Konflikta laikā sadur vīriešus; Valsts policija aiztur iespējamās vainīgas personas


Пригрозив ножом...foto;tnews.tula.net
Aizvadītajā nedēļas nogalē Kurzemē ir reģistrēti aptuveni desmit notikumi, kur personām ir nodarīti miesas bojājumi – ķermeņa sasitumi un smadzeņu satricinājums. Taču divos gadījumos Saldū un Ventspilī personas ir guvušas durtas brūces mugurā, krūškurvī un grieztu brūci vaigā. Abos gadījumos iespējamās vainīgās personas tika aizturētas un ir uzsākti kriminālprocesi. Cietušie nav guvuši dzīvībai bīstamas traumas.

14.aprīlī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Saldū kādā dzīvoklī kopīgas alkohola lietošanas laikā starp divām personām izcēlies konflikts, kā rezultātā mugurā tika sadurts 2001.gadā dzimis jaunietis. Par laimi, nav skarti iekšējie orgāni. Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu tika aizturēts 1983.gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Vīrietis savu vainu nodarītajā atzīst un šobrīd viņam ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Tāpat vakar Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspilī, kopīgas alkohola lietošanas laikā ir sadurts 1980. gadā dzimis vīrietis. Viņš guvis durtu brūci krūškurvī un grieztu brūci vaigā, taču dzīvībai briesmas nedraud. Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēts 1978.gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi par viegla miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Lai noteiktu miesas bojājuma smaguma pakāpi, ir nozīmētas ekspertīzes.

Kriminālprocesos turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

 

VP Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli