Kaņepes Kultūras centrā uzstāsies starptautiski apbalvotā Lielbritānijas ambientā rokgrupa "Eyre Llew"


Eyre Llew - publicitātes public. foto
Ceturtdien, 12. septembrī, Kaņepes Kultūras centrā uzstāsies ambientā roka apvienība no Lielbritānijas "Eyre Llew". Pēc debijas albuma "Atelo" izdošanas, grupa strauji guva atpazīstamību un publikas uzmanību dzimtajā Lielbritānijā, un pašlaik tūres ietvaros ciemojas arī Latvijā.

“Tikko kā esam nokāpuši no “John Peel” skatuves 2019. gada Glastonberijas festivālā un paspējuši apceļot jau vairāk nekā 25 valstis tūres ietvaros. Priecājamies, ka atkal piestāsim Latvijā ar koncertu Kaņepes Kultūras centrā!” tā pati grupa.

“Eyre Llew” ir ambientā roka trio no Notingemas, Lielbritānijas, un kopš dibināšanas 2014. gada augustā viņi ir izdevuši deviņus singlus un divpadsmit dziesmu debijas albumu ar nosaukumu “Atelo”. Tas ir sasniedzis 24. vietu 2017. gada "Drowned in Sounds Top 100 of 2017", kā arī to ir kritiski atzinuši tādi mūzikas mediju milži kā “Kerrang”, “BBC Introducing”, “Louder Than War”, “Fred Perry Subculture”, “Getinonthis”, kā arī vairāki citi. 2018. gadā grupa uzvarēja festivāla “The Great Escape” vairākās “Unsigned Music Awards” nominācijās - "Labākā dzīvā uzstāšanās", "Labākais albums" un "Labākais video".

Grupas pirmssākumi meklējami Lielbritānijas pilsētā Notingemā, kur Sems (Sam Heaton, balss un ģitāra) izmantoja Džekam (Jack Bennet, ģitāra) piederošo studiju mēģinājumiem un improvizācijai ar ambientām skaņām, kas piesaistīja Džeka uzmanību. Vēlāk tika piesaistīts tuvs draugs, bundzinieks un vēl viens Džeks (Jack Clark, bungas un klavieres), un dzima Eyre Llew. Sākotnēji notikusi bieži eksperimenti un mainīšanās ar instrumentiem, pirms nostabilizējies pašreizējais sadalījums un atrasts parezais skanējums, katram grupas dalībniekam izmēģinot teju katru pozīciju. Galu galā, lai ieviestu melodiskāku šķautni, bundzinieks iemācījies arī klavierspēli, un abus instrumentus spēlē gan koncertos, gan ierakstos.

Biļetes: 3 EUR pie ieejas vai Bezrindas.lv. Koncerta sākums ir plkst. 20.00.

Kaņepes Kultūras centrs darbojas kopš 2012. gada, tā mērķis ir nodrošināt regulāru un augstvērtīgu kultūras notikumu norisi un pieejamību plašai auditorijai, kā arī veicināt jaunu un radošu ideju realizāciju. Centra rīkotajiem pasākumiem ir iespējams sekot sociālās tīklošanas vietnēs un mājaslapā Kanepes.lv (http://www.kanepes.lv/lv/).

Eyre Llew, “Atelo” – https://www.youtube.com/watch?v=thjd8_8OJdE


 


 

Anna Luīze Pētersone
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums