Kuldīgas novada Vārmes pagastā notiks "Govju dienas 2009"

Šā gada 4.septembrī un 5.septembrī Kuldīgas novada Vārmes pagasta lauksaimniecības attīstības centrā "Lielsaktas" notiks starptautisks pasākums liellopu audzētajiem un viesiem šīs nozares atbalstītājiem "Govju dienas 2009", ko organizē atzīta šķirnes dzīvnieku audzētāju organizācija lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība (LPKS) "ABC projekts" ar Zemkopības ministrijas (ZM) atbalstu.

"Pasākums tiek organizēts, lai pulcinātu lauksaimniekus, un šajos lauksaimniekiem sarežģītajos laikos runātu par liellopu audzēšanas nozares aktualitātēm tieši šo dzīvnieku audzēšanas jomā, dziļāk neskarot un nerisinot daudz aprunāto un pārrunāto krīzes tematiku valstī," aicinot piedalīties pasākumā, uzsver ZM Lauksaimniecības departamenta direktora vietnieks Dainis Rungulis. Pasākuma organizatori un atbalstītāji ir pārliecināti, ka gan govkopība, gan piena, gan liellopu gaļas ražošanas nozare ir un paliks viena no lauksaimniecības nozares prioritātēm un līdz ar to ir nepieciešams atrast laiku un vietu, kur satikties šīs nozares pārstāvjiem un meklēt veidus, kā attīstīt liellopu audzēšanu savās saimniecībās un valstī kopumā.

Pasākumā Latvijas un ārvalstu eksperti dalīsies pieredzē par liellopu audzēšanu, vērtēšanu, saimniecisko īpašību izkopšanas iespējām, kā arī paralēli notiks dažāda veida informatīvi un izglītojoši pasākumi.

Zemkopības ministrija un LPKS "ABC projekts" aicina uz šo tikšanos gan lauksaimniekus, gan jebkuru, kam saistošs lauku dzīves veids, gan arī masu mēdiju pārstāvjus.

ZM
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums