Dziesminieki tiksies Jaunjelgavā


public. foto
"Ar tevi vien es kļūstu brīvs,
kļūstu brīvs un nemirstīgs,
Ar tevi vien ik stunda – brīnums īsts,
es atdzimstu, skan manī atkal rīts."
A.Ulme

Pirmo reizi Jaunjelgavas Liepu parkā 3. augustā pulksten 20.00 dziesmās tiksies Latvijas pazīstamākie dziesminieki – Ieva Akuratere, Haralds Sīmanis, Vinsents Kūkojs.

Koncerta AR TEVI VIEN programmā skanēs viņu pašu radītās dziesmas ģitāras pavadījumā, kuras, cerams, atradīs atbalsi klausītāju dvēselēs. Daudzas no šīm dziesmām uzsākušas savu ceļu un kļuvušas jau par sava veida tautasdziesmām. Katrs koncerta dalībnieks ir spilgta personība: Ievu Akurateri pazīstam kā Latvijas 3. Atmodas simbolu, Haraldu Sīmani kā baznīcu jumtu restauratoru un vienu no zaļās kustības aizsācējiem, Vinsets Kūkojs ir lielisks kamīnu un krāšņu meistars un dziesmās turpina paust tēva, dzejnieka Antona Kūkoja idejas. Koncertā savu dzeju lasīs dziesminieka Jura Vilcāna brālis Valdis Vilcāns, kurš ilgi slēpies brāļa ēnā. Koncertu vadīs šarmantā multimāksliniece Raimonda Vazdika, kura pazīstama gan kā aktrise, gan kā dzejniece un dziesmu autore. Iespējams, ka šajā vakarā iepazīsim arī kādu jauno dziesminieku, kuri arī tiks aicināti uz skatuves.

Vinsents Kūkojs bieži muzicē kopā ar dēlu Rihardu un kopā ar draugiem ir izveidojis latgaliešu muzikālo grupu TRIKMINS. Ko nozīmē interesantais grupas nosaukums, viņš atklās lustīgā zaļumballē, kas sekos uzreiz pēc koncerta.

Gaidot zaļumballi, Vita Dambe un Austrasbērni aicinās visus sasildīties un sadziedāties pie ugunskura, kur kopīgi tiks izdziedātas mīļākās tautas dziesmas un skaistākās Imanta Kalniņa un citu autoru dziesmas par mīlestību:

Pasākumu rīko Jaunjelgavas kultūras nams, informatīvi atbalsta “Austras biedrība.”

 

Signe Sniedze
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli