Veiksmīgas sadarbības rezultātā ar sabiedrību, Valsts policija no Kuldīgas iedzīvotāja atsavināja narkotiskās vielas

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas, reaģējot uz kuldīdznieku sniegto informāciju par narkotisko vielu glabāšanu, un veicot operatīvās darbības, kāda vīrieša dzīvesvietā atrada un izņēma narkotiskās vielas.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknī tika saņemta informācija no iedzīvotājiem par to, ka kāds vīrietis, iespējams, glabā narkotiskās vielas. Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas, reaģējot uz saņemt informāciju, aizvadītās nedēļas nogalē devās pie vīrieša uz dzīvesvietu, kur apstiprinājās kuldīdznieku teiktais – vīrietis savā dzīvesvietā glabāja narkotikas, iespējams, marihuānu.

No vīrieša dzīvesvietas tika izņemti 17 iepakojumi ar zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes vielu. Šobrīd izņemtās vielas ir nosūtītas ekspertīzei lai noteiktu vielu sastāvu un daudzumu. Tāpat no vīrieša dzīvesvietas tika izņemti svari un augu smalcinātājs.

Valsts policijā ir uzsāks kriminālprocess par narkotisko vielu glabāšanu bez nolūka tās realizēt. Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti, kā tas bija šajā gadījumā, Valsts policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Atgādinām, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē), vai arī rakstot uz e-pastu uzticiba@vp.gov.lv.


 

 

 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums