Circle K investē 2 miljonus eiro jaunā DUS Rīgā


Circle K Krustpils
Rīgā, Jāņavārtu ielā 21, 28. februārī notiks jaunas Circle K pilna servisa degvielas uzpildes stacijas (DUS) atklāšanas svētki. DUS Krustpils būvniecībā investēti 2 miljoni eiro, labiekārtojot 9000 kvadrātmetru plašu teritoriju. Stacijas atrašanās vieta, tajā pieejamie pakalpojumi un iespaidīgā platība paredz, ka jaunā DUS būs īpaši ērta pieturvieta arī kravas automobiļu vadītājiem.

„Circle K tīkls turpina attīstīties un stacijas kļūst vēl pieejamākas dažādos autovadītājiem nozīmīgos ceļu posmos. DUS Krustpils izvēlētā atrašanās vieta ir stratēģiski svarīga, jo Krustpils iela kalpo gan par Maskavas ielas alternatīvu, gan par ceļu, pa kuru izbraukt uz jauno E22 šoseju. Krustpils DUS ir īpaši ērta arī visiem kravas automašīnu šoferiem – tajā ierīkotas divas kravas automašīnu uzpildes saliņas ar ātrgaitas degvielas uzpildes iekārtām, ar AdBlue, un papildus trešā saliņa ar satelīta uzpildes iekārtu,” stāsta Circle K Latvia Mazumtirdzniecības tīkla direktors Viesturs Astičs.

Circle K Latvia izpilddirektore Gunta Jēkabsone priecājas, ka autovadītāji, un ne tikai, savā ceļā turpina izvēlēties Circle K stacijas, un uzsver pagājušajā gadā sāktos vērienīgos veikalu modernizācijas darbus: „Esam saņēmuši patiešām daudz pozitīvu atsauksmju par rekonstruētajiem veikaliem, kuri kļuvuši klientiem vēl ērtāki, vizuāli pievilcīgāki un ar plašāku maltīšu sortimentu. Tāpēc arī šogad turpinām ieviest jauno konceptu ne vien esošajās stacijās, bet arī jaunbūvēs, un DUS Krustpils nav izņēmums. Šī ir jau 85. Circle K degvielas uzpildes stacija Latvijā, un, lai gan darbu tā sākusi jau 21. februārī, ikvienu aicinām apmeklēt DUS oficiālos atklāšanas svētkus 28. februārī – būs īpašie piedāvājumi visas dienas garumā.”

Jaunatvērtā stacija piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu privātpersonām un biznesa klientiem. DUS Krustpils ir pieejamas četras degvielas uzpildes iekārtas vieglajiem transportlīdzekļiem un trīs kravas automašīnu uzpildes saliņas. Stacijā ierīkota arī vieglo automašīnu automātiskā automazgātava un ir pieejams AdBlue šķīdums kravas automašīnu šoferiem.

Stacijā atradīsies arī 235 kvadrātmetru liels jaunā koncepta veikals ar atpūtas zonu un paplašinātu ēdienu piedāvājumu.

Atklāšanas dienā no plkst. 9.00 pirmos 100 klientus cienāsim ar bezmaksas brokastīm – kafiju un kruasānu ar šķiņķi un sieru. Visas dienas garumā stacijā norisināsies produktu degustācijas un par pus cenu varēs iegādāties piecu smalkmaizīšu komplektu, burgerus un karstos dzērienus, kā arī stacijā būs pieejama bezmaksas Zelta automazgāšana.

Circle K Krustpils iela DUS foto lejupielādei pieejami šeit: https://failiem.lv/u/qwvmacqp#/

Par Circle K

Circle K Latvia ir vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas mazumtirgotājs Latvijā, kas piedāvā augstākās kvalitātes produktus un nodrošina izcilu apkalpošanu. Circle K ir plašākais DUS tīkls Latvijā – 85 tirdzniecības vietas, no kurām 80 ir pilna servisa DUS (tostarp 14 franšīzes), 4 automātiskās uzpildes stacijas un ērts iepirkšanās veikals Vecrīgā. Kā viens no pasaulē zināmākajiem degvielas un ērtas iepirkšanās veikalu zīmoliem Circle K ir pārstāvēts vairāk nekā 20 valstīs.

Circle K Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums