Ziņas | Kultūra, māksla


Izstāde "Laimes formula Latgalē. V.I.V.A." Rīgas Sv. Pētera baznīcā

No 2019. gada 9. novembra līdz 2020. gada 12. janvārim Rīgas Sv. Pētera baznīcā būs apskatāma konkursa "Jāzepa Pīgožņa balva Latvijas ainavu glezniecībā" 2019. gada Rīgas domes simpātiju balvas ieguvēju izstāde. Tajā būs apskatāmi mākslinieču apvienības V.I.V.A. dalībnieču - Vēsmas Ušpeles, Ilzes Griezānes, Vijas Stupānes un Agras Ritiņas gleznas, kā arī tautas lietišķās mākslas studijas "Rēzeknes apriņķa pūdnīki" darinājumi.

Notiks Aleksandra Čaka balvas pasniegšanas ceremonija

Piektdien, 25. oktobrī, izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa" notiks Aleksandra Čaka balvas pasniegšanas ceremonija – muzikāli literārs sarīkojums "Lieluma ābolā kodējs".

Anete Kozlovska un Kārlis Kazāks šo ceturtdien koncertē Latvijas 1.rokkafejnīcā

Ceturtdien, 24. oktobrī, pulksten 19.00 Latvijas 1. rokkafejnīcā Rīgā Austras biedrība aicina uz dziesmu vakaru, kurā muzicēs Anete Kozlovska un Kārlis Kazāks. Ieeja par ziedojumiem.

Jūrmalā sācies Latvijas jauniešu teātru festivāls

Jūrmalā sācies 3. Latvijas jauniešu teātru festivāls "Rainis un Aspazija Tev". Šā gada festivāla formāts ir meistarklases, kurās apgūto festivāla dalībnieki plašākai publikai parādīs trīs aktivitātēs – fotosesijā Bulduru pludmalē, performancē Jomas ielā un festivāla noslēguma pasākumā Jūrmalas teātrī.

Šonedēļ Durbē norisināsies "Atvērtība ir vērtība" radošā darbnīca "D/z/eja"

Sestdien, 19. oktobrī, plkst. 13.00 Durbes muzejā (Durbē, Raiņa ielā 17) notiks trešā Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) informatīvās kampaņas "Atvērtība ir vērtība" un "Kim?" Laikmetīgās mākslas centra kopīgi rīkotā radošā darbnīca "D/z/eja". Darbnīca notiks festivāla "Zemlika" ietvaros, un tajā piedalīties aicināti mākslas apvienības MASLO dalībnieki, kuri pēta aktualitātes mūsdienu krievu kultūrā.

Nākamnedēļ Rīgā norisināsies Starptautiskā Kino konference

Nākamnedēļ, 18. un 19. oktobrī, Rīgā norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā Magnetic Latvia Kino konference, kas notiks Rīgas Starptautiskā kino festivāla (Riga IFF 2019) ietvaros. Konferencē tiks runāts par tādām tēmām kā kino nozares nākotne, Baltijas kino nozares potenciāls, vietējo ražojumu vērtība globālajā arēnā, kā arī par to, kā iekarot lielos tirgus.

Rīgas Sv. Pētera baznīcā uzstāsies jauniešu koris no Dānijas

15. oktobrī plkst. 18.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā savas koncerttūres ietvaros uzstāsies "Mūsu Glābēja baznīcas koris" (Vor Frelsers Kirkes Kor) no Esbjergas Dānijā, kas pirms tam ar diviem koncertiem priecēs klausītājus Cēsīs un Siguldā.

Bērni būs jaunās operas "Suitu sāga" pirmatklājēji

5. novembrī pulksten 10, 11.30 un 13 Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" Liepājas Simfoniskais orķestris aicina skolēnus kopā ar skolotājiem būt pirmajiem, kas atklāj pilnu operas spēku "Lielajā dzintarā" – Riharda Dubras operu "Suitu sāga" vēl pirms oficiālās pasaules pirmizrādes.

Notiks bardu un folkmūzikas festivāls "Bardu rudens 2019"

Oktobrī notiks XVI Starptautiskais bardu un folkmūzikas festivāls "Bardu rudens", kas Rīgā pulcēs dziesminiekus no Latvijas, Francijas, Igaunijas, Lietuvas un ASV.

Izstāde "Gadu krāsas" Rīgas Kultūras centrā "Iļģuciems"

No 18. oktobra līdz 24. novembrim Rīgas Kultūras centrā "Iļģuciems" būs apskatāma Tautas lietišķās mākslas studiju "Austra", "Ataudze" un "Zīle" 50 gadu jubilejas izstāde "Gadu krāsas". Izstādes atklāšana - 18. oktobrī plkst. 18.00.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri