācijas centros un slimnīcās.

Izrādes "Muzikants" dalībnieku komandu veidoja studenti, skolēni un aktrise, grupas "Menuets" soliste Inese Pabērza, kura savās aktiermeistarības zināšanās dalījās arī ar pārējiem izrādes dalībniekiem.
Izrādē tika stāstīts par kādu vīru, kurš pirms gadiem bijis visu cienīts baznīcas ērģelnieks, bet dažādu apstākļu sakritības dēļ kļuvis par vientuļu muzikantu. Tieši Ziemassvētku vakarā viņš piedzīvo brīnumu, kas Ziemassvētkus par īpašiem padara visiem ciema iedzīvotājiem.
Gatis Dzērve un visi projektā iesaistītie saka lielu paldies uzņēmumiem "Rīgas Piena kombināts" par "Lāsēns" produkciju un "Rīgas Piensaimnieks" par biezpiena sieriņiem "Kārums", kas tika pasniegti bērniem kā Ziemassvētku dāvaniņas.

Paldies arī Rīgas kinostudijas tērpu nomai, par izrādei nepieciešamo tērpu nodrošināšanu. Tāpat pateicamies darba "Leijerkastnieks" autoram Valdim Pavlovskim, kurš ļāva bez atlīdzības iestudēt viņa Ziemassvētku pasaku un ar kuru izrādes dalībnieki satikās "Rīgas Piena kombinātā", kur kopā ar uzņēmuma darbiniekiem un viņu bērniem spēlēja spēles un dziedāja dziesmas.Latvijas reitingi.
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums