Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Pēc bāra apmeklējuma jaunietim tiek salauzts žoklis; Valsts policija meklē aizdomās turēto

Pagājušā gada rudenī pagaidām nenoskaidrots vīrietis Vecrīgā uzbruka jaunietim, salaužot viņam žokli. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess. Valsts policija aicina aplūkot attēlā redzamo vīrieti un atpazīšanas gadījumā zvanīt policijai pa tālruni 67086230 vai 110.

Zemgales reģionā šogad aizturēts jau divdesmitais autovadītājs - kukuļdevējs

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, šodien Zemgalē par kukuļdošanu policijas darbiniekam, aizturēts kārtējais autovadītājs.

19 gadus veca autovadītāja automašīnā Land Rover pa Jūrmalas šoseju traucas ar ātrumu - 154 kilometri stundā

Vakar, 22. martā ap pulksten 16:00 Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki, kontrolējot atļautā braukšanas ātruma ievērošanu ar netrafareto policijas automašīnu, pamanīja automašīnu Land Rover, kas pa Ulmaņa gatvi Rīgas virzienā traucās ar ātrumu -154 kilometri stundā.

40,5 kilogrami "spaisa" – vasarnīcas teritorijā Jūrmalā izņemts vēl nebijis daudzums psihotropo vielu

Pagājušās nedēļas nogalē Jūrmalā Valsts policija izņēmusi 40,5 kilogramus psihotropo vielu jeb "spaisa", kas bija paslēpts maisiņos puķu dobē vasarnīcas teritorijā. Aizdomās par šo vielu glabāšanu realizācijas nolūkā lielā apmērā, aizturēts 31 gadu vecs vīrietis. Aizturētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Valsts policija atkārtoti reģistrējusi vairākus uzņēmumu e-pastu pārtveršanas un naudas izkrāpšanas gadījumus

Valsts policija atkārtoti brīdina un vērš uzmanību uz aktualizējušos interneta krāpšanas veidu – uzņēmumu e-pastu pārtveršanu un kompromitētu biznesa e-pastu sūtīšanu, kā rezultātā uzņēmumi zaudē ievērojamus naudas līdzekļus, pārskaitot naudu nevis savam biznesa partnerim, bet ārvalstu noziedzniekiem. Lai izvairītos no šāda riska, policija aicina pirms jebkura maksājuma veikšanas pārbaudīt darījuma partnera bankas rekvizītus un aizdomu gadījumā sazināties ar to, lai pārliecinātos par rekvizītu maiņu!

Valsts policija lūdz atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus

2017.gada 20.martā ap plkst. 19.58 Rīgā, Lāčplēša ielā, virzienā no Satekles ielas uz Kalupes ielu, kāda persona ar transportlīdzekli Rover 75, izbraucot no dzelzceļa kustības pārvada, uzbrauca kādam gājējam, kurš tobrīd šķērsoja Lāčplēša ielas braucamo daļu.

VID Muitas pārvaldes amatpersonas novērš 1,13 miljonu cigarešu kontrabandu no Baltkrievijas

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju, Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Muitas pārvaldes muitas amatpersonas novērsa 1 135 200 gab. cigarešu kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas zāģskaidu un akmeņogļu kravās, kā arī vagonu rāmju konstrukcijās.

Valsts policija atkārtoti aiztur vīrieti par marihuānas audzēšanu realizācijas nolūkā

Šī gada martā par marihuānas audzēšanu un glabāšanu realizācijas nolūkā, kā arī par realizēšanu Valsts policija aizturēja kādu vīrieti, kurš jau iepriekš bija nonācis konfliktā ar likumu par šādām darbībām. Izmeklēšanas laikā aizdomās turētajam vīrietim piederošajos īpašumos kopumā no trīs audzētavām Rīgas reģionā tika izņemti 108 marihuānas stādi un 53 grami izžāvētas marihuānas.

Ķekavas novadā nozagts konjaks 700 eiro vērtībā; Valsts policija aicina atpazīt aizdomās turēto

Marta sākumā no dzērienu veikala Ķekavas pagastā tika nozagts alkohols 700 eiro vērtībā. Videonovērošanas kameras ir fiksējušas, ka attēlā redzamais vīrietis divas reizes pēc kārtas ieiet veikalā, sakrauj pudeles somā un tās iznes. Valsts policija aicina aplūkot šo vīrieti un atpazīšanas gadījumā zvanīt policijai pa tālruni 67099223, 20381566 vai 110, vai arī sūtīt informāciju pa e-pastu tatjana.burhovecka@riga.vp.gov.lv.

Gada pirmajos mēnešos palielinājies ceļu satiksmes negadījumu skaits

2017. gada pirmajos mēnešos palielinājies ceļu satiksmes negadījumu skaits. Palielinājies arī ceļu satiksmes negadījumu skaits, kuros cietuši cilvēki.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja