Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" noritēs grupas "The Brothers Comatose" koncerts


foto;Petaluma Music Festival
9. aprīlī plkst. 19.30 Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" viesosies amerikāņu folka un blūgrāss grupa "The Brothers Comatose" no Sanfrancisko, Amerikas Savienotajām Valstīm. Īpašie koncerta viesi no Latvijas džeza mūzikas pasaules ˗ Deniss Paškēvičs un Jolanta Gulbe ˗ Paškēviča.

Grupā “The Brothers Comatose” ir pieci dalībnieki, kas spēlē ģitāru, bandžo, mandolīnu, kontrabasu, vijoli un dzied: Bens Morisons (Ben Morrison) ˗ ģitāra, vokāls, Alekss Morisons (Alex Morrison) ˗ bandžo, vokāls, Skots Peidens (Scott Paden) ˗ kontrabass, Filips Brezina (Philip Brezina) ˗ vijole, Raiens Avelons (Ryan Avellone ) ˗ mandolīna.

Grupas kodolu veido brāļi Bens un Alekss Morisoni, kas kopā muzicē jau kopš bērnības. Grupa ir izdevusi trīs studijas albumus: “Songs From The Stoop”, “Respect The Van”, “City Painted Gold”, ko augstu novērtējuši gan mūzikas kritiķi, gan klausītāji.

Grupas koncertos sajaucas tradicionālais blūgrāss, kantrī un rokmūzika, un viņu uzstāšanās stils vairāk līdzinās enerģijas piesātinātam stadiona rokkoncertam. Grupa regulāri uzstājas festivālos un mūzikas klubos ASV, Kanādā un Austrālijā.

Latvijas tūres ietvaros koncerti un meistarklases notiks Saldū, Daugavpilī, Limbažos un Rīgā.

Grupas tūre Latvijā notiek sadarbībā ar Amerikas Savienoto Valstu vēstniecību Latvijā un ASV Valsts departamenta kultūras apmaiņas programmas “American Music Abroad” atbalstu.

Ieeja koncertā bez maksas.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana