Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Raiņa un Aspazijas vasarnīcā nozagti vērtīgi eksponāti; Valsts policija aicina atpazīt aizdomās turēto

Vakar Raiņa un Aspazijas vasarnīcā tika nozagti muzeja eksponāti – tintnīca, spalvaskāts un rakstāmmašīna. Nozagta priekšmetu aptuvenā vērtība ir apmēram 14 000 eiro. Valsts policija aicina atpazīt aizdomās turēto personu, zvanot pa tālruņa numuru 67075154, 67075111, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Nedēļas bilance: izņemtas 6 tonnas nelegālā alkohola, 110 tūkstoši cigarešu un aizvērtas 2 nelikumīgas alkohola ražotnes

Valsts policija mērķtiecīga darba rezultātā vairākās vietās Latvijā pagājušajā nedēļas izskaņā vien izņēmusi ievērojamu skaitu nelegālo akcizēto preču. Kopumā šajās dienās likumsargi izņēmuši teju 6 tonnas alkoholiskā dzēriena, kuru izcelsmi skaidros ekspertīzēs un 110 tūkstošus cigarešu bez Latvijas akcīzes markām. Tāpat Pierīgā aizvērtas divas nelikumīgas alkohola ražotnes.

Valsts policija meklē attēlā redzamo personu.

Attēlā redzamais vīrietis tiek meklēts par zādzības izdarīšanu. Vīrietim tiesa piemēroja cietumsodu, taču viņš no šī soda izciešanas izvairās.

Aknīstes pagastā policija atsavina lielu daudzumu nelegāli glabātu munīciju, notikuma vietā atsavināti arī ieroč...

Aknīstes pagastā policija atsavina lielu daudzumu nelegāli glabātu munīciju, notikuma vietā atsavināti arī ieroči un cigaretes

Vakar, 20.jūnijā, Aknīstes pagastā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa policijas darbinieki vienā no viensētām, 1947.gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā atsavinājuši ievērojamu daudzumu nelikumīgi glabātu munīciju, kā arī ieročus un nelegāli glabātas cigaretes.

Smagā stāvoklī slimnīcā nogādāts ar metadonu saindējies bērns; Valsts policija aizturējusi vecākus

Vakar, 20. jūnijā, pēc metadona iedzeršanas smagā stāvoklī slimnīcā tika nogādāts trīs gadus vecs puika. Pašreizējā informācija liecina, ka bērna vecāki šo medikamentu lietojuši, lai ārstētos no narkotiku atkarības, un nelaime notikusi, jo viņi to atstājuši dēlam brīvi pieejamā vietā. Pagājušajā naktī Valsts policija aizturēja bērna vecākus. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu par grupu, kas nodarbojās ar lauksaimnieku krāpšanu; šoreiz izkrāpti teju 11,5 tūkst

Šī gada jūnija sākumā Valsts policija pabeidza izmeklēšanu par noziedzīgu grupu, kura pagājušā gada sākumā un pavasara - vasaras mēnešos, izvietojot viltus sludinājumus portālos, piedāvāja iegādāties neeksistējošu lauksaimniecības tehniku. Tādā veidā grupas dalībnieki no interesentiem izkrāpa avansa maksājumus vairāku tūkstošu eiro apmērā. Šī gada 6.jūnijā kriminālprocess tika nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Otrdien uz Vidzemes šosejas notika traktora un vieglās automašīnas sadursme; Valsts policija aicina atsaukties...

Otrdien uz Vidzemes šosejas notika traktora un vieglās automašīnas sadursme; Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus

Šā gada 13.jūnijā, pulksten 10.30, uz Vidzemes šosejas 21.kilometrā notika sadursme starp Belorus markas traktoru un vieglo automašīnu Audi A3 Negadījuma rezultātā abu transportlīdzekļu vadītāji guva miesas bojājumus.

VID Muitas pārvaldes amatpersonas novērš 76 000 cigarešu kontrabandu

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju un Krieviju, Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Muitas pārvaldes amatpersonas liedza nelegāli ievest 76 900 gab. cigaretes.

Lielvārdes 200 miljonu eiro vekseļa lietā par aizdomās turētām atzītas sešas personas

Kriminālprocesā par Lielvārdes 200 miljonu eiro lielu vekseli, šī gada 8.jūnijā Valsts policija aizturējusi sešas personas – trīs sievietes un trīs vīriešus, aizdomās par krāpšanu lielā apmērā. Visas aizturētās personas jau nākamajā dienā tika atzītas par aizdomās turētām. Pirmstiesas izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

VID kriminālvajāšanai nodod lietu par narkotiku kontrabandu lielā apmērā

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policija kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījusi kriminālprocesu par narkotisko un psihotropo vielu kontrabandu lielā apmērā starptautiska līmeņa organizētā grupā.
apdrošināšana  jämföra smslån  parkets  palodzes  autoserviss