Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirknis aicina atsaukties aculieciniekus

Šī gada 14. februārī ap pulksten 9.30 Cēsīs, Glūdas ielā tumšā apģērbā ģērbta 4-5 vīriešu grupa uz ielas uzbruka kādai sievietei.

Slēgs satiksmi Kalēju ielā un ierobežos satiksmi Kungu ielā

Saistībā ar ēkas demontāžas darbiem no 17.februāra līdz 23.februārim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Kalēju ielā, posmā no Kungu ielas līdz Peitavas ielai, kā arī tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kungu ielā, posmā no Trauksmes ielas līdz Kalēju ielai.

Valsts policija uz aizdomu pamata par nelikumīgu akcizēto preču apriti Kurzemē aiztur trīs personas

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas aizdomās par nelikumīgu akcizēto preču apriti Kurzemē aizturēja trīs personas. Kopumā no nelegālās aprites tika izņemtas 83 240 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām un 10 litri nelegālā alkohola.

Valsts policija kādā dzīvoklī Grobiņas pagastā konstatē nelegālo alkoholu un alkohola izgatavošanas iekārtas

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas Grobiņas pagastā kāda vīrieša dzīvesvietā konstatēja alkohola izgatavošanas ierīci un pašdarinātu alkoholu. No dzīvesvietas tika izņemta alkohola izgatavošanas ierīce un aptuveni 60 litri nelegālais alkohols.

Vīrietis bez tiesībām un, iespējams, reibumā, ar automašīnu bēg no Valsts policijas

Pirmdien Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Ventspilī pamanīja automašīnu, kura pārvietojas bez iedegtiem gaismas lukturiem. Tad, kad likumsargi norādīja, ka automašīnas vadītājam ir jāapstājas, viņš uzsāka bēgšanu. Vīrietis tika apturēts un noskaidrots, ka viņš automašīnu vadījis bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un, iespējams, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un administratīvā lietvedība.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā mantas bojāšanu un zādzību no īpašuma Ventspilī

Pagājušā gada janvārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika saņemta informācija par to, ka Ventspilī, kādā īpašumā, izsitot logu, ir notikusi zādzība. Ar šīm darbībām cietušajam tika nodarīti aptuveni 400 eiro lieli materiālie zaudējumi. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Nedēļas nogalē kādam liepājniekam tiek noformēti divi administratīvo pārkāpumu protokoli

Pagājušās nedēļas nogalē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas devās uz izsaukumu Liepājā, kur kāds vīrietis uzvedās agresīvi un dauzījās pie kādas sievietes dzīvokļa durvīm. Ierodoties adresē, vīrietis savu agresiju vērsa arī pret likumsargiem un nepakļāvās Valsts policijas darbinieku likumīgām prasībām pārstāt šīs darbības un doties līdzi uz policijas iecirkni. Vīrietis tika aizturēts un viņam tika noformēti divi administratīvo pārkāpumu protokoli.

Zemgalē atklāj nelikumīgu tabakas izstrādājumu glabātuvi

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas, apsekojot kādu teritoriju Zemgalē, atklāja, ka tajā nelikumīgi tiek uzglabāti tabakas izstrādājumi.

Valsts policija uz aizdomu pamata par narkotisko vielu iegādāšanos un glabāšanu lielos apmēros aiztur liepājnieku

Šā gada februārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par neatļautu narkotisko vielu iegādāšanos un glabāšanu lielos apmēros Liepājā aizturēja kādu vīrieti, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā.

VID Nodokļu un muitas policija uzsāk kriminālprocesu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas un "aplokšņu algu" izmaksu ...

VID Nodokļu un muitas policija uzsāk kriminālprocesu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas un "aplokšņu algu" izmaksu autoservisā

Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde uzsākusi kriminālprocesu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas un "aplokšņu algu" izmaksu. Nenomaksājot pievienotās vērtības nodokli, iedzīvotāju ienākuma nodokli un neveicot valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas, pēc sākotnējiem aprēķiniem valsts budžetam nodarīti zaudējumi vairāk nekā 138 000 euro apmērā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli