Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Iecavas novadā likvidēta nelikumīga alkohola ražotne; aizturēta trīs personu grupa

2017. gada 16.februārī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizturēja 1962., 1965. un 1971.gadā dzimušus vīriešus, kuri Zemgales reģionā nodarbojās ar nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, uzglabāšanu un pārvadāšanu lielā apmērā.

Brunavas pagastā aizturētas trīs personas par veikala apzagšanu

2017.gada 18.februārī Brunavas pagastā ap pulksten 3.00 tika apzagts veikals. Zagļi, izmantojot lauzni, izsita veikalam loga stiklu un iekļūstot veikalā nozaga alkoholiskos un atspirdzinošos dzērienus. Par veikala apzagšanu tika uzsākts kriminālprocess.

Aizdomās par datora zādzību Valsts policija meklē attēlā redzamo jaunieti

Šā gada 10. februārī kāds vīrietis kopā ar draugiem Rīgas centrā apmeklēja ātrās apkalpošanas restorānu. Vīrietis ar pārējiem pusdienotājiem apsēdās pie viena no galdiņiem, un savu portatīvo datoru nolika uz grīdas zem tā. Pēc kāda laika viņi pārsēdās pie cita galda, taču datoru aizmirsa.

Realizējot vērtslietu viltojumus, vīrieši apkrāpuši vairākus uzņēmumus

Valsts policija aizturējusi divas personas, kuras iespējams veikušas krāpnieciskas darbības, vairāku gadu garumā realizējot zelta un platīna investīciju atdarinājumus dažādos vērtslietu uzpirkšanas punktos Rīgā. Abiem aizturētajiem vīriešiem kriminālprocesā par krāpšanu piemērots aizdomās turētā statuss. Pirmstiesas izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

VID muitas amatpersonas atklāj vairāk nekā 215 tūkstošus kontrabandas cigarešu

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju un Krieviju, Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 215 400 gab. cigarešu kontrabandu. Cigaretes akmeņogļu kravās tika atklātas vilcienu sastāvu skenēšanas attēlu analīzes rezultātā.

Par ilgstošu "spaisa" ražošanu un realizēšanu aizturēta organizēta grupa; izņemts 1,2 kilogrami šo narkotiku

Vakar vakarā Valsts policija Vecmīlgrāvī un Brasā aizturēja organizētu grupu – piecus vīriešus, kuri tiek turēti aizdomās par ilgstošu psihoaktīvo vielu jeb "spaisa" izgatavošanu un tirgošanu Rīgas iedzīvotājiem. Vairāku sankcionētu kratīšanu laikā policisti atsavināja 1,2 kilogramus šo vielu. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess.

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri ir redzējuši, kā Imantā ārzemju jauniešiem nolaupa mugursomu

Vakar vēlu vakarā Rīgā, Imantā, netālu no ātrās apkalpošanas restorāna "McDonald’s" trīs jaunieši aplaupīja nepilngadīgus sportistus no ārzemēm. Likumsargi ir aizturējuši divus aizdomās turētos un šobrīd notiek darbs, lai tiktu aizturēts arī trešais. Policijai ir informācija, ka notiekošo ir redzējis kāds apmēram 40 gadu vecs vīrietis. Ņemot vērā, ka aculiecinieku sniegtā informācija var noderēt izmeklēšanā, Valsts policija lūdz atsaukties gan šo vīrieti, gan citus, kuri varētu būt redzējuši šo noziegumu. Informēt policiju iespējams pa tālruni 67070840 vai 110.

Solot sagādāt nelegālu transportlīdzekļa vadītāja apliecību, izkrāpj 850 eiro

Pagājušajā nedēļā Valsts policija Rīgas Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) nodaļā, aizturēja kādu vīrieti, kurš, solot nelegāli sagādāt motocikla vadītāja apliecību, 1969.gadā dzimušam vīrietim izkrāpa 850 eiro. Valsts policija un CSDD atgādina, ka šādi darījumi ir pretlikumīgi un nekādā gadījumā neiesaka tajos iesaistīties, jo gan šādu dokumentu tirdzniecība, gan izmantošana ir krimināli sodāma.

VID Muitas pārvaldes amatpersonas novērš cigarešu kontrabandu no Baltkrievijas

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrievijas Republiku, Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 259 280 gab. cigarešu kontrabandu. Kontrabandas cigaretes vairākos gadījumos izdevās atklāt kravu skenēšanas attēlu analīzes rezultātā.

Aizdomās par zelta ķēdītes zādzību Valsts policija meklē attēlā redzamo vīrieti

Šā gada 1. februārī pagaidām nenoskaidrots vīrietis no kāda Rīgas centra sporta kluba, atspiežot vaļā ģērbtuves skapīša durvis, nozaga zelta ķēdīti. Novērošanas kameras ir fiksējušas, ka noziegumu, iespējams, izdarījusi attēlā redzamā persona.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja