VEF kultūras pilī svinīgā ceremonijā suminās konkursa "Latvijas Būvniecības Gada balvas 2017" laureātus

Trešdien, 7.martā, plkst.18.30 VEF Kultūras pilī (Ropažu ielā 2) svinīgā ceremonijā suminās konkursa "Latvijas Būvniecības Gada 2017" laureātus.

Konkurss “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” šogad norisinās Latvijas simtgades zīmē. Konkurss saņēma 114 pieteikumus, kas pārstāv visdažādāko būvju tipoloģiju un aptver visu Latvijas teritoriju - Rīga, Liepāja, Valmiera, Sigulda, Gauja, Ventspils, Krāslava, Bauska, Ape, Kuldīga, Jūrmala, Krimūna, Pāvilosta, Pļaviņas, Ogre, Cēsis, Ķeipene, Skrunda, Viļaka, Babīte, Mazmežotnes, Murjāņi, Āraiši, Preiļi, kā arī ārvalstis – Zviedriju un Lietuvu. Būvniecības nozarei nozīmīgajā konkursā ir pieteikti gan lieli un mazi objekti, gan tajā piedalās lieli, vidēji un mazi būvniecības uzņēmumi, kuriem ir nozīmīgi nozares sasniegumi.

Skolas un viesnīcas, betona un koka tilti, lielas sabiedriskas ēkas un privātmājas, daudzdzīvokļu ēkas un infrastruktūras risinājumi, sporta laukumi, lidostas skrejceļš un bērnudārzi, sporta centri, peldbaseini, koka ēkas un publiskās ārtelpas objekti, ražotnes un muzeju ēkas, pilis un ārstniecības iestādes tiks apbalvotas 10 nominācijās un katra no tām iegūs trīs godalgotas vietas. Divi konkursam pieteikti objekti saņems konkursa GRAND PRIX balvas.

Svinīgā ceremonijā un sumināšanas parādē piedalīsies valsts institūciju un pašvaldību pārstāvji, diplomāti, lielu uzņēmumu vadītāji, būvnieki, nekustamo īpašumu attīstītāji, arhitekti un viesi no visas Latvijas.

Konkursu “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017”organizē biedrība “Building Design and Construction Council” sadarbībā ar Rīgas domes Īpašuma departamentu, LR Ekonomikas ministriju, LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Darba Devēju konfederāciju, biedrību “Zaļās mājas”, Valsts kultūras pieminekļu un aizsardzības inspekciju, aģentūru “Live Rīga”. Konkursu atbalsta “TechnoNicol”, “ThermoWhite”, “Peikko”, “Philosophers Residence”, “Pillar”, “Scania”, “Evopipes”.

Plašāka informācija par konkursu www.buvniekupadome.lv

Agrita Lūse
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli