Valsts policija Talsos aiztur divus vīriešus aizdomās par zādzību no somas, tiesa viņiem piemēro apcietinājumu

Šonedēļ, 2.marta rīta pusē Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Talsos, autoostā kādai sievietei no somiņas tika nozagts naudas maks. Valsts policija, reaģējot uz saņemto informāciju, par notikušo uzsāka kriminālprocesu un, veicot izmeklēšanas darbības, tās pašas dienas pēcpusdienā uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja divus vīriešus.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka vīrieši, izmantojot to, ka sievietei, virzoties uz autobusu, soma atradās tādā pozīcijā, pie kuras viņiem bija viegli piekļūt, no tā paņēma maku. Par laimi, sieviete uzreiz noreaģēja un izsauca policiju un, lai gan vīrieši jau bija prom no notikuma vietas, Valsts policija Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa amatpersonām izdevās noskaidrot viņu personības un aizturēt viņus.

Vakar, 4.martā likumsargi devās uz tiesu lūgt tiesai piemērot vīriešiem drošības līdzekli – apcietinājumu, ko tiesa arī pieņēma.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par zādzību. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi