Ziņas | Kultūra, māksla


Autora balva 2020

Biedrība AKKA/LAA septīto gadu godina kolēģu ieteiktus autorus, kuru darbi, pirmoreiz publiskoti iepriekšējos divos gados, izrādījušies iedvesmojošs pārsteigums.

Izmaiņas koncertzāles "Latvija" repertuārā

Ņemot vērā krīzes situāciju valstī un pasaulē kopumā, SIA "Kurzemes filharmonija" informē, ka veiktas būtiskas izmaiņas koncertzāles "Latvija" repertuārā.

Ielaid teātri savās mājās! Dailes teātris atver digitālo izrāžu arhīvu

Kamēr Dailes teātrim ir liegta iespēja demonstrēt izrādes uz skatuvēm, tā darbinieki aicina skatītājus teātri ielaist savās mājās un baudīt digitālo repertuāru ar senākiem Dailes teātra iestudējumiem, kurus dzīvajā izpildījumā redzēt vairs nav iespējams.

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) izziņo COVID-19 izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ pārcelto koncertu .

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) izziņo COVID-19 izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ pārcelto koncertu datumus.

#ĒKULTŪRA: ieklausies Orķestrī "Rīga"

Pievienojoties Kultūras ministrijas ierosinātajai kampaņai #Ēkultūra, Rīgas pilsētas pašvaldības Orķestris "Rīga" informē par globālajā tīmeklī pieejamajiem orķestra koncertu ierakstiem.

AKTUĀLA INFORMĀCIJA PAR IEGĀDĀTAJĀM KONCERTU BIĻETĒM

Pamatojoties uz Ministru Kabineta Krīzes vadības padomes sēdes lēmumu par ārkārtas stāvokļa izsludināšanu Latvijā līdz š. g. 14. aprīlim un jaunāko Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PATC) ziņojumu, Orķestris "Rīga" informē par aktuālo publisku pasākumu pārcelšanā un situācijas risināšanu saistībā ar iegādātajām koncertu biļetēm.

Pārcelti visi "Lielā dzintara" pasākumi, kas plānoti līdz 14. aprīlim

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars" ir pārcēlusi visus koncertzālē plānotos pasākumus laika posmā no 13. marta līdz 14. aprīlim uz nenoteiktu laiku.

22. martā plānotā laikmetīgu izrāžu notikumu sērijas "Pārmija" epizode pārcelta

Reaģējot uz vīrusa COVID-19 globālo izplatību un respektējot atbildīgo iestāžu ieteikumus, laikmetīgu izrāžu notikumu sērijas "Pārmija" epizode, kas bija plānota 22. martā, tiek pārcelta uz maiju vai jūniju un jau tuvākajā laikā informēsim par precīziem pasākuma norises datumiem. Kultūra un māksla vieno cilvēkus, ļaujot kopā izbaudīt skaisto un diskutēt par svarīgo. Taču kopīga rīcība ir svarīga arī sarežģītos brīžos.

Valsts prezidents augsti novērtē Nīcas un Rucavas kultūrvidi un tās pienesumu nācijas identitātei

12. martā Valsts prezidents Egils Levits, apmeklējot Liepāju, viesojās Rucavas tradīciju mājā "Zvanītāji" un tikās ar Nīcas un Rucavas skolēniem un apkaimes iedzīvotājiem, lai pārrunātu nīceniekus interesējošus jautājumus.

Sakarā ar "Covid-19" draudiem Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris koncertu "Mālera piektā un RIX" nodrošinās....

Sakarā ar "Covid-19" draudiem Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris koncertu "Mālera piektā un RIX" nodrošinās video tiešraidē

Sakarā ar Krīzes vadības padomes pieņemto lēmumu par masu pasākumu atcelšanu, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris izlēmis 13. martā, paredzēto koncertu "Mālera piektā un RIX" izpildīt video tiešraidē "LMT Straume".

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi