Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Saulkrastu iecirkņa policisti izmeklē iespējamu dzimumnoziegumu pret bērnu; aicina atsaukties lieciniekus

Valsts policija ir saņēmusi informāciju, ka 16. augustā Saulkrastu pludmalē, kāds vīrietis, iespējams, veicis netiklas darbības pret apmēram četrus gadus vecu meiteni. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess un policisti pārbauda saņemto informāciju.

Mazgadīgais saindējas ar vecākiem domāto metadonu; vecāki aizturēti, bērns smagā stāvoklī - slimnīcā

Vakar, 17.augustā, pēc metadona iedzeršanas, slimnīcā smagā stāvoklī tika nogādāts divus gadus vecs zēns. Šobrīd Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka bērna vecāki šo medikamentu lietojuši, lai ārstētos no narkotiku atkarības, tomēr, neparūpējoties par to, lai šis preparāts neatrastos bērnam brīvi pieejamā vietā, bērns to iedzēris. Tajā pašā dienā Valsts policija aizturēja bērna vecākus. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Valsts policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus

18.augustā ap plkst. 00:30 Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par to, ka Talsu novadā uz autoceļa Rīga – Ventspils, pie Strazdes noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā dzīvību zaudēja cilvēks. Šobrīd Valsts policijā noskaidrots, ka baltas vai pelēkas krāsas, iespējams, Renault markas mikroautobuss, izdarīja uzbraukumu 1951.gadā dzimušam vīrietim un no notikuma vietas aizbrauca Ventspils virzienā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Meklējam attēlos redzamo mantu īpašniekus

Šā gada jūlija beigās pēc festivāla "Summer Sound" tika atrastas dažādas mantas, kuras vēlāk nodotas Summer Sound informācijas teltī. Šobrīd tās atrodas Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē, Liepājā, un gaida to īpašniekus.

VID Finanšu policijas pārvalde pārtrauc luksus automašīnu tirdzniecības grupējuma darbību

Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Finanšu policijas pārvalde šī gada augustā apturēja organizētas personu grupas darbību, kas nodarbojās ar ekskluzīvu automašīnu un sadzīves tehnikas tirdzniecību. Izvairoties no pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk – PVN) nomaksas, valsts budžetam nodarīti zaudējumi vairāk kā 2,8 miljoni eiro apmērā.

Pārkāpj ātrumu un piedāvā 50 eiro kukuli – vakar aizturēts kārtējais kukuļdevējs

Jau iepriekš Valsts policija (VP) ziņoja par dažādiem kukuļdošanas gadījumiem gan Rīgā, gan citos Latvijas reģionos: šogad kopumā fiksēti jau 59 kukuļdošanas gadījumi. Arī vakar likumsargi aizturējuši kādu steidzīgu autovadītāju, kurš ne tikai pārkāpis atļauto braukšanas ātrumu, bet, cenšoties izvairīties no soda, piedāvājis policistiem kukuli 50 eiro apmērā.

Uzziņa par 14.08.2017.g.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 85 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 16 cilvēki. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 611 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 278 par ātruma pārsniegšanu, divi par agresīvu braukšanu un deviņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Valsts policija aicina atsaukties velosipēda īpašnieku

Šā gada 30. jūlijā, patrulējot pa Ziepniekkalna mazdārziņu apkārtni, policisti pamanīja aizdomīgu vīrieti, kurš pārvietojās ar velosipēdu. Ņemot vērā, ka likumsargiem ir pamatotas aizdomas, ka velosipēds varētu būt zagts, turklāt vīrietis nevarēja izskaidrot tā izcelsmi, divritenis tika atsavināts.

Par divu pensionāru slepkavību Jaunolainē aizturēts un apcietināts vīrietis

Aizdomās par 10.augusta rītā Jaunolainē izdarīto divu pensionāru slepkavību un pēcāk viņu privātmājas aizdedzināšanu, tās pašas dienas vakarā Valsts policija aizturēja 1979. gadā dzimušu vīrieti. Pratināšanas laikā iecirknī vīrietis atzina savu vainu un 12. augustā viņš tika apcietināts.

Talsos no savas dzīvesvietas pa logu izkāpj bez pieskatīšanas atstāti trīs un sešus gadus veci zēni...

Talsos no savas dzīvesvietas pa logu izkāpj bez pieskatīšanas atstāti trīs un sešus gadus veci zēni; līdzcilvēki nav vienaldzīgi un ziņo Valsts policijai.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  tenti