WIZZ AIR IZSLUDINA 50% ATLAIDI IZVĒLĒTIEM LIDOJUMIEM


foto;wizzair
Rīga, 2020. gada 24. septembrī. Eiropas visstraujāk augošā un zaļākā* lidsabiedrība Wizz Air šodien izsludina akciju, piedāvājot pasažieriem 50% atlaidi izvēlētu lidojumu rezervācijai, kas veiktas 24. septembrī Wizz Air tīklā. Laiks lidojumiem nav ierobežots, lai ikviens var plānot ceļojumus pieejamos lidojumos. Wizz Air aicina apmeklēt pilsētas, uz kurām ir tiešie lidojumi no Rīgas: Bergenu, Birmingemu, Billudu, Eindhovenu, Dortmundi, Hamburgu, Londonu Lūtonu, Donkasteru Šefīldu, Stokholmu, Reikjaviku, Eilatu, Bari, Kijevu, Oslo, Kutaisi vai Tronheimu.

Wizz Air ir publicējusi ceļojumu plānošanas karti. Šis jaunais vietnes meklēšanas rīks, kas tiek pastāvīgi atjaunināts, ir izstrādāts, lai palīdzētu pasažieriem noteikt, uz kuriem galamērķiem WIZZ tīklā var lidot konkrētajā laikā, un palīdzīgi informētu par ceļošanas ierobežojumiem, kādi ir ieviesti saistībā ar koronavīrusu.

Wizz Air iesaka pasažieriem rezervācijai pievienot WIZZ Flex tikai par EUR 1, lai nodrošinātu papildu aizsardzību. To darot, pasažieri var atcelt savu lidojumu 3 stundas pirms izlidošanas bez maksas un saņemt 100% no sākotnējās biļetes cenas, kas nekavējoties tiek atlīdzināta aviokompānijas tēriņu sistēmā – tā ir iespēja mainīt datumus un pat maršrutus neierobežotu reižu skaitu.

* Wizz Air ogļskābās gāzes izplūde 2019. finanšu gadā bija viszemākā Eiropas lidsabiedrību vidū (57,2 grami uz pasažierkilometru).

** 50 % atlaide attiecas uz biļešu cenām, ieskaitot nodokļus un obligātās nodevas, bet neieskaitot administrēšanas maksu. Akcija ir spēkā 2020. gada 24. septembrī no pulksten 00.00 līdz 23.59 visiem lidojumiem Wizz Air tīklā. Cena attiecas tikai uz biļetēm, kas iegādātas vietnē wizzair.com vai WIZZ mobilajā lietotnē.

*** Šī akcija ir spēkā 2020. gada 24. septembrī no plkst. 00.00 līdz 23.59 pēc Centrāleiropas laika. Pakalpojumu var iegādāties, tikai izveidojot jaunu rezervāciju, un to nevar pievienot jau esošajām rezervācijām. 1 € cena attiecas uz Wizz Flex pakalpojumu par lidojumu un pasažieri, ja tas tiek iegādāts kā atsevišķs pakalpojums, veicot rezervāciju vietnē wizzair.com vai WIZZ mobilajā lietotnē akcijas laikā. Akcija neattiecas uz grupu rezervējumiem.

 

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā un zaļākā* zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē avioparku, kas sastāv no 132 Airbus lidmašīnas A320 un A321. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 40 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā F20, kas beidzās 2020. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Nesen uzņēmums ir nosaukts par vienu no desmit pasaules visdrošākajām lidsabiedrībām pasaules vienīgās lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com vērtējumā, un ATW to ir atzinis par 2020. gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, un izsaka atzinību personām un organizācijām, kuras izcēlušās ar lieliskiem rezultātiem, inovācijām un izciliem pakalpojumiem.

Wizz Air
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums