Daugavgrīva: par kāda transportlīdzekļa apzagšanu aizturētas četras personas


foto;ogena.net
29. marta naktī Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju no kāda Daugavgrīvas iedzīvotāja, kurš pamanījis aizdomīgu vīrieti rosāmies stāvēšanai novietota busiņa bagāžas nodalījumā. Apstākļu pārbaudīšanai nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, pamanīja aprakstam atbilstošu “Renault” markas transportlīdzekli, kuram sānu un priekšējās pasažieru puses durvis bija atstātas vaļā. Spēkrata salons bija izvandīts, savukārt no automagnetolai paredzētās vietas karājās vien vadi. Neviena persona tuvumā nebija.

Informācija par notikušo nodota transportlīdzekļa īpašniekam, kurš ieradās notikuma vietā. Vīrietis atklāja, ka par notikušo vēlas rakstīt iesniegumu Valsts policijai.

Apsekojot tuvāko apkārti, atrastas vairākas vīrietim piederošās mantas, kuras iepriekš bija noliktas glabāties transportlīdzeklī.
Vienlaikus dežūrdaļas darbinieki atkārtoti sazinājās ar ziņotāju, lai noskaidrotu papildu informāciju. Ziņotājs atklāja, ka pie busiņa kopā bijušas četras personas – trīs vīrieši un sieviete. Tāpat precizēts aizdomās turamo ārējais izskats.

Informācija nodota Rīgas pašvaldības policistiem, kuriem, noklausoties aizdomās turamo aprakstus, radās aizdomas par konkrētām personām, kuras ne reizi vien bija nonākušas policijas redzeslokā.

Apsekojot tuvumā esošās kāpņu telpas, tostarp arī kāpņu telpu, kurā mitinājās jau iepriekš zināmās personas, atrasti visi aizdomās turamie. Vienam no vīriešiem kabatā pamanīts telefona lādētājs, kuru cietušais atpazina kā savējo.

Informācija par notikušo nodota Valsts policijas darbiniekiem, kuriem aizturētie nodoti turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija