IZVĒLIETIES AUTOMĀTISKO REĢISTRĒŠANOS UN IETAUPIET LAIKU


foto;Wizz Air
Rīgā, 2020. gada 28. janvārī. Wizz Air, Eiropas zaļākā lidsabiedrība un lielākā zemizmaksu pārvadātāja Centrāleiropā un Austrumeiropā, ir ieviesusi jaunu automātiskās reģistrēšanās pakalpojumu, kas ļauj klientiem saņemt iekāpšanas kartes 50 stundas pirms lidojuma. Šis jaunais, inovatīvais pakalpojums ir paredzēts klientiem, kas vēlas iegādāties biļetes un neraizēties par iekāpšanas kartēm.

Rezervēšanas sistēma reģistrēs pasažierus, kas iegādājušies šo pakalpojumu, 50 stundas pirms plānotā izlidošanas laika, automātiski piešķirs sēdvietu (nejauši vai iepriekš izvēlētu) un pa e-pastu nosūtīs iekāpšanas kārti klientam. Pakalpojumu var pievienot biļešu iegādes laikā vai maršruta lapā. Automātiskā reģistrēšanās ir iekļauta komplektā WIZZ Plus, bet to var pievienot arī pie Wizz Flex, reģistrēšanās lidostā, elastīgā ceļabiedra pakalpojuma vai WIZZ Priority. Automātiskās reģistrēšanās maksa ir tikai 1,50 EUR vienam pasažierim vienā reisā. Papildu informācija par pakalpojumu, kā arī noteikumi un nosacījumi atrodas https://wizzair.com/lv-lv/informacija-un-pakalpojumi/wizz-pakalpojumi/automatiska-registresanas

Wizz Air nemitīgi cenšas uzlabot pakalpojumus un piedāvājumu klāstu, lai vislabāk apmierinātu ceļotāju vajadzības un padarītu biļešu iegādes procesu patīkamāku un vienkāršāku. Automātiskā reģistrēšanās pievienojas nepārtraukti augošajam pakalpojumu klāstam WIZZ piedāvājumā. Lidsabiedrība nodrošina visdažādākos pakalpojumus, kas palīdz klientiem maksimāli izmantot lidojumu ar WIZZ — sīkāka informācija par šiem pakalpojumiem atrodas wizzair.com.

Wizz Air korporatīvās komunikācijas vadītājs Andrašs Rado  sacīja: Mēs ar prieku informējam par vēl viena inovatīva pakalpojuma pievienošanu mūsu pastāvīgi augošajam pakalpojumu klāstam. Laiks kļūst arvien svarīgāks, plānojot gan lietišķus, gan atpūtas braucienus. Ar mūsu jauno automātiskās reģistrēšanās pakalpojumu klienti var ietaupīt laiku, atbrīvojoties no uzdevuma reģistrēties un lejupielādēt WIZZ iekāpšanas kartes, lai pievērstos svarīgākām lietām. Mēs, Wizz Air darbinieki, pastāvīgi sekojam līdzi patēriņa tendencēm un turpinām izstrādāt jaunus piedāvājumus un pakalpojumus, lai padarītu mūsu klientu ceļojumus vēl patīkamākus.”

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas ekspluatē 120 lidmašīnu Airbus A320, Airbus A321 un Airbus A321neo parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 700 maršrutos, savienojot 154 galamērķus 45  valstīs. Wizz Air vairāk nekā 5000 aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par vairāk nekā 41 miljonu pasažieru izvēli pēdējo 12 mēnešu laikā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, un par 2019. gada lidsabiedrību to ir atzinis Air Transport Awards — vienīgais starptautiskais apbalvojums, kas tiek piešķirts gada izcilniekiem aerokosmiskajā nozarē vissvarīgākajās kategorijās. Šveices lidsabiedrību informācijas dienesta CH-AVIATION jaunākie dati liecina, ka Wizz Air avioparks ir viens no jaunākajiem pasaulē.

Wizz Air Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli