Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Saldus pusē no 10 tirdzniecības vietām pārkāpumi nav konstatēti nevienā; vēlamies uzteikt pārdevēju godaprātu!

Otrdien, 21.janvārī, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa amatpersonas apsekoja vairākas tirdzniecības vietas ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot alkoholiskos un enerģijas dzērienus nepilngadīgajām personām. Jau kārtējo reizi pierādās tas, ka Saldus pusē pārdevēji ir godprātīgi un nepārdod nepilngadīgajām personām alkoholiskos, enerģijas dzērienus un tabakas izstrādājumus.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par vairākām zādzībām Ventspils pusē

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par mantas bojāšanu un vairākām zādzībām, kuru rezultāta cietušajiem Ventspils pusē nodarīti vairāk nekā 20 tūkstoši eiro lieli materiālie zaudējumi. Šobrīd kriminālprocess ar piecām epizodēm ir nodots prokuratūrā kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Valsts policija Liepājā no nelegālās aprites izņem 90 tūkstošus cigarešu

Pagājušajā nedēļā, 16.janvārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par tabakas izstrādājumu nelikumīgu apriti Liepājā aizturēja divus vīriešus. Kādā automašīnā un vairākos īpašumos Liepājā tika atrastas un izņemtas 90 815 cigaretes jeb 4 540 cigarešu paciņas bez Latvijas Republikas akcīzes markām, tāpat kriminālprocesā tika izņemts arī viens transportlīdzeklis.

No Daugavas izcelti septiņi nelegālie zvejas tīkli ar vairāk nekā simts zivīm

Svētdien, 19. janvārī, plkst. 16.08 Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki, apsekojot Daugavas krastus, pamanīja vairākus nemarķētus zvejas tīklus.

"BMW" vadītājs Rīgas ielās bēg no policijas ar 195 km/h

18. janvāra vēlā vakarā Valsts policijas Speciālo uzdevumu nodaļas inspektori, patrulējot Rīgas ielās, pamanīja kādu automašīnu, kuras vadītājs bija ļoti steidzīgs. Ignorējot policistu lūgumu apstādināt automašīnu, "BMW" spēkrata vadītājs turpināja traukties, un vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 50 kilometru stundā, viņš brauca ar 195 kilometriem stundā.

Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par viltus izsaukumu

Pagājušajā nedēļā Valsts policijā saņemts izsaukums uz kādu dzīvokli Liepājā, kur Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem bija nepieciešama policijas palīdzība, jo sākotnējā informācija liecināja par to, ka būs jāsavalda agresīvs pacients.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu lietā par amfetamīna ražošanu

Šī gada 10. janvārī Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes amatpersonas pabeidza un nosūtīja kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu un glabāšanu lielos apmēros, realizācijas nolūkā. Par minēto noziegumu tika aizturēta viena persona, kurai piederēja amfetamīna laboratorija.

Valsts policija Liepājā no nelegālās aprites izņem 33 tūkstošus cigarešu

Pagājušajā nedēļā, 9.janvārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par tabakas izstrādājumu nelikumīgu apriti Liepājā aizturēja vīrieti. Kādā īpašumā tika atrastas un izņemtas 33 180 cigaretes jeb 1 659 cigarešu paciņas bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 77 ceļu satiksmes negadījumi. Tajos cietuši 11 cilvēki un viens gājis bojā.

Pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 77 ceļu satiksmes negadījumi. Tajos cietuši 11 cilvēki un viens gājis bojā.

Inčukalna novadā bojā gājusi sieviete; Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus!

Šī gada 13. janvārī ap pulksten 17.10 Inčukalna novadā, Sēnītē, uz autoceļa A2 (Rīga-Sigulda) 32.km, pie DUS "Totāls", kāds vīrietis, vadot pelēkās krāsas transportlīdzekli Audi A4, uzbrauca gājējai, kura ceļu satiksmes negadījuma rezultātā gāja bojā.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli