Veikalu tīkla "Mego" diennakts veikali turpina strādāt ierastajā režīmā arī ārkārtas apstākļos

Pirms nedēļas, 12.martā, valdība izsludināja ārkārtas stāvokli Latvijā koronavīrusa izraisītās COVID-19 saslimšanas dēļ, kas ieviesa korekcijas ne tikai vairuma cilvēku, bet arī uzņēmumu, to skaitā tirdzniecības veikalu, ikdienā. Arī veikalu tīkls "Mego" ir veicis dažādus profilakses pasākumus, lai ierobežotu vīrusa izplatību, taču, ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc dažādām precēm, veikalu darba laiks ir palicis nemainīgs, un arī diennakts veikali turpina strādāt ierastajā režīmā.

“Ik rītu “Mego” veikalu plaukti tiek papildināti ar jaunām precēm, kuru krājumi mūsu noliktavā tiek rūpīgi kontrolēti, lai mūsu klientiem katru dienu būtu pieejamas vajadzīgās preces. Darām visu, lai pasargātu “Mego” veikalu apmeklētājus un darbiniekus un nodrošinātu klientiem vajadzīgo – esam nodrošinājušies ar preču rezervēm, regulāri veicam dezinfekcijas darbus un mudinām ievērot sociālo distancēšanos. Šajā ārkārtas situācijā aicinām iedzīvotājus būt piesardzīgiem un izvairītos no uzturēšanās sabiedriskās vietās. Tikai kopīgiem spēkiem mēs varēsim pārvarēt šo krīzi,” saka "Mego" valdes loceklis Igors Šihmans.

Tāpat cilvēki ir aicināti ņemt vērā, ka “Mego” veikalos ir iespējams ātri un ērti norēķināties arī par dažādiem pakalpojumiem un apmaksāt rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem, elektrību un gāzi, pārskaitīt naudu savā bankas kontā, papildināt mobilā telefona kredītu, apmaksāt sodus, nodokļus, pirkt OCTA apdrošināšanu un daudz ko citu. Tādējādi “Mego” apmeklētājiem ir iespēja apvienot ikdienas pirkumus ar rēķinu apmaksu un samazināt vajadzību doties ārpus mājas.

Veikalu tīkls “Mego” ir ieviesis virkni piesardzības mēru, lai pēc iespējas pasargātu gan darbiniekus, gan klientus no iespējamas inficēšanās. Tiek ievērotas visas sanitārās normas un regulāri tiek veikti uzkopšanas un dezinfekcijas darbi – tiek tīrīti iepirkumu grozi un ratiņi, kasieri pastiprināti dezinficē kases aparātu zonas, kā arī tiek izmantoti cimdi visos nepieciešamajos gadījumos. Ņemot vērā Ekonomikas ministrijas izsludināto rīkojumu tirdzniecības vietās ievērot sociālo distancēšanos, tuvākajā laikā visos “Mego” veikalos tiks salīmētas uzlīmes 2 metru distances ievērošanai, taču jau tagad visi apmeklētāji tiek aicināti ievērot šo rīkojumu. “Mego” vadība rūpīgi seko notikumu attīstībai un ir gatava pielāgoties atbildīgo institūciju rīkojumiem.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai attiecībā uz “Mego” veikalu tīklu sociālajos tīklos un mājaslapā mego.lv. 

veikalu tīkls “Mego”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi