Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Valsts policija Liepājā uz aizdomu pamata par psihotropo vielu glabāšanu aizturēja vīrieti

Valsts policija Liepājā uz aizdomu pamata par psihotropo vielu glabāšanu aizturējusi vīrieti - viņa dzīvesvietā atrasti 14 folija vīstokļi. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas paātrinātā kārtībā ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Liepājas pusē no 16 tirdzniecības vietām pārkāpumi konstatēti vienā vietā

Vakar, 18.septembrī, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas apsekoja vairākas tirdzniecības vietas ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot alkoholiskos un enerģijas dzērienus nepilngadīgajām personām.

VID muitas amatpersonas kravā ar mēbelēm atklāj 3,1 miljonu cigarešu

Veicot muitas kontroles pasākumus Ventspils ostā, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 3 120 000 (156 000 paciņas, 15 600 bloki) cigarešu "Prince" nelikumīgu pārvietošanu. Cigaretes bija noslēptas automašīnā aiz krēslu kravas.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 110 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 14 cilvēki.

Valsts policijas amatpersonas pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par draudiem izdarīt slepkavību

Šā gada augustā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka kāds vīrietis Ventspilī, dodoties pie bijušās dzīvesbiedres ar nazi rokās, draudēja viņu nogalināt. Vīrietis notikuma vietā tika aizturēts un Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, kura izmeklēšana jau ir pabeigta un tas nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

VID Nodokļu un muitas policija atklāj vairāk nekā 3 tonnu narkotisko vai psihotropo vielu prekursoru kontrabandu

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar 13. Saeimā ievēlēto frakciju priekšsēdētājiem un viņu vietniekiem, apspriežoties par iespējām veicināt valsts konstitucionālo institūciju savstarpējo sadarbību. Valsts konstitucionālie orgāni ir: Valsts prezidenta institūcija, Saeima, Ministru kabinets, Satversmes tiesa, Augstākā tiesa, Valsts kontrole.

Valsts policija novērš pasūtījuma slepkavību

Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes Slepkavību atklāšanas un personu meklēšanas nodaļas amatpersonas šī gada jūlijā novērsa pasūtījuma slepkavību tā sagatavošanas stadijā. Aizdomās par sevišķi smagu noziedzīgu nodarījumu tika aizturēta kāda sieviete un viņas paziņa, kas bija līdzdalībnieks gatavotās slepkavības izdarīšanai. Abām personām kriminālprocesa ietvaros tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Intu Gūtpelci

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis meklē 1969. gadā dzimušo Intu Gūtpelci, kura šī gada 6. septembrī ap pulksten 21.00 izgāja no mājām Ventspils novadā, Piltenes pagastā, un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

Aicinām atsaukties attēlos redzamo velosipēdu īpašniekus!

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa amatpersonas meklē attēlos redzamo velosipēdu īpašniekus. Visi divriteņi tika izņemti uz pārbaudi šī gada augustā.

Motociklists Liepājā bez tiesībām un reibumā pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu un bēg no policijas

Vakar, 11.septembrī ap pulksten 22:45, Liepājā, Brīvības ielā Valsts policijas trafarētā automašīna fiksēja motociklu "Kawasaki", kura vadītājs, ignorējot luksofora sarkano aizliedzošo signālu, šķērsoja krustojumu ar ātrumu 88 kilometri stundā vietā, kur atļauts pārvietoties ar 50 kilometriem stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 38 kilometriem stundā.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri  granulu katli