220.lv atver jaunu preču saņemšanas punktu Akropolē, lai nodrošinātu drošu visa veida preču saņemšanu


public. foto
Interneta veikals 220.lv informē, ka atvēris jaunu preču saņemšanas punktu iepirkšanās un izklaides centrā Akropole, tā izveidē pakāpeniski investējot 160 tūkstošus eiro. Saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežojumiem, jaunais tiešsaistes pirkumu saņemšanas punkts darbosies tikai preču izsniegšanai, ne tirdzniecībai, ievērojot augstākās drošības prasības.

Jaunā veikala kopējā tirdzniecības platība ir 250 m2, un tajā strādās 7 cilvēki, informē Pigu Grupas izpilddirektors Daiņus Ļuļis.

Šobrīd 220.lv klātienes veikalos preču iegāde nav pieejama, bet, lai nodrošinātu ātru un ērtu preču saņemšanu, 220.lv veikali ir pārveidoti par preču saņemšanas punktiem un darbosies, lai pircēji varētu saņemt savas nepieciešamākās preces, kas pasūtītas tiešsaistē. Šobrīd, kad mūsu piegādes partneri ir pārslogoti un atsevišķos gadījumos preču piegādes kavējas, mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt ātru un drošu visa veida preču saņemšanu,” norāda D. Ļuļis.

Lai nodrošinātu visaugstākos drošības pasākumus, jaunajā preču saņemšanas punktā tiek ievēroti visi ierobežojumi, tai skaitā preču saņēmēju skaita ierobežošana vienā telpā, 2 metru distances ievērošana, kā arī tiek izmantoti tādi risinājumi kā norobežojošais stikls, maskas darbiniekiem, dezinfekcijas līdzekļu lietošana, kā arī ik reizi pēc klienta numuriņa izsniegšanas, tiks veikta digitālo ekrānu dezinfekcija un virsmu dezinfekcija. 220.lv jau iepriekš ir atteicies no skaidras naudas norēķiniem, kā arī mudina pircējus izmantot pašapkalpošanās pakomātus.

Jaunai preču saņemšanas punkts atrodas 2.stāvā, blakus restorāniem GanBei un Khinkalnia. Izsludinātās ārkārtas situācijas periodā jaunais preču saņemšanas punkts strādās darba dienās laikā no pulksten 11:00 līdz 20:00, savukārt brīvdienās 220.lv preču saņemšanas punkts būs slēgts.

Turpina Daiņus Ļuļis: “Pirms laika pieņēmām lēmumu slēgt preču saņemšanas punktu Ģertrūdes ielā, kā rezultātā atvērām jaunu veikalu un preču saņemšanas punktu iepirkšanās un izklaides centrā Akropole. Jaunā preču saņemšanas punkta atvēršana iepirkšanās centrā palīdz patērētājiem uzņemties mazāk risku, vienlaikus nodrošinot viņus ar pamata vajadzībām nepieciešamajām precēm, jo ar  vienu veikala apmeklējuma reizi var tikt sagādātas pārtikas preces, medikamenti un savi tiešsaistes sūtījumi.”

Šobrīd visi spēki tiek ieguldīti, lai nodrošinātu klientu un darbinieku drošību, tāpēc oficiālie veikala atvēršanas svētki atlikti uz nenoteiktu laiku. Pēc izsludinātās ārkārtas situācijas valstī, 220.lv pārcels arī savas biroja telpas uz Akropoles Biznesa centru. Lai ievērotu darbinieku drošību, šobrīd 220.lv administratīvā resursa darbinieku darbs noris no mājām.

D. Ļuļis norāda, ka 220.lv nav vienīgais jaunais Pigu Grupas klātienes veikals. Marta izskaņā durvis vēra Pigu.lt – Lietuvā, Kauņā.

Par Pigu Grupu

Pigu Grupa, kurai pieder tiešsaistes veikals „220.lv“ Latvijā, „Pigu.lt“ Lietuvā un „Kaup24.ee“ Igaunijā, ir lielākais e-komercijas tirgus dalībnieks Baltijas valstīs.  Kopš 2015. gada Pigu grupu pārvalda viena no lielākajām privātkapitāla investīciju sabiedrībām Centrāleiropā un Austrumeiropā MCI. Šī ir pirmā un vienīgā Lietuvas kompānija, kas trīs gadus pēc kārtas ierindojas starp pieciem visstraujāk augošajiem Centrāleiropas tehnoloģiju uzņēmumiem. 2018. gada beigās Pigu Grupa paziņoja par apvienošanos ar vienu no Polijas e-komercijas tirdzniecības līderiem Morele.

Pigu Grupa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums