Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Jūrmalā!

Šī gada 27. aprīlī ap pulksten 13.00 Jūrmalā, Slokas ielā, autobusa pieturā "Saiva" mikroautobuss Rīga – Sloka uzbrauca gājējai, kura guva miesas bojājumus.

Slēgs satiksmi Oskara Kalpaka bulvāra posmā

Saistībā ar ielu segumu atjaunošanas darbiem (asfalta ieklāšana) no 20.jūlija plkst. 22.00 līdz 21.jūlija plkst. 6.30 un no 27.jūlija plkst. 22.00 līdz 28.jūlija plkst. 6.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Oskara Kalpaka bulvāra posmā no Brīvības bulvāra līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.

Valsts policija pabeigusi izmeklēšanu lietā par nelegālās televīzijas retranslēšanu Rīgas mikrorajonos

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas (VP GKrPP ENAP) 3. nodaļas amatpersonas šī gada jūnijā kriminālvajāšanas uzsākšanai nodeva kriminālprocesu par nelicencētu televīzijas programmas retranslēšanu vairākos Rīgas mikrorajonos laika posmā no 2016. gada sākuma līdz 2017. gada maijam. Tika veiktas vairākas kratīšanas, izņemot dažādas ierīces un priekšmetus, kā arī likvidējot nelegālās televīzijas translēšanas staciju, tādējādi bez pakalpojumiem atstājot vairākas mājsaimniecības. Aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturētas trīs personas.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 85 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 19 cilvēki. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 523 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 218 par ātruma pārsniegšanu, četri par agresīvo braukšanu un deviņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Valsts policija Ogres novadā konstatē profesionāli izveidotu nelegālo cigarešu ražotni

Jūnija beigās, veicot vērienīgu izmeklēšanu, Valsts policija Ogres novadā konstatēja nelegālo cigarešu ražotni, kas bija profesionāli izveidota un aprīkota ar modernām cigarešu izgatavošanas iekārtām. Kratīšanas laikā likumsargi kopumā atsavināja vairāk nekā astoņus miljonus cigarešu un aptuveni 12 tonnas tabakas. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un aizturētas divas personas.

Slēgs satiksmi Augšielas posmā

Saistībā ar rekonstrukcijas darbiem 11.jūlijā no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Augšielā, posmā no iebrauktuves Daugavas stadionā līdz Stadiona ielai.

Aicinām atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Rīgā, Kurzemes prospektā!

Šī gada 4.jūlijā ap pulksten 17.50 Rīgā, Kurzemes prospektā 12, krita sarkanas krāsas motocikls Honda. Pēc notikušā ceļu satiksmes negadījuma motocikla vadītājs nodots mediķu aprūpē.

Valsts policija Rīgā no zagļa atsavinājusi divriteni; tiek meklēts tā īpašnieks

Policisti ir atsavinājuši velosipēdu "CUBE", kas, visticamāk, ir zagts. Velosipēds tika atrasts Rīgā pie 1983. gadā dzimušā vīrieša, kurš tika aizturēts par cita velosipēda zādzību, un iepriekš par šādiem noziegumiem jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā.

VID kriminālvajāšanas uzsākšanai nodod apjomīgu kriminālprocesu par narkotisko vielu kontrabandu pasta sūtījumos

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde 2018. gada 29. jūnijā Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nodeva kriminālprocesu pret 1982.gadā dzimušu Latvijas pilsoni. Persona nelegālās interneta vietnēs pasūtīja dažādas narkotiskās vielas un veica ar tām nelikumīgas darbības.

Ziepniekkalns: sešgadnieks viens klaiņo pa ielām, kamēr vecāki alkohola reibumā mājās guļ

29. jūnijā neilgi pēc pulksten 13.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Ziepniekkalnā, pamanīja pirmsskolas vecuma puisēnu, kurš viens staigāja pa ielu bez pieaugušo uzraudzības.

Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana