Policija notvērusi "kramplaužus" ar laupījumu no dažādām apkaimēm

5. novembrī neilgi pēc pulksten 21.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Sarkandaugavā, vienā no sabiedriskā transporta pieturvietām pamanīja divus vīriešus ar vairākām liela izmēra somām. Policisti nolēma apstāties un pārliecināties par viņu motīviem. Sarunas laikā kungiem lūgts uzrādīt somu saturu.

Vīrieši nevilcinoties izpildīja policistu lūgumu – somās pamanīti septiņi portatīvie datori, drons, automagnetolas, fēns, mikroskops, projektors un bērnu rotaļlietas. Jautājot par to izcelsmi, viens no vīriešiem apgalvoja, ka mantas iegādājies tirgū, taču vēlāk skaidrojums kļuva saraustīts un vīrietis neko precīzāk paskaidrot nevarēja.

Ņemot vērā, ka kungu stāstījums nebija pārliecinošs, pieņemts lēmums 47 un 48 gadus vecos vīriešus ar mantām nogādāt Valsts policijā apstākļu noskaidrošanai.

Jāpiebilst, ka datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka abi vīrieši jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā saistībā ar dažādām zādzībām.

Savukārt četras stundas vēlāk neilgi pirms pulksten 1.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Vecmīlgrāvī, pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti ar velosipēdu un lielu baltu maisu pār plecu. Arī šajā gadījumā likumsargi nolēma apstāties un pārliecināties par personas motīviem.

Kungs uzrādīja maisa saturu. Tajā atrasti vairāki elektroinstrumenti – trīs flekši, celtniecības fēns, ripzāģis un piecas krāsainā metāla caurules. Jautājot par to izcelsmi, vīrietis apgalvoja, ka maisu ar instrumentiem atradis netālu esošajā atkritumu tvertnē. Savukārt vīrieša plecu somā atrasti divi lukturi, divi kabatas naži, vairāki skrūvgrieži un cimdi.

Pārbaudot personas datus, konstatēts, ka arī šis kungs iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar zādzībām. Tāpat persona atklāja, ka viņam ir noteikta policijas uzraudzība. Likumsargi 43 gadus veco vīrieti ar mantām nogādāja Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Ja atpazīsti savas mantas – sazinies ar Valsts policiju pa tālruni 67086030 vai 67086000.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija