Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Jūras konteinerā VID muitas amatpersonas atklāj vairāk nekā 10 miljonus cigarešu

Šī gada 24. septembrī, veicot jūras konteineru kontroli Rīgas brīvostas teritorijā, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa vairāk nekā 10 miljonu cigarešu kontrabandu. Nelegālo cigarešu kravu atklāja muitas kinologi ar tabakas meklēšanas darba suņiem.

Valsts policija aicina atsaukties telefona īpašnieku!

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknī tika nogādāts mobilais telefons "Samsung", kurš atrasts Kuldīgā, "Vējiņa" parkā.

Saistībā ar advokāta slepkavību Valsts policija aicina dalīties ar videoreģistratoru ierakstiem

Izmeklējot šā gada 2020. gada 20. septembrī notikušo zvērinātā advokāta Pāvela Rebenoka slepkavību, kas notika Garkalnes novadā, Langstiņos, Zariņu ielā, izmeklēšanas interesēs Valsts policija aicina atsaukties automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem, un kuri 2020. gada 19. septembrī un 20. septembrī pārvietojās Langstiņu, Upesciema, Sunīšu, Amatnieku, Baltezerā un Līču apkārtnē, kā arī pārējā Garkalnes novada Langstiņu ciemata teritorijā. Tāpat Valsts policija aicina sabiedrību, īpaši minēto apdzīvoto vietu iedzīvotājus, sniegt jebkuru informāciju, kas var būt noderīga izmeklēšanai.

VID atklāj nelegāla alkohola glabātuvi

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas Rīgā atklāja nelegāla alkohola glabātuvi. Uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu un pārvietošanu lielā apmērā.

Kriminālvajāšanai nodota lieta par tīšu vīrieša saduršanu

18. septembrī Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa kriminālvajāšanas uzsākšanai Dobeles rajona prokuratūrai nodevusi kriminālprocesu par tīšu vīrieša saduršanu, kas tika izdarīta šī gada 13. februārī Aucē. Aizdomās par minētā nozieguma izdarīšanu tika aizturēta 1988. gadā dzimusi sieviete.

Valsts policija vairākos īpašumos Liepājā konstatē nelegālās cigaretes

Šā gada pirmajā pusē, kad vēl spēkā bija Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss, Valsts policija Liepājā, reaģējot uz iedzīvotāju sniegto informāciju, uzsāka administratīvo lietvedību par to, ka kādā īpašumā Liepājā tiek glabātas nelegālās cigaretes.

Uz aizdomu pamata par vīrieša aizdedzināšanu Valsts policija aiztur divas personas

Piektdien, 18.septembrī Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Durbē, kādā īpašumā vīrietim ir konstatēti ķermeņa apdegumi, kā rezultātā viņš tika nogādāts medicīnas iestādē, kur ārstējas vēl šobrīd.

Valsts policija aicina atsaukties velosipēda īpašnieku!

Svētdien, 20. septembrī, Jelgavā, Strautu ceļā, aiz garāžu kooperatīva "LADA RAF" tika atrasts velosipēds "Convex".

Valsts policija aicina atsaukties laivas īpašnieku!

Piektdien, 18. septembrī, Valgundes pagastā Lielupes krastā starp mājām "Zuši" un "Svētgrīvas" tika pamanīta peldam laiva, kurā neatradās neviena persona.

Uz aizdomu pamata par laupīšanu Valsts policija aiztur četras personas

Sestdien, 19.septembrī ap pulksten 04:20 Valsts policijā saņemta informācija no kādas sievietes, kura redzējusi, ka Liepājā, Friča Brīvzemnieka ielā vairāki jaunieši nodarījuši miesas bojājumus kādam vīrietim.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums