Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par zādzību Ventspilī

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas kriminālvajāšanas uzsākšanai nodeva kriminālprocesu par zādzību, kuras rezultātā īpašniekam nodarīti 500 eiro lieli materiālie zaudējumi.

Šā gada 27.februārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī ir saņemta informācija par to, ka Ventspilī kādā īpašumā no garāžas ir nozagti instrumenti, kā arī no neaizslēgtas automašīnas ir nozagta GPS navigācijas iekārta. Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta no glabātavas un transportlīdzekļa.

Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu tika aizturēti 1988. un 1985.gadā dzimuši vīrieši, kuri savu vainu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā atzīst. Kopumā no īpašuma tika nozagtas mantas aptuveni 500 eiro vērtībā. No neaizslēgta transportlīdzekļa tika nozagta navigācijas sistēma aptuveni 80 eiro vērtībā, savukārt brīvi iekļūstot garāžā, tika nozagtas dažādas mantas – elektriskais rokas zāģis, motorzāģis, rokas elektrourbjmašīna, slīpmašīnas un instrumentu detaļu komplekts. Daļa no nozagtajām mantām ir atgūtas.

Vīrieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā. Šobrīd viņiem ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums