Circle K ēdienus visu diennakti varēs pasūtīt ar Bolt piegādi

Circle K Latvia uzsāk sadarbību ar ēdienu piegādes servisu Bolt Food, nodrošinot iespēju visu diennakti Rīgā pasūtīt Circle K uz vietas gatavoto ēdienu, uzkodu un dzērienu piegādi mājās. Bolt Food piegādā pasūtījumus no sešām Circle K degvielas uzpildes stacijām dažādos Rīgas rajonos.

“Pircēju iemīļotākie Circle K uz vietas gatavotie ēdieni tagad būs vēl pieejamāki – esam uzsākuši sadarbību ar Bolt Food piegādes servisu, lai mūsu hotdogus, burgerus un citus ēdienus ikviens Rīgā varētu saņemt jebkurā diennakts laikā. Mēs parūpēsimies, lai paēduši būtu gan tie, kam kārojas sātīgas pusdienas, esot mājās, gan tie, kas strādā naktsmaiņas,” saka Circle K Latvia tirgus attīstības direktors Gatis Pavārs.

“Atsaucoties uz klientu ieteikumiem, aprīļa beigās esam uzsākuši diennakts piegādi no atsevišķām ēdināšanas un mazumtirdzniecības vietām Rīgā. Esam īpaši priecīgi, ka šo vietu sarakstam pievienojas arī Circle K degvielas uzpildes stacijas, kas daudziem kļuvušas par svarīgu pieturpunktu, esot ceļā, bet tagad ēdieni un uzkodas būs pieejami arī ar piegādi mājās,” stāsta Klāvs Gipters, Bolt Food vadītājs Latvijā. Viņš piebilst, ka Bolt Food kurjeri nodrošina sūtījumu bezkontakta piegādi, līdz ar to maltītes no Circle K var saņemt droši un bez saskarsmes ar kurjeru.

Bolt Food lietotnē iespējams izvēlēties un pasūtīt Circle K burgerus, hotdogus, vrapus, uzkodas, bezalkoholiskos dzērienus, kā arī ēdienu komplektus. Piegādi uz mājām Bolt nodrošina no sešām Circle K degvielas uzpildes stacijām dažādos Rīgas rajonos – Circle K DUS Pērnavas, Eksporta, Kalnciema, Pļavnieki, Ķengarags un Vienības gatve. Līdz 19. maijam piegāde līdz 2 km no Circle K DUS pieejama bez maksas.

Lai veiktu pasūtījumu, nepieciešams lejupielādēt Bolt Food lietotni Apple vai Android ierīcēm. Pasūtījuma veikšanai jānorāda piegādes adrese, jāizvēlas tuvākā Circle K degvielas uzpildes stacija, jāatzīmē ēdieni un jāapmaksā pasūtījums ar bankas karti caur mobilo lietotni. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas tiks uzrādīts gan paredzamais piegādes laiks, gan pasūtījuma kopsumma.

Ieva Stūre
Circle K Latvia komunikācijas konsultante
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums