Nepiedienīgu īsziņu dēļ sakaujas nepilngadīgas meitenes tēvs un draugs


Ударил...foto; tvr-life.ru
30. decembrī neilgi pēc pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz Āgenskalnu, kur kāds tēvs no dzīvokļa izdzinis meitas nepilngadīgo draugu. Puisim mājvietā palikusi virsjaka, kuru viņam liedzot atgūt.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, pamanīja, ka nepilngadīgajam izsaucējam uz sejas bija vairāki sasitumi un nobrāzumi. Jautājot par vakara notikumiem, jaunietis pastāstīja, ka pavadījis draudzeni līdz mājām. Mājvietā sastapts viņas tēvs un abu starpā izcēlies pamatīgs strīds, kas pāraudzis savstarpējā dūru vicināšanā.

Sarunas laikā no nepilngadīgā puiša sajusta alkoholam raksturīgā smaka. Jautājot par alkohola lietošanu, viņš nevilcinoties atzinās, ka notikuma dienā lietojis alkoholu.

Policisti devās uz norādīto dzīvokli. Mājokļa durvis atvēra meitenes audžumāte, kura likumsargus ieaicināja dzīvoklī. Pārrunu laikā no iesaistītajām personām noskaidrots, ka konflikts sācies, jo jaunietis meitenei sūtījis nepiedienīgas īsziņas, kuras tēvs izlasījis meitas telefonā. Drīz vien izcēlies strīds, kura laikā vīrietis pusaudzim iesitis pa seju un izdzinis no dzīvokļa.

»

Vienlaikus izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri nepilngadīgo puisi nolēma hospitalizēt plašākiem izmeklējumiem. Tāpat veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā jaunietim konstatēts 1,72 promiļu reibums.

15 gadus vecajam puisim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā, nesasniedzot pilngadību. Tāpat arī tiks izvērtēta agresīvā tēva atbildība un nepilngadīgā puiša vecāku atbildība.

Lietas materiāli nosūtīti Rīgas bāriņtiesai, kā arī RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai, kā arī informēta Valsts policija.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija