BITE ārstniecības personālam sakaru pakalpojumus trīs mēnešus sniegs bez maksas

Mobilo sakaru operators Bite Latvija situācijā, kad valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis, vēlas atbalstīt šobrīd visnoslogotāko profesiju pārstāvjus – ārstniecības personālu, nodrošinot viņus ar bezmaksas sakaru pakalpojumiem.

“Patlaban mēs visi piedzīvojam krīzi, kurai neviens nebija gatavs un nespēja paredzēt, tā ir ietekmējusi ikviena dzīvi, bet vistiešāk skar ārstniecības personālu. Tāpēc šajā grūtajā laikā mēs vēlamies pateikt lielāko paldies tiem, kuri mums sniedz visdrošāko atbalsta roku - mūsu ārstiem un mediķiem! Uzskatām, ka sakaru pakalpojumi ir tā joma, par ko ārstniecības personālam šobrīd būtu vismazāk jāuztraucas, tāpēc mūsu klientiem, ārstniecības personālam - ārstiem, medicīnas māsām, ārsta palīgiem un māsas palīgiem, sakaru pakalpojumus trīs mēnešus sniegsim bez maksas,” norāda Kaspars Buls, BITE Latvija vadītājs.

BITE Latvija, lai atvieglotu darbu medicīnas personālam šajā krīzes laikā, trīs mēnešus nodrošinās bezmaksas sakaru pakalpojumus saviem biznesa klientiem – slimnīcu, poliklīniku un ģimenes ārstu prakses darbiniekiem. Tāpat bezmaksas sakari tiks nodrošināti ārstniecības personālam BITE Latvija  privātpersonu klientu lokā.

BITE Latvija ar klientiem – poliklīnikām un slimnīcām – sazināsies pati, savukārt, ārstniecības personālam, kuri ir BITE privātpersonu klientu lokā, jāsazinās ar operatoru, rakstot paldiesmedikiem@bite.lv un nosūtot derīgu savu ārstniecības personas sertifikātu, lai varētu veikt identifikāciju un pieslēgt atlaidi.

Par BITI:

BITE ir visstraujāk augošais mobilo sakaru operators Latvijā, kas jau vairāk nekā desmit gadus nodrošina mūsdienīgus, inovatīvus, klientu vajadzībām atbilstošus mobilo sakaru pakalpojumus. Tīkla infrastruktūras un pakalpojumu attīstībā uzņēmums ik gadu investē aptuveni 10% apgrozījuma. Pateicoties pārdomātai tīkla attīstības stratēģijai, operators nodrošina sabalansētu tīkla kvalitāti, kas ļauj nodrošināt klientiem Ultra HD kvalitātes balss pakalpojumus, īpaši zemus latentātes jeb signāla aiztures rādījumus, stabilu un ātru internetu u.tml. Šobrīd jaudīgais BITES 4G internets ir pieejams jau 99% valsts iedzīvotāju.

BITE
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi