kim? izsludina otro "Open kim? Call " uzsaukumu

Gatavojoties kim? 2018. gada izstāžu programmai ar tās centrā esošu 13. Baltijas triennāles norisi un citiem vērienīgiem projektiem Latvijā un ārvalstīs, tiek izsludināts otrais Open kim? Call - iespēja vienam māksliniekam vai mākslinieku/kuratoru apvienībai no Latvijas īstenot izstādi-notikumu kim? telpās ar norisi no 2018. gada 9. februāra līdz 25. martam.

Astoņu publiskās darbības gadu laikā kim? Laikmetīgās mākslas centrs ir saglabājis nemainīgu interesi gan jaunu mākslas parādību novērojumos, gan to dažādo izpausmju atbalstīšanā, sarunu un koprades formā integrējot tos institūcijas darbībā.

Open kim? Call veicina daudzsološu mākslinieku un/vai kuratoru no Latvijas savlaicīgu atklāšanu, nodrošinot pēc iespējas labākus priekšnosacījumus un ietvaru viņu radošās ieceres veiksmīgai īstenošanai. Ar šo iniciatīvu organizācija turpina atvērt sevi regulārām tādu jauno autoru – mākslinieku, kuratoru, kolektīvu u.c. izpausmēm, kuru radošās darbības pieredze nepārsniedz piecus gadus, dodot iespēju izteikties ar īpaši šim nolūkam radīta mākslas darba, kūrētas izstādes, izdotas publikācijas, īstenotas performances u.c. palīdzību.

Open kim? Call uzsākts 2016.gadā, kad pirmā konkursa rezultātā tika organizēta Jāņa Dzirnieka pirmā personālizstāde, kas māksliniekam nodrošināja plašu vietējās un starptautiskās auditorijas uzmanību un sniedza būtisku radošā darba pieredzi.

OPEN kim? CALL 2018 pieteikumus izskatīs un lēmumu pieņems žūrija: Ēriks Apaļais (mākslinieks), Egija Inzule (kuratore), Maija Kurševa (māksliniece, LMA docente un galerijas LOW vadītāja), Zane Onckule (kim? progammas direktore) un Vilnis Vējš (mākslas kritiķis).

Open kim? Call nodrošina:
- kim? komandas iesaisti un atbalstu projekta norises laikā;
- labiekārtotu izstādes telpu (60 kv.m.);
- zinoša tehniskā personāla atbalstu un darbaspēku notikuma realizēšanā;
- efektīvu preses un komunikācijas stratēģiju;
- finansējumu 600 EUR apmērā (projekta īstenotājs uzņemas piesaistīt papildus nepieciešamo līdzfinansējumu).

Pieteikumā gaidīsim:
- līdz 1 A4 lpp. notikuma pieteikuma apraksts (ideja, dalībnieki, programma);
- 5 vizualizācijas (t.sk. mākslas darbi, izstādes iekārtojums, izmantotie materiāli u.c.);
- budžets (kopējā tāme);
- radošās prakses portfolio (t.sk. CV).

Pieteikumus gaidīsim līdz 3.aprīlim uz kim@kim.lv (ar norādi Open kim? Call un pieteicēja vārdu / uzvārdu). Rezultāts tiks paziņots līdz š. g. 10. aprīlim.

 

 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana