Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Par zādzību Dreiliņu mikrorajonā Valsts policija meklē video redzamos jauniešus.

Valsts policijas Rīgas Teikas iecirkņa policisti meklē divus jauniešus par izdarītu zādzību Dreiliņu mikrorajonā - Dzilnas ielā.

Mālpils novada Sidgundā ceļu satiksmes negadījumā cieš velosipēdiste; Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus

Šā gada 6.oktobrī ap pulksten 07.00 Mālpils novada Sidgundā, uz autoceļa P8 (Inciems—Sigulda—Ķegums), apmēram vienu kilometru no Sidgundas puses Mālpils virzienā, pagaidām nenoskaidrots transportlīdzeklis (baltas krāsas mikroautobuss) uzbrauca velosipēdistei.

Nakts laikā policisti kāpņu telpā sastop guļošu pusaudzi un bezpajumtniekus

9.oktobrī neilgi pēc pulksten 1.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par vairākām nepiederošām personām vienā no Merķeļa ielas namu kāpņu telpām.

Muitnieki kravas vilcienos atklāj 866 tūkstošus kontrabandas cigarešu

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas - Baltkrievijas robežas, Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 866 400 gab. cigarešu kontrabandu.

Valsts policija meklē bezvēsts pazudušu vīrieti

Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka vakar, 8.oktobrī no savas dzīvesvietas Liepājā, K.Ukstiņa ielā ir izgājis un līdz šim brīdim nav atgriezies Anatolijs Danilovs, dzimis 1937.gadā.

Jūrmalā ceļu satiksmes negadījumā cieš gājēja; Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus

Šā gada 3.oktobrī, pulksten 20.24 Jūrmalā, Lienes ielā pie dzelzceļa stacijas "Majori", transportlīdzeklis Ford Transit uzbrauca gājējai – sievietei, kura negadījumā guva miesas bojājumus. Cietusī sieviete ar gūtajām traumām tika nogādāta medicīnas iestādē.

Valsts policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus

Vakar ap plkst. 12:10 Valsts policijā saņemta telefoniska informācija no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta par to, ka Grobiņas novadā, Bārtas pagastā uz autoceļa Grobiņa-Bārta-Rucava notikusi sadursme starp divām automašīnām.

Valsts policija trešdien Rīgā atsavinājusi 625 litrus nelegālā spirta un 13340 cigarešu

Strādājot nelegālo akcīzes preču apkarošanas jomā, likumsargi šo trešdien Imantā aizturēja divas personas nelegālā alkohola realizēšanas brīdī. Kopā astoņu kratīšanu laikā dažādās vietās, kur mēdz uzturēties aizturētie, policisti atsavināja 625 litrus nelegālā alkohola un 13340 cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess.

Plānots zādzības mēģinājums izgāžas – policija pusstundas laikā aiztur iespējamos autozagļus

Aizdomās par divu automašīnu zādzības mēģinājumu šī gada 25.septembrī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes likumsargi aptuveni pusstundas laikā notvēra personu grupu. Pateicoties profesionālam likumsargu darbam un aculiecinieka sniegtajai informācijai, iespējamās vainīgās personas notvertas netālu no nozieguma vietas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un noris pirmstiesas izmeklēšana.

Ierobežos satiksmi Juglas ielas un Biķernieku ielas rotācijas aplī

Sakarā ar inženiertīklu izbūves darbiem no 7. līdz 25. oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Juglas ielas un Biķernieku ielas rotācijas aplī.

Aktuālās ziņas