Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Jevgeniju Karpačovu

Valsts policijas Rīgas Centra iecirknis meklē 2006. gadā dzimušo Jevgeniju Karpačovu, kurš šī gada 16. janvārī izgāja no savas dzīvesvietas Rīgā, Tallinas ielā, un līdz šim brīdim nav atgriezies, kā arī nav zināma viņa atrašanās vieta.

Aizdomās par mantisku noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu Valsts policija meklē attēlos redzamos vīriešus!

Valsts policijas Rīgas Latgales iecirknis aizdomās par mantisku noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu meklē attēlos redzamos vīriešus. Noziedzīgie nodarījumi tika veikti šī gada janvārī.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 89 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 12 satiksmes dalībnieki. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 413 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 114 par ātruma pārsniegšanu, seši par agresīvo braukšanu, seši par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā un divi – narkotisko vielu iespaidā.

VP aicina atsaukties aculieciniekus 14.janvāra ceļu satiksmes negadījumam Babītes novadā

Šī gada 14.janvārī pulksten 15.42 Babītes novadā, autoceļa A9 Rīga (Skulte)-Liepāja 5.km, notika sadursme starp tumši pelēkas krāsas "Lexus" markas automašīnu un tumši brūnas krāsas "BMW" markas transportlīdzekli. Sadursmē traumas guva un medicīnas iestādē tika nogādāti "Lexus" automašīnas vadītājs un pasažiere, kā arī "BMW" automašīnas pasažiere.

Ventspilnieks, izmantojot savu vecāku personas un bankas datus, ņēmis kredītus vairāk kā 5 000 eiro apmērā

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis kriminālvajāšanai nodeva kriminālprocesu par sveša finanšu maksāšanas līdzekļa nelikumīgu izmantošanu. Noskaidrots, ka ventspilnieks, izmantojot savu vecāku personas un bankas datus ņēmis nebanku kredītus 20 kredītiestādēs Latvijā vairāku gadu garumā. Brīdī, kad vecāki aptvēra notiekošo un saprata, ka tik lielu summu viņi nespēj un nevēlas apmaksāt, tika rakstīts iesniegums Valsts policijai.

Trešā daļa bojāgājušo uz ceļa ir seniori; pirmoreiz tiek uzsākta kampaņa

Valsts policijas veiktajā padziļinātajā pētījumā* iezīmējas būtiskas atšķirības starp smagi cietušajiem gājējiem vecumā virs 60 gadiem un pārējiem satiksmes dalībniekiem. Proti, vairāk nekā trešdaļa jeb 38% smagi cietušo gājēju ir vecumā virs 60 gadiem. Turklāt no tiem gājējiem, kas negadījumus izraisījuši, 30% arī ir šajā vecuma grupā. Pirmo reizi Latvijā tiek uzsākta informatīva drošības kampaņa gājējiem senioriem "Strauja sirds, bet kājas lēnas".

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 95 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 11 satiksmes dalībnieki. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 413 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 138 par ātruma pārsniegšanu, divi par agresīvo braukšanu un desmit par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Talsu novadā no ģimenes tiek izņemts gandrīz pusotru gadu vecs bērns, vecāki atrodas divu promiļu reibumā

Šā gada 8.janvāra vakarpusē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknī tika saņemta informācija no kāda vīrieša par to, ka Talsu novadā kādās mājās ģimenes konflikta laikā civilsieva viņam pārsitusi galvu. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka mājās tika svinēta vīrieša dzimšanas diena un gan sieviete, gan vīrietis ir stiprā alkohola reibumā, ko apliecināja arī veiktā pārbaude ar alkometru, kurš uzrādīja vairāk kā 2 promiles alkohola izelpotajā gaisā. Vīrietis atteicās doties pie ārsta, līdz ar to miesas bojājumi netika konstatēti.

Ceļu satiksmes negadījumā P.Brieža ielā, Rīgā, cietusi gājēja; VP aicina atsaukties aculieciniekus

Šī gada 13.janvārī pulksten 16.36 Rīgā, Pulkveža Brieža ielā, kāds zilas krāsas "VW Passat" markas transportlīdzeklis, kurš, braucot pa Elizabetes ielu, veica kreiso pagriezienu uz Pulkveža Brieža ielu, uz gājēju pārejas uzbrauca gājējai, kura negadījumā guva traumas un tika nogādāta medicīnas iestādē.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 54 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci satiksmes dalībnieki. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 410 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 152 par ātruma pārsniegšanu, četri par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā un viens – narkotisko vielu iespaidā.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija