Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Ierobežos satiksmi A. Čaka un Bruņinieku ielas krustojumā

Siltumtīkla rekonstrukcijas darbu laikā no 25. septembra līdz 28. septembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielas krustojumā ar Bruņinieku ielu.

Nedēļas nogalē no Ķīšezera izcelti vairāki nelegālie zvejas tīkli un notverts maluzvejnieks

14. septembrī pulksten 18.43 Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki, apsekojot Ķīšezeru, atrada un no ūdens izcēla nemarķētu zvejas tīklu - murdu. Tīkls bija ievietots starp ūdenszālēm. Tajā atrastas divas zivis un vēzis. Dzīvās radības no tīkla atbrīvotas un ielaistas atpakaļ ūdenī. Tīkla piederību notikuma vietā nebija iespējams noskaidrot. Nelegālais zvejas rīks konfiscēts un uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Talsu novadā kāds autovadītājs cenšas izvairīties no soda, slēpjot radaru detektoru

Šogad fiksēti jau 188 gadījumi, kad autovadītāji, piedaloties ceļu satiksmē, izmanto Latvijā aizliegto ierīci – radaru detektoru. Šāds gadījums pagājušajā nedēļā fiksēts Talsu novadā, kur Valsts policijas Speciālo uzdevumu nodaļas inspektori pamanīja kādu transportlīdzekli, kuram pie priekšējā vējstikla bija piestiprināta radaru detektoram līdzīga ierīce. To apturot, vadītājs noliedza ierīces esamību, bet ceļu policisti, veicot ar prokuroru saskaņotu spēkrata apskati, detektoru atrada un konfiscēja.

Rīgas likumsargi no ūdenstilpnēm izceļ 7 nelegālus zvejas tīklus

8. septembrī neilgi pēc pulksten 18.00 Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki, apsekojot vairākas Rīgas ūdenstilpnes, Vecdaugavā netālu no krasta pamanīja ievietotu murdu. Tīkla pārbaudes laikā atklājās, ka zvejas rīks ir nemarķēts. Nelegālajā zvejas tīklā zivis netika atrastas.

Sargi savu traktortehniku!

Mūsdienās lauksaimnieki arvien biežāk aprīko savu traktortehniku ar Globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS) iekārtām, tādējādi atvieglojot ikdienu, ietaupot līdzekļus un degvielu, kā arī paātrinot veicamo darbu izpildes laiku. Līdz ar šo iekārtu izmantošanas pieaugumu, pieaug arī to zādzību skaits, tāpēc Valsts policija aicina lauksaimniekus būt vērīgiem un padomāt par savas tehnikas drošu uzglabāšanu.

Pusaudzim par uzbrukumu skolā dežūrējošam policistam piespriež nosacītu cietumsodu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piespriedusi nosacītu cietumsodu pusaudzim, kurš pērn novembrī Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā uzbruka pašvaldības policijas darbiniekam, noskaidroja prokuratūrā.

Valsts policija aizdomās par cilvēku tirdzniecību aizturējusi trīs vīriešus

Pagājušajā trešdienā, 29.augustā, aizdomās par cilvēku tirdzniecību un seksuālu vardarbību pret kādu pilngadīgu vīrieti, izmantojot tā bezpalīdzības stāvokli, Valsts policija aizturējusi trīs personas – 60 līdz 73 gadus vecus vīriešus. Jau nākamajā un aiznākamajā dienā diviem aizturētājiem tiesa piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Aizdomās par slepkavību Valsts policija Ogrē nekavējoties aizturējusi vīrieti

Vakar Ogrē aizdomās par 41 gadu veca vīrieša slepkavību Valsts policija turpat nozieguma vietā uz ielas aizturēja aizdomās turēto personu. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizdomās turētais ar bojāgājušo bijuši pazīstami un starp viņiem bijušas nesaskaņas. Konflikta laikā vīrietis ar nazi letāli ievainojis savu paziņu un savainojis arī bojāgājušā tuvinieci, kura bija centusies atvairīt uzbrukumu. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un aizturētais ir ievietots izolatorā.

Valsts policija aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu meklē attēlā redzamos vīriešus!

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirknis aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu šī gada 18. augustā Ķekavā meklē attēlā redzamos vīriešus.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 73 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 25 cilvēki un viens gājis bojā. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīts 461 administratīvo pārkāpumu protokols, tajā skaitā 184 par ātruma pārsniegšanu, viens par agresīvo braukšanu un deviņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  kasko  kasko apdrošināšana