IT uzņēmumu "Datakom" un "Datakom Software" kopējais apgrozījums pērn audzis par 28%


foto;banki.ru
SIA "Datlex" uzņēmumu grupai, kurā ietilpst pašmāju informāciju tehnoloģiju (IT) kompānijas SIA "Datakom" un SIA "Datakom Software", apgrozījums pērn pieaudzis par 28%, sasniedzot 16,9 miljonus eiro. Savukārt kopējā peļņa samazinājusies no 1,58 līdz 1,12 miljoniem, kas pamatojams ar būtiskām investīcijām jaunu produktu un pakalpojumu radīšanā.

Apgrozījums lielākoties audzis, pateicoties pašu izveidoto risinājumu – “TikiTaka POS”, “TikiTaka Pay” un “GDPR-in-a-box” – attīstībai. Turpinām tos attīstīt, tai skaitā “TikiTaka” kases un kases sistēmu produktus. Nākotnē pieaugumu sagaidām gan vietējā, gan ārējos tirgos, pastiprināti strādājot pie Vācijas tirgus apgūšanas”, komentē SIA “Datakom” valdes loceklis Jānis Čupriks. “Lielu uzsvaru liekam uz produktivitātes audzēšanu, nodrošinot uzņēmumos esošo rīku apvienošanu, drošu darbu attālināti un analītikā balstītus mērījumus patiesai darbinieka efektivitātei.” Kopējais “Datakom” eksports 2019. gadā audzis līdz 2,67 miljoniem eiro – to veido preču un pakalpojumu tirdzniecība.

2020. gadā “Datakom” vietējā tirgū par prioritātēm noteicis  drošību, automatizāciju un spēju pielāgoties tūlītējām izmaiņām klientu pamata infrastruktūrā. Pagājušais gads pierādījis, ka ārpakalpojumi IT videi kļūst arvien pieprasītāki. “Jo vairāk uzņēmumi digitalizējas, jo plašākas IT kompetences nepieciešamas. Vidējam uzņēmējam to nodrošināt ir ļoti dārgi un neefektīvi,” atzīst J. Čupriks. “Ārpakalpojuma servisi kļūst pieprasītāki un ticam, ka turpinās augt arī šajā gadā.”

2019. bija pirmais gads, kad Datlex grupas uzņēmumi “Datakom” un “Datakom Software” uzsāka patstāvīgu saimniecisko darbību pēc biznesu sadalīšanas. “Datakom” koncertējas uz IT infrastruktūras piegādi un IT ārpakalpojumu 

SIA Communications & Strategies
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums