Alternatīvās rokgrupas "Sub Scriptum" labdarības koncertu tūres atskats


Publicitātes foto
2018. gada nogalē Latvijā norisinājās dažādi labdarības pasākumi, raidījumi un koncerti, padarot šos svētkus īpašākus grupa ‘’Sub Scriptum’’ izveidoja turneju ap septiņiem Latvijas bērnu namiem. Bērniem sniedzot akustiskus koncertus, kā arī nelielu mūzikas stundu, jo paši grupas puiši pārzina lielu instrumentu spektru.


Publicitātes foto

Labdarības tūre sākās 7. Decembrī un tika sniegti koncerti šādos bērnu namos; Liezēres bērnu namā  “Ozoli’’,  Cesvaines bērnu namā ‘’Graši’’, Ērgļu bērnu namā ‘’SOS’’,  Rīga ‘’Pļavnieki VSAC’’, Rīgas bērnu nams ‘’Ziemeļi’’, kā arī Jaungulbenes ‘’Sveķu internātskolā’’. Grupa Sub Scriptum ir pateicīgi par silto uzņemšanu bērnu namos, kā arī prieks radīt pozitīvas emocijas šajā laikā. Grupas solists Kristers atzīst: ‘’Lielākais gandarījums ir, tas, ka mēs motivējam bērnus apgūt instrumentus, un ir jau atsauksmes no bērnu namiem, ka tiek izrādīta interese un bērni vēlas apmeklēt mūzikas skolu!’’

Alternatīvās rokgrupas ,,Sub Scriptum’’ muzikālās saknes ir meklējamas Madonas kamerorķestrī, kur visi grupas dalībnieki satikās vairākus gadus atpakaļ.  Par godu šajai tūrei tika izdota arī dziesma ‘’Viegli Ievainots’’, kas izpelnījusies lielu popularitāti interneta vidē.

21. Decembra naktī grupa ciemojās arī Latvijas Radio 5 - Pieci.lv labdarības maratonā ,,Dod Pieci’’, kurš tika organizēts jau piekto gadu.

Grupa ,,Sub Scriptum’’ ir pateicīgi Madonas domei, kura sniedza finansiālu atbalstu, lai šis projekts notiktu. Kā arī visai grupas komandai, kas iesaistījās un fotogrāfam Aleksandram Ezeriņam, kurš šos mirkļus iemūžināja.

Alternatīvā rokgrupa "Sub Scriptum"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli