Uz "Jūras vārtu" skatuves kāps Nacionālā teātra vecmeistari


juveliera_jubileja_galerija public. foto
25. februārī plkst. 19:00 teātra namā "Jūras vārti" notiks Ģirta Ēča iestudētā Latvijas Nacionālā teātra izrāde "Juveliera jubileja", kurā piedalīsies teātra zelta fonda aktieri – Ģirts Jakovļevs, Lolita Cauka, Dace Bonāte vai Lāsma Kugrēna.

Iestudējums, kura pamatā ir britu aktrises un rakstnieces Nikolas Makolifas luga, vēsta par juvelieri Morisu Hodžersu, kurš savā dzimšanas dienā dodas uz Bekingemas pili, lai paņemtu karaliskās regālijas un aizvestu tās uz Vestminsteras abatiju, kur nākamajā dienā notiek karalienes Elizabetes II kronēšana. Pilī viņš satiek Elizabeti, kas tobrīd vēl nav karaliene, un iemīlas viņā. Elizabete uzcienā viņu ar tēju un apsola apciemot Morisu viņa 90 gadu jubilejā. Morisa 90 gadu jubileja strauji tuvojas, viņš gaida karalieni, bet viņa sieva šim stāstam nespēj noticēt. 

Angļu teātra, kino un televīzijas aktrises, prestižās Lorensa Olivjē balvas ieguvējas (1988) Nikolas Makolifas viena no viņas sarakstītajām trim lugām “Juveliera jubileja” pirmizrādi piedzīvoja 2012. gadā Edinburgas festivālā. Šī viņas pašas iestudētā luga viņai atnesa arī Edinburgas festivāla balvu kā labākajai aktrisei.

SIA „Kurzemes filharmonija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums