Globālais tiešsaistes azartspēļu un derību tirgus līdz 2024 sasniegs 94.4miljardus: Zion tirgus izpēte.

Saskaņā ar ziņojumu globālais tiešsaistes azartspēļu un derību tirgus 2017 gadā veidoja 45.8 miljardus dolāru, un paredzams, ka līdz 2024 gadam tas sasniegs 94.4 miljardus globāli, pieaugot CAGR par aptuveni 10.9% no 2018 līdz 2024 gadam.

Tiek prognozēts, ka kriptovalūtu kāpums dažos pēdējos gados  veicinās tiešsaistes azartspēļu un derību tirgus izaugsmi. Kriptovalūtas ir sākušas iegūt popularitāti, pateicoties priekšrocībām salīdzinājumā ar citām tradicionālajām finansēšanas metodēm. Azartspēles ar kriptovalūtām nav jālegalizē, jo reālā nauda netiek izmantota. Bitcoin bija pirmā kriptovalūta, ko izmantoja dažādu tiešsaistes azartspēļu platform maksājumiem. 2017 gada sākumā  kopējā kriptovalūtu vērtība bija  aptuveni 17.7 miljardi dolāru, un tiek prognozēts, ka nākamajos 5 gados tā palielināsies. Tādējādi paredzams, ka prognozētajā laika posmā kriptovalūtu izmantošana tiešsaistes azartspēlēs palielināsies.

Paredzams, ka virtuālās realitātes (VR) austiņu pieņemšana tiešsaistes azartspēlēs virzīs tiešsaistes azartspēļu un derību tirgu. VR austiņas nodrošina labāku azartspēļu pieredzi un tiek novērots, ka tiešsaistes azartspēļu vietnes izvēlas šo tehnoloģiju. Pagaidām VR, ir pieejamas tādas spēles kā ‘’Blackjack’’ and ‘’Roulette’’. Globālie AR/VR sūtījumi 2017. Gada otrajā ceturksnī piedzīvoja kāpumu par aptuveni 25%, salīdzinot ar to pašu periodu 2016 gadā. Tādējādi ir paredzams, ka VR izmantošana tiešsaistes azartspēlēs prognozētajā periodā virzīs tiešsaistes azartspēļu un derību tirgu.

Globālais tiešsaistes azartspēļu un derību tirgus pēc katra komponenta ir sadalīts aparatūrā, programmatūrā un pakalpojumos. Gaidāms, ka programmatūras segmaents dominēs tiešsaistes azartspēļu un derību tirgū. Šī daļa ir saistīta ar dažādu tiešsaistes norēķinu iespēju pieejamību. Tālāk tiešsaistes azartspēļu un derību tirgus, pamatojoties uz spēles formu, tiek sadalīts pokerā, online kazino, sporta derībās, bingo, loterijā, zirgu skriešanās sacīkstēs un citur. Paredzams, ka pokera segmentā prognožu periodā būs ievērojama daļa.

Paredzams, ka Eiropai piederēs ievērojama daļa pasaules tiešsaistes azartspēļu un derību tirgus. Akcija tiek attiecināta uz tiešsaistes azartspēļu un derību legalizāciju dažādās Eiropas valstīs. Apvienotā Karaliste bija viena no pirmajām valstīm, kas legalizēja tiešsaistes azartspēles.  2015 gadā tiešsaistes azartspēles veidoja gandrīz 33% no visām azartspēlēm Apvienotajā Karalistē. Paredzams, ka to skaits pieaugs, pateicoties augošajiem ieņēmumiem no tiešsaistes azartspēļu vietnēm . 2017 gadā šo vietņu kopējie ienākumi bija gandrīz par 10% lielāki nekā 2016 fadā Apvienotajā Karalistē. Paredzams, ka tiešsaistes azartspēļu legalizēšana Itālijā, Francijā, Spānijā un Maltā ar priekšlikumiem, kas tiks iesniegti Nīderlandē, Vācijā un citās Eiropas valstīs, veicinās tiešsaistes azartspēļu un derību tirgu šajā reģionā. Tādējādi ir paredzēts, ka Eiropas tiešsaistes azartspēļu un derību tirgus darbosies paredzētajā termiņā.

Paredzams, ka Āzijas Klusais okeāns prognozētajā laika posmā jutīs būtisku tiešsaistes azartspēļu un derību tirgus pieaugumu. Tiešsaistes azartspēles Ķīnā ir atļautas Honkongā. Honkongas žokeja klubs pidāvā tiešsaistes derības par sportu, sacīkstēm un loterijām. Pašlaik apmēram 34% no visām derībām Austrālijā notiek caur internetu, salidzinot ar 15.7% 2012 gadā. Pieaugums ir saistīts ar viedtālruņu veikto derību skaita pieaugumu. Pašlaik aptuveni 22% Austrālijas derību dalībnieku izmanto viedtālruņus, salīdzinot ar tikai 5.5% 2012 gadā. Tādējādi ir paredzams, ka Āzijas Klusā okeāna reģionā būs jūtams būtisks tiešsaistes azartspēļu un derību tirgus pieaugums.

Latīņamerika paredzētajā laika posmā sniegs ievērojamu ieguldījumu globālā tiešsaistes azartspēļu un derību tirgus izaugsmē. Savukārt Argentīnā nav centrālā likuma, kas regulētu azartspēles. Azartspēles regulē atsevišķas provinces. Paredzams, ka Āfrikas reģionam būs ievērojama daļa tiešsaistes azartspēļu un derību tirgū. Tiešsaistes sporta derības Dienvidāfrikā, Nigērijā un Ganā sniegs ieguldījumu vietējo uzņēmumu izstrādātajās maksājumu sistēmās.

Galvenie totalizātori tiešsaistes azartspēļu un derību tirgū ir Bet365 Group Ltd., Betfred Ltd., 888 Holdings plc, Paddy Power Betfair Plc, GVC Holdings Plc, Fortuna Entertainment Group, The Stars Group, The Betway Group, William Hill Plc, Kindred Group, Rank Group, Playtech, William Hill Plc, Hong Kong Jockey Club, un mybet turoties starp citiem.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums