"Vizulo Group" gada apgrozījumu sasniedz 11 miljonus eiro


foto;dzerzhinsk.by
AS "Vizulo Group", kurā ietilpst Baltijā lielākais LED gaismekļu ražotājs "Vizulo", 2019. gada apgrozījums sasniedzis 11,3 miljonus eiro, kas ir 1,3 reizes vairāk nekā gadu iepriekš, kad koncerna apgrozījums bija 8,7 miljoni eiro, liecina uzņēmuma jaunākie finanšu rādītāji.

Iecavas novadā bāzētajā “Vizulo” ražotnē uzņēmums izgatavo LED āra apgaismojumu, kā arī gaismekļus iekštelpām un prožektorus. 

Aptuveni 90% augsti pievienotās vērtības produkcijas tiek eksportēta uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm. Lielākie eksporta tirgi ir Francija, Holande, Igaunija, Islande, Izraēla, Jaunzēlande, Somija, Šveice un Vācija. Latvijas tirgū paliek aptuveni 10% no kopējā uzņēmuma produkcijas apjoma.

Pērn uzņēmumā audzis arī kopējais darbinieku skaits no 99 līdz 129, kas liecina par uzņēmuma nemitīgo attīstību un stabilitāti.

“Ienākumu pieaugums ļāva mums pārskata gadā turpināt arī jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanu un izpēti, turpināt iesāktos rūpnieciskos pētījumus dažādu LED gaismekļu izstrādē – savietojot dažādas elektronikas un mehānikas formas, kā arī veikt darbu pie eksperimentālās viedās apgaismes pilsētas projekta, kas būs mūsu nākamo redzamāko darbu turpinājums,” skaidro SIA “Vizulo” valdes priekšsēdētājs Jānis Zeltiņš.

Ņemot vērā, ka koronavīrusa (Covid-19) izplatība un ar to saistītie ierobežojumi Latvijā un citviet pasaulē ir kavējuši dažādu biznesa jomu attīstīšanu un ekonomiku kopumā, uzņēmuma vadība nepārtraukti seko līdzi notikumiem pasaulē, lai varētu operatīvi reaģēt un pielāgot ražošanu atbilstoši situācijai. Darbs 2020. gadā pie uzsāktajiem līgumiem turpinās, un koncerns plāno saglabāt esošos pārdošanas apjomus.

Pērn LED gaismekļu ražotājs SIA "Vizulo" saņēma arī balvu “Gada uzņēmējs Zemgalē 2019", ar kuru novērtēta tā piederība un pienesums novadam.

AS “Vizulo Group” dibināta 2012. gadā, un koncerna sastāvā ir iekļauti meitas uzņēmumi: SIA “Vizulo”, SIA “Vizulo Solutions” un SIA “Vizulo ESCO”. Lielākā daļa speciālistu no “Vizulo” izpētes un attīstības inženieru komandas ir Rīgas Tehniskās Universitātes absolventi.

AS “Vizulo Group”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums