Aicina pieteikt pretendentus darbam Dejas balvas žūrijā


Dejas balva_2019_
Latvijas Dejas informācijas centrs (LDIC) aicina pieteikt pretendentus jaunajai Dejas balvas žūrijai darbam 2021. un 2022. gadā. Dejas balva ir augstākais apbalvojums profesionālajā dejas mākslā, ko reizi divos gados piešķir par sasniegumiem klasiskajā, laikmetīgajā, mūsdienu un skatuviskajā tautas dejā.

Pretendentus dalībai balvas žūrijas sastāvā var pieteikt Kultūras ministrijas padotībā esošās valsts pārvaldes iestādes un pārraudzībā esošās kapitālsabiedrības, biedrības un nodibinājumi, kā arī citas juridiskas personas un radošās grupas, nosūtot pieteikumus Latvijas Dejas informācijas centram (e-pasts: info@dance.lv) līdz 2020. gada 31. oktobrim. Pieteikt dalībai var gan dejas praktiķus, gan teorētiķus un kritiķus, gan citu mākslu speciālistus ar lielu pieredzi dejā. Pieteikumā jābūt iekļautam balvas žūrijas locekļa pretendenta CV un īsam izvirzīšanas pamatojumam, kā arī rakstiskam apliecinājumam, ka pretendents piekrīt kļūt par žūrijas locekli.
Pieteikumus izvērtēs un balvas žūrijas sastāvu veidos LDIC sadarbībā ar Kultūras ministriju un Latvijas Dejas padomi.

Pirmā Dejas balvas ceremonija notika 2019. gada pavasarī. Šobrīd strādā jau otrais Dejas balvas žūrijas sastāvs, kas vērtē 2019. un 2020. gada iestudējumus. Tajā darbojas žūrijas priekšsēdētāja baleta mākslas eksperte Agnese Andersone, baleta mākslas eksperti Lita Beiris un Tālis Sils, laikmetīgās dejas ekspertes Agnese Bordjukova un Elīna Lutce, skatuviskās tautas dejas eksperti Reinis Rešetins un Gunta Skuja, kā arī mūsdienu dejas ekspertes Inga Raudinga un Maija Tjurjapina. 

Plašāka informācija par Dejas balvu atrodama LDIC mājas lapā (www.dance.lv).

Maija Treile
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums