Nelegālo narkotisko un psihotropo vielu aprites apkarošanas jomā ierosināti vairāki kriminālprocesi un aizturētas vairāk


foto: Valsts policija
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki šī gada oktobrī atklājuši virkni ar narkotiku realizāciju un glabāšanu saistītu noziedzīgu nodarījumu.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus par narkotisko/psihotropo vielu iegādāšanos, glabāšanu un realizāciju personu grupā, 2.okobrī Dobeles novadā, tika apturēta automašīna VW Golf , kurā atrada iepakojumu ar zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu - 5 grami marihuānas. Aizturēti tika 1998. gadā un 1993. gadā dzimuši vīrieši un papildus vēl tika izņemts iepakojums ar zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu 3 grami marihuānas.

Par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu, 4.okobrī Elejā, tika aizturēts 1997. gadā dzimis vīrietis, pie kura atrasti divi iepakojumi ar zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu - 15 grami marihuānas. Veicot kratīšanu aizturētā vīrieša dzīvesvietā Jelgavas novadā, Elejā, tika izņemti vēl 50 grami marihuānas.

Par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu un pārvietošanu Dobeles novadā 5.oktobrī, tika aizturēts 1996. gadā dzimis vīrietis, pie kura dzīvesvietā, Dobeles novadā, Bērzes pagastā, Šķibē, garāžā tika izņemts viens caurspīdīgs polimēra iepakojums un viens folija vīstoklis ar zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu - 25 grami marihuānas, kā arī elektroniskie svari.

Par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu un pārvietošanu, 20.oktobrī Jelgavā, Pērnavas ielā, tika aizturēts 1993. gadā dzimis vīrietis, pie kura tika atrasti pieci polimēra iepakojumi ar zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus 25.oktobrī Jelgavā par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu, aizturēts 1992.gadā dzimis vīrietis. Veicot kratīšanu aizturētā vīrieša dzīvesvietā Jelgavā, tika izņemta stikla burka, kurā atradās 24 papīra vīstoklīši ar izžāvētu marihuānu.

Veicot operatīvos pasākumus 30.oktobrī Jelgavā, par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu, Durbes novadā, Dunalkas pagastā tika aizturēts 1994. gadā dzimis vīrietis. Kratīšanas laikā vīrieša dzīvesvietā tika izņemti 25 izžāvēti marihuānas stādi. Tā paša kriminālprocesa ietvaros veicot kratīšanu Vaiņodes novadā, Vaiņodes pagastā, tika izņemti vēl 208 izžāvēti marihuānas stādi un 7 polimēra iepakojumi – 1800 grami marihuānas, kā arī viena kartona kaste ar zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu.

Policija turpina aktīvi strādāt nelegālo narkotisko un psihotropo vielu apkarošanas jomā.

Valsts Policija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija