ÉCU Neatkarīgo filmu festivāla programma

ÉCU - Eiropas vadošais neatkarīgo filmu festivāls, kas notiek katru pavasari Parīzē pirmo reizi Latvijā izrādīs savu, katru gadu mainīgo On the Road filmu programmu. Pasākums norisināsies 2018. gada 17. un 18. janvārī kinoteātrī "Kino Bize". Programmu sastāda divdesmit dažādas īsfilmas, kuru dalīti varēs redzēt abos vakaros.

ÉCU ir Eiropas vadošais neatkarīgo filmu festivāls, kas ik gadu piesaista talantīgākos neatkarīgo filmu veidotājus. Jau kopš 2006. gada ÉCU ir veltīts inovatīvu un oriģinālu filmu atklāšanai, popularizēšanai un demonstrēšanai. Tā kā festivāls sadarbojas ar vairāk nekā 50 festivāliem un partneriem, ÉCU ir kļuvis par starptautiski atpazīstamu zīmolu. Festivāls aicina arī Latvijā esošos filmu māksliniekus pieteikt savas filmas festivālam līdz 4. februārim. Veiksmīgas atlases kārtā, filmas tiek iekļautas nākamā gada programmā.

Viens no ÉCU mērķiem ir turpināt darīt visu iespējamo, lai palīdzētu attīstīties jaunajiem neatkarīgo filmu autoriem. Nereti tas tiek salīdzināts ar ASV notiekošo Sundance filmu festivālu.

17.01. plkst. 20:00 – ÉCU Neatkarīgo filmu festivāla programma I

18.01. plkst. 20:00 – ÉCU Neatkarīgo filmu festivāla programma II

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā bezrindas.lv vai uz vietas kinoteātrī.

 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija