TOP 5: populāri auto plači Rīgā un tās apkārtnē


Foto: Pexels.com
Meklējot savu nākamo (vai pirmo) automašīnu, liela daļa cilvēku dodas uz auto plačiem, jo tie izceļas ar dažādām priekšrocībām, piemēram, iespēju automašīnu apskatīt dzīvē un izvēlēties no ļoti plaša piedāvājuma. Uz kuriem auto plačiem doties, ja šajā jomā vēl esi iesācējs? Neraizējies – tam domāts šis raksts!

BRC Autocentrs (Maskavas iela 463, Rīga)

Sarakstu sāksim ar Baltijā lielāko lietoto auto pārdevējuBRC Autocentrs, kur iespējams iegādāties ļoti dažādas automašīnas. Bet, ja piemērotu auto tā arī neizdodas atrast, tas nekas, jo BRC Autocentrs ir oficiālais mobile.de partneris, kas nozīmē, ka šajā sludinājumu portālā vari izvēlēties mašīnu no teju ikvienas Eiropas valsts, un par pārējo (automašīnas pārbaudi, transportēšanu, dokumentu sagatavošanu, tehnisko apskati utt.) parūpēsies BRC Autocentrs speciālisti. BRC Autocentrs arī iespējams pieteikt vairākus līzinga veidus, turklāt automašīnām tiek piedāvāta 24 mēnešu garantija bez nobraukuma limita.

Longo (Mūkusalas iela 72A, Rīga)

Lai gan lietotu auto tirdzniecība galvenokārt asociējas ar Rumbulas apkaimi, arī otrā Daugavas krastā atrodami vairāki augstvērtīgi auto plači, un viens no tiem, Longo, atrodas pavisam netālu no tirdzniecības centra Rīga Plaza – automašīnas iegādi vai apskati vari ērti apvienot ar iepirkšanos! Arī šeit pieejami ļoti dažādi automobiļi plašā cenu amplitūdā komplektā ar palīdzību piemērotākā līzinga piedāvājuma atrašanā un noformēšanā (turklāt, kā apgalvots uzņēmuma mājaslapā, līzings tiek noformēts vien 30 minūšu laikā, un tam nav nepieciešama pirmā iemaksa).

Šveices auto (Gāles iela 21, Sigulda)


Foto: Pixabay.com

Ja vēlies iegādāties automašīnu no Šveices, laiks doties uz Siguldu, kas, starp citu, nereti tiek dēvēta par Latvijas mazo Šveici. Šīs valsts iedzīvotāji jau izsenis tiek uzskatīti par ļoti precīziem un pedantiem, tāpēc pastāv liela varbūtība, ka arī automašīna no Šveices būs ļoti labā stāvoklī. Piedāvājums šajā auto placī gan ir salīdzinoši mazāks nekā jau minētajos, un arī informācija mājaslapā ir visai skopa, taču, kā vēsta atsauksmes Google, aplūkot piedāvājumu noteikti ir vērts.

Alfa Motors (Maskavas iela 324A, Rīga)

Šis auto placis tirgo konkrētu marku automašīnas – Saab un Volvo, un turpat iespējams iegādāties arī nepieciešamās rezerves daļas vai saņemt visa veida servisa pakalpojumus jau pieminēto marku automašīnām (Alfa Motors ir Saab autorizēts servisa pakalpojumu sniedzējs, kā arī šīs markas automašīnu oriģinālo rezerves dalu importētājs). Tiek piedāvāta arī auto piegāde no Vācijas.

Baltijas Auto Centrs (Varšavas iela 4, Rīga)


Foto: Unsplash.com

Baltijas Auto Centrs iespējams iegādāties gan mazlietotus vieglos auto, gan dažāda veida komerctransportu. Piedāvājumā galvenokārt ietilpst Mercedes-Benz automobiļi, taču pieejamas arī citu marku automašīnas. Kā noderīgas iespējas jāpiemin esošās automašīnas maiņa pret citu, palīdzība piemērotāka finansēšanas veida jeb līzinga piemeklēšanā, kā arī iespēja uzreiz noformēt gan OCTA, gan KASKO apdrošināšanas polises. Turklāt, iegādājoties mazlietotu auto, automātiski saņemsi izdevīgākus nosacījumus Domenikss servisa centros gan rezerves daļu iegādei, gan servisa pakalpojumiem.

Ja reiz nonāci līdz šī raksta beigām, pastāv liela varbūtība, ka esi jaunas automašīnas meklējumos, un līdz šim izmantoto transportlīdzekli grasies pārdot. Ja tā patiešām ir, ienāc Vivus.lv blogā, kur atrodams raksts “Auto apkope: kad jāmeklē profesionālis, un ko vari izdarīt pats?” – virkni darbu paveicot pašam, ietaupīsi vismaz dažus desmitus eiro!

Infinitum Agency
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums