Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Dīķa ielas posmā slēgs satiksmi

Saistībā ar koku izciršanas darbiem 10. decembrī un 11. decembrī no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Dīķa ielā, pie ēkām Dīķa ielā 1 un 1a.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 113 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 11 cilvēki.

Valsts policja meklē negadījuma aculieciniekus!

22.novembrī ap pulksten 12:30 Liepājā, Klāva Ukstiņa un Ganību ielu krustojumā notikusi sadursme starp automašīnu "Mazda 6" un automašīnu "Suzuki Jimmy". Negadījumā cietušu cilvēku nav, taču, lai noskaidrotu precīzus negadījuma apstākļus, Valsts policijā par notikušo tika uzsākta administratīvā lietvedība un noderētu aculiecinieku sniegtā palīdzība!

Izsaukumā uz ģimenes konfliktu tiek pieņemts lēmums par nošķiršanu un noformēts protokols par nepakļaušanos

Pagājušās nedēļā Valsts policija saņēma izsaukumu uz kādu īpašumu Grobiņas novadā, kur notiek ģimenes konflikts. Ierodoties norādītajā adresē, tika sastapta sieviete, kura pastāstīja, ka pret viņu no dzīvesbiedra puses tiek vērsta fiziska un emocionāla vardarbība. Viņas dzīvesbiedrs tika aicināts parādīt personu apliecinošu dokumentu, ko viņš nedarīja, vēlāk sākot agresīvi uzvesties un nepakļauties likumsargu prasībām. Vīrietim tika noformēts protokols par nepakļaušanos un uz vietas tika pieņemts lēmums par nošķiršanu.

Liepājā divi transportlīdzekļu vadītāji pieķerti pārvietojamies ar neatbilstošām riepām

Kā jau informējām, laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam visiem automobiļiem vai autobusiem, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, jābūt aprīkotiem ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos. Vakar, 1.decembrī, visā Kurzemē tika konstatētas divas automašīnas, kuras pārvietojas ar neatbilstošām riepām. Pārkāpumi tika konstatēti Liepājā, kur viena automašīna pārvietojās ar vasaras riepām, taču otra – ar riepām, kuru protektoru dziļums ir nepietiekams.

Salaspilī konflikta laikā starp autovadītājiem tiek sabojāts spēkrats; Valsts policija aicina atsaukties notikušā...

Salaspilī konflikta laikā starp autovadītājiem tiek sabojāts spēkrats; Valsts policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus

Otrdien, 26. novembrī, pulksten 07.35 Salaspilī, pirms Maskavas ielas (autoceļš A6) un Rīgas ielas krustojuma, virzienā uz Rīgu, notika konflikts starp automašīnas Audi A4 un mikroautobusa Mercedes-Benz vadītājiem. Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka konflikta laikā Mercedes-Benz vadītājs, iespējams, sabojājis automašīnas Audi kreisās puses spoguli.

Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Valentīnu Subotu!

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas meklē 1940. gadā dzimušo Valentīnu Subotu, kura pēdējo reizi ar radiniekiem sazinājās šī gada augustā.

Apturēts PVN izkrāpēju un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizētāju grupējums

Šī gada novembrī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas darbinieki apturēja grupējuma darbību, kurš nodarbojās ar PVN izkrāpšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu.

Vīrietis Saldū, būdams alkohola reibumā, ar gāzes ieroci raida vairākus šāvienus no dzīvokļa loga; viņam noformēts ...

Vīrietis Saldū, būdams alkohola reibumā, ar gāzes ieroci raida vairākus šāvienus no dzīvokļa loga; viņam noformēts protokols


Šonedēļ Valsts policija Saldū izbrauca uz izsaukumu, kur liecinieki informēja, ka kāds vīrietis raida šāvienus no sava dzīvokļa loga ielas virzienā. Ierodoties Valsts policijas darbiniekiem, konstatēts, ka vīrietis, būdams alkohola reibumā, bezmērķīgi raidīja šāvienus uz ielas pusi ar gāzes ieroci, kurš reģistrēts uz dzīvesbiedres vārda. Vīrietim par pārkāpumiem ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, savukārt pret viņa dzīvesbiedri ir uzsākta administratīvā lietvedība.

Valsts policija kriminālvajāšanai nodevusi lietu par nelicencēti publiskotām filmām

Šī gada oktobrī Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes amatpersonas pabeidza izmeklēšanu krimināllietā par nelicencēti publiskotām filmām kādā tīmekļa vietnē. Aizdomās par autortiesību un blakustiesību pārkāpšanu aizturēta personu grupa. Policisti nostiprinājuši pierādījumu bāzi un kriminālprocesu nodevuši prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli