Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


VID veic procesuālās darbības koncertzālē

Pirmdien, 6. jūlijā, pateicoties vērīgiem iedzīvotājiem, kuri nepalika vienaldzīgi, policijas darbiniekiem "uz karstām pēdām" izdevās aizturēt vīrieti, kurš, pielietojot vardarbību, nolaupīja kādam jaunietim mobilo tālruni. Aizturētajam kriminālprocesa ietvaros piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pateicoties vērīgiem iedzīvotājiem, Jelgavā "uz karstām pēdām" aiztur laupītāju

Pirmdien, 6. jūlijā, pateicoties vērīgiem iedzīvotājiem, kuri nepalika vienaldzīgi, policijas darbiniekiem "uz karstām pēdām" izdevās aizturēt vīrieti, kurš, pielietojot vardarbību, nolaupīja kādam jaunietim mobilo tālruni. Aizturētajam kriminālprocesa ietvaros piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Krāpnieki banku klientiem ar viltu cenšas izmānīt internetbankas pieejas datus

Valsts policijā pēdējā laikā aizvien biežāk tiek saņemta informācija no iedzīvotājiem par to, ka nezināmas personas zvana un mēģina izvilināt viņu internetbankas un maksājuma karšu pieejas datus. Ir daļa iedzīvotāju, kuri nav iekrituši krāpnieku lamatās, bet ir informējuši likumsargus par šādu krāpniecības veidu, taču ir daļa iedzīvotāju, kuri diemžēl ir tikuši apkrāpti. Lielākoties gadījumu krāpnieki uzdevušies par Swedbank darbiniekiem, taču var būt arī situācijas, kad krāpnieki stādās priekšā kā citu banku pārstāvji. Valsts policija atgādina iedzīvotājiem būt uzmanīgiem un neiesaistīties apšaubāmos darījumos.

Rīgas Centrāltirgū apturēts PVN izkrāpēju un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizētāju grupējums, kurš darbojās gaļas tird

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde šī gada jūnijā uzsāka kriminālprocesu pret noziedzīgu grupējumu, kurš izvairījies no nodokļu nomaksas un nodarbojies ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu. Valsts budžetam nodarīto zaudējumu apmērs ir vairāk nekā 637 tūkstoši eiro.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas brīdina par krāpniekiem internetā

Pēdējo nedēļu laikā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē ir saņemti vairāki iesniegumi par to, ka iedzīvotāji, pārskaitot naudu uz apšaubāmām, it kā kredītiestādēm, nesaņem solīto pakalpojumu. Līdzīgi ir ar elektroniskā pasta vēstulēm par mantojuma saņemšanu. Aicinām iedzīvotājus būs piesardzīgiem un apdomāt savas rīcības sekas.

Valsts policija kriminālvajāšanai nosūta lietu par advokāta slepkavību Mārupē

Šī gada 29. jūnijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas kriminālvajāšanas uzsākšanai nodeva kriminālprocesu par 2019. gada 20. jūlijā Mārupē veikto advokāta slepkavību, kas saistīta ar laupīšanu. Aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturētas divas personas, kuras šobrīd atrodas apcietinājumā.

Kriminālvajāšanai nodota lieta par laupīšanu Dobelē

Piektdien, 19. jūnijā, Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļa kriminālvajāšanas uzsākšanai prokuratūrai nodevusi kriminālprocesu par sievietes aplaupīšanu, pielietojot vardarbību, 2019. gada 28. decembrī Dobelē. Par minētā nozieguma izdarīšanu šī gada 26. februārī tika aizturēta iepriekš jau tiesāta persona, kurai tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Valsts policija aicina atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus

27.jūnijā ap pulksten 16:50 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Nīcas novadā, Nīcas pagastā uz autoceļa A11 ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka negadījumā iesaistīta automašīna "Opel" un kravas transportlīdzeklis "Volvo". Sākotnējā informācija liecina par to, ka sieviete, vadot automašīnu "Opel" pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar automašīnu "Volvo".

VID atklāj personu grupu, kas no dezinfekcijas līdzekļa nelegāli ražo alkoholu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde šī gada jūnijā uzsāka kriminālprocesu pret personu grupu, kas nodarbojas ar alkoholisko dzērienu nelikumīgu izgatavošanu, uzglabāšanu, pārvietošanu un iespējamu realizāciju.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 126 ceļu satiksmes negadījumi

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 126 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 20 cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā sastādīti 365 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 16 par ātruma pārsniegšanu, 18 par agresīvo braukšanu, pieci par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums