Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


VID muitas amatpersonas lidmašīnas pasažiera bagāžā atklāj gandrīz 30 tūkstošus viltotu tablešu

Veicot muitas kontroles pasākumus lidostā "Rīga", VID Muitas pārvaldes amatpersonas kādas personas bagāžā atklāja lielu daudzumu recepšu medikamentu impotences ārstēšanai. Oficiālo preču zīmju īpašnieku sniegtie atzinumi liecina, ka šie medikamenti ir viltoti.

CSDD identificē nesankcionētu pieslēgšanās mēģinājumu reģistram; Valsts policija aiztur iespējamo vainīgo

CSDD darbinieki saskārušies ar kādas personas nesankcionētu mēģinājumu piekļūt Transportlīdzekļu reģistram un mēģinājumu izspiest naudu, taču pateicoties profesionālai CSDD darbinieku rīcībai un nekavējošai sadarbībai ar Valsts policiju, likumsargiem izdevies aizturēt iespējamo vainīgo. Būtiski, ka personai nav izdevies piekļūt CSDD reģistrā esošajiem datiem un nav notikusi datu noplūde.

Valsts policija joprojām turpina meklēt bezvēsts prombūtnē esošo Lāsmu Ločmeli

Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknis meklē 1985. gadā dzimušo Lāsmu Ločmeli, kura šī gada 25. jūnijā izgāja no daudzdzīvokļu nama Rīgā, Ilūkstes ielā un līdz šīm brīdim nav atgriezusies, kā arī nav zināma viņas atrašanās vieta.

Lāčplēša dienas pasākumu laikā Rīgā ierobežos satiksmi; tiks slēgta 11.novembra krastmala

Saistībā ar Lāčplēša dienas pasākumu norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī slēgta satiksme Krastmalā.

VID muitas amatpersonas vieglajos automobiļos un kravas vilcienā atklāj gandrīz 178 tūkstošus kontrabandas cigarešu

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas austrumu robežas, VID Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 177 920 cigarešu kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas vieglo automobiļu konstrukcijās, kā arī akmeņogļu un zāģskaidu kravās vilcienu vagonos.

Par veikala apzagšanu aizturēti trīs nepilngadīgi jaunieši

2. novembrī neilgi pirms pulksten 1.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju no kāda apsardzes firmas darbinieka, kurš Spāres ielā bija aizturējis trīs jauniešus ar veikala pārtikas ratiem. Tie bija piekrauti ar dažādiem dzērieniem, tostarp arī alkoholu. Ziņotājs skaidroja, ka devies uz netālu esošo tirdzniecības vietu, kur pirmīt notikusi zādzība. Pa ceļam uz notikuma vietu viņš pamanījis zādzību veicējiem līdzīgas personas. Apsargs jauniešus apturēja un izsauca policiju.

Aiztur vairākas personas par dažādu narkotiku pasūtīšanu "darknetā"

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas par vairākkārtēju narkotisko un psihotropo vielu pasūtīšanu no ārzemēm ar pasta starpniecību aiztur trīs personas. Šīs personas pasūtīja dažādas narkotiskās vielas nelegālajās tirdzniecības tiešsaistes vietnēs tā saucamajā "darknetā" (DarkNet) jeb slēptajā internetā, kuram ir iespējams pieslēgties ar nestandarta pārlūka palīdzību, kas slēpj identitāti, un par tām norēķinājās ar virtuālo naudu jeb kriptovalūtu.

Dreiliņos ceļu satiksmes negadījumā cietis bērns; Valsts policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus

Šā gada 29. oktobrī ap pulksten 18.40 Rīgā, Augusta Deglava ielā, uz velosipēdistu ceļa pie autobusa pieturas "Baltinavas iela" pagaidām nenoskaidrots velosipēdists, braucot virzienā no Lubānas ielas puses Ulbrokas ielas virzienā, uzbrauca gājējai - mazgadīgam bērnam. Pēc notikušā velosipēdists atstāja negadījuma vietu, par notikušo nepaziņojot policijai. Pašreizējā informācija liecina, ka velosipēdists bijis vidēja vecuma vīrietis.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 68 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi satiksmes dalībnieki. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 382 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 133 par ātruma pārsniegšanu, četri par agresīvo braukšanu, septiņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā un viens – narkotisko vielu iespaidā.

Zemgalē par divām savstarpēji nesaistītām slepkavībām, apcietinātas piecas aizdomās turētās personas

29.10.2018
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, pēc rūpīgi veiktās pirmstiesas izmeklēšanas divos uzsāktajos kriminālprocesos, sakarā ar divām savstarpēji nesaistītām slepkavībām, šā gada jūlijā un septembrī, Zemgales reģionā, aizturēja piecas aizdomās turētās personas. Abas noslepkavotās personas atradās policijas meklēšanā, kā bezvēsts pazudušās.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  Аренда автобусов в Мюнхене  vannu restaurācija